Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. [quote name='Marlena:)']Gucio ma allegro? Mogę doradzić jak zrobić/zmienić allegro, by zainteresować ludzi (praktyka u mistrza) ;) [/QUOTE] Ja chce wiedziec, bo sonia, terri i bary takiego potrzebuja...
  2. Terri, Bary i SOnia maja aktualnego moruska i gumtree...
  3. Wiem, ze poziom zapsienia u kazdego osiagnal juz dawno poziom alarmowy, ale moze macie jakis znajomych, nawet z kojcem, zeby przetrzymac ta Lare przez 2 - 3 tyg w maju? Kurcze naprawde chcialbym ja zabrac jak najszybciej, ale chcie to se moge. Moze byc nawet podwko i kojec. Jakos by wytrzymala ten czas. Moze byc gdzies w okolicach Kielc. A najlepiej jakbysicie moze mialy kogos znajomego z Wawy...
  4. Czy moge prosic o banerek kogos z trescia typu szukam DT na 3 tyg w maju. Albo z dopiskiem ze w wawie?
  5. [quote name='DAGA1505']Bary jeszcze nie w domku..:-([/QUOTE] No tez nie mozemy uwierzyc...Masakra jakas z tymi psiakami wiekszymi...
  6. [quote name='mag.da']Jaaga, ja też proszę o nr konta, przeleję jakiś marny grosz.[/QUOTE] Mag.da, marny grosz? Chyba sobie zartujesz;) Wlasnie oznajmiam ze konto naszego jegomoscia wzroslo o 40 zł dzieki Mag.dzie;)
  7. [quote name='erka']Te ostatnie fotki rozkoszne, cudnie sie ogląda, jak taki biedulek poniewierany całe życie, teraz taki szczęśliwy:). Ale fotka z kiełkiem na wierzchu przebija wszystkie:eviltong:. [/QUOTE] Erko a jakbys zobaczyla na zywo;) O to dopiero. Wtedy na wierzchu jest cale watpliwej urody wybrakowane uzebienie. Jak ktos nie wie, to mysli ze sie szczerzy. A najlepsze jest jak robi to jak cos zbroi...No genialnie wpasowane w sytuacje;)
  8. No wlasnie i tu cos szukam i kombinuje. Bo niby max do 15, choc ja bym chciala ja zabrac najpozniej 8 maja. I dlatego szukam czegos w Wawie...Na te ok 2 tyg. Jeszcze bede z panstwek konsultowac co i jak. Oni sa w trakcie przeprowadzki i stad te utrudnienia...
  9. [quote name='erka']To Lara ma już dom zaklepany? Divia_gg, chodzi o to, że ja musiałbym Gucia sama zawieźc na miejsce , bo on byłby za bardzo przerażony z obcymi osobami. Nie chce go równiez wydawać tak daleko, bo jakby było cos nie tak, to musiałabym go ściągac taki kawał z powrotem[/QUOTE] Tak ma, ale dopiero za miesiac. Bardzo fajni ludzie z Warszawy. Wczoraj gadalam z pania dlugo, podpisza umowe, dogadalismy sie ze sie podzielimy kosztmi przewozu. Ogolnie spoko. A z Guciakiem to racja, kawal drogi...Ja wciaz nie wierze, ze on jeszcze czeka. A moze na Warszawe jakby go ktos chociaz pooglaszal. Do wawy znow az tak daleko nie jest. ALe to juz jak uwazasz;)
  10. A i Czarny musi miec cos w legowisku, zeby sobie po swiojemu zmechacic. Wszedzie gdzie sie nie polozy tam zmechacenie totalne. Czy to jego legowisko, czy Zuzy, czy wersalka w domku, czy wczesniej kocyk... [CENTER] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9HxFgkqE0I/AAAAAAAAC_M/CR6zafnwjlU/P1090424.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9HxGHHdxTI/AAAAAAAAC_Q/ETpSiEfrXyo/P1090425.JPG[/IMG] Hę...co mnie tak wczesnie budzisz?? [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9HxGgdSVeI/AAAAAAAAC_U/6ULNGc71Ws8/P1090426.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9HxHCrMiLI/AAAAAAAAC_Y/qT_hGMU6gnk/P1090427.JPG[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9HxHoR2B7I/AAAAAAAAC_c/HAB6daVIpzs/P1090428.JPG[/IMG] [/CENTER]
  11. I seria perwersyjna, łóżkowa;) Z dzis rana. Takie akrobacje sie wykonuje w legowisku;) [CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9HxCkDb35I/AAAAAAAAC-4/lbgSzQ5dppk/P1090419.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9HxDEuFBYI/AAAAAAAAC-8/RDnJUMc1QCY/P1090420.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9HxD5VGKdI/AAAAAAAAC_A/cD2tOYBHGfs/P1090421.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9HxEGUnV7I/AAAAAAAAC_E/p6KNG7o3O-Y/P1090422.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9HxFNRKZJI/AAAAAAAAC_I/6zfcU1M5Qh4/P1090423.JPG[/IMG] [/CENTER]
  12. Z serii - nienawidze tego Akaja / nienawidze tego Czarnego;) [CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8oRdU1pzcI/AAAAAAAAC30/CjxBPkSglCY/P1090383-1.JPG[/IMG] Komitywa z Zuza na spacerach. Jak tylko wylooka, ze ta cos kopie to zaraz musi sprawdzic. Ale kazdy kopie swoj teren, potem ewentualnie mozemy sie zamienic, ale kazdy ma swoje... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8oRewhDA4I/AAAAAAAAC4A/WhTlvOIU10A/P1090388-1.JPG[/IMG] Ogóny moje;) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8oRfbD2QbI/AAAAAAAAC4E/2BgnHaW7TnA/P1090389-1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8oRf6SbMfI/AAAAAAAAC4I/1kFhNtOwjgI/P1090391-1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8oRguXBRgI/AAAAAAAAC4Q/K8CWRfaywhQ/P1090393-1.JPG[/IMG] [/CENTER]
  13. Tu seria nakanapowa w ulubionej pozycja Czarnego - pokazujemy brzuch iglaskaj mnie glaskaj;) [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S7nNsJsIZFI/AAAAAAAACsY/0uMGcSj6DeQ/Czarny%20%2857%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S7nNsswukTI/AAAAAAAACsc/vYksB1547io/Czarny%20%2858%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S7nNthMqV3I/AAAAAAAACsk/NCJviwRFjM8/10.JPG[/IMG] I kiełek, ktory pokazywany jest w sytuacji: -powitania, - szczescia - glupio mi ze tak zrobilem -hmm, nie moge tam lezec... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S7nNusYuz_I/AAAAAAAACso/oMAPcF9gDOI/11.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S7nNvGiRddI/AAAAAAAACss/EVb_vriF2Jo/6.JPG[/IMG] [/CENTER]
  14. troche zdjec Czarnego;) Ogolnie u nas wszystko ok. Zycie toczy sie leniwie. Sytuacja miedzy Akajem i Czarnym bez zmian, Akaj chodzi wokol niego wydajac dziwne dzwieki, a Czarny w zaleznosci od nastroju albo sie kuli albo cos odwarkinie. Dzis jednak bylo starcie wieksze. Czarny dostal jedzenie do domku gdzie uwielbia przebywac jak jestesmy poza domem lub ogolnie jest zarzadzenie ladna pogoda - psy na dwor;) I tam mu dzis dalam miske z jedzeniem. A ze Akajowi sie wydaje, ze on moze kazda miska rzadzic to tam wlaz i sie za nia chcial zbrac / dodam, ze beka z niego starszna ostatnio sie robi/ ale Czarny nie da sobie w kasze dmuchac no i doszlo do spiecia. No ale teraz zdjec troszke. Seria nastolna, to jest salon pieknosci psiakow. Zuzanka juz wie gdzie ma isc jak tylko zobaczy szczotke. Czarny tez podlapal troszke. I seria na stole sie zrobila;) [CENTER]W zadumianiu patrzy w dal;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S7nNqumPo8I/AAAAAAAACsM/6Ro_TI9pWAA/Czarny%20%2836%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S7nNrfZLpII/AAAAAAAACsQ/KLK_Z99qk8Y/Czarny%20%2838%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S7nNri9ZnxI/AAAAAAAACsU/1eN_z_yHDWc/Czarny%20%2839%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S7nNtJupxWI/AAAAAAAACsg/asiHFzhw3XM/3.JPG[/IMG] [/CENTER]
  15. I ostatnia seria;) [CENTER] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9GuDL23fRI/AAAAAAAAC50/GN_cPFzahEY/Lara%20spacer%20%289%29.JPG[/IMG] w calej okazalosci / ona ma taka smieszna puszysta dupcie, i wydaje sie ze sunia ma taki tyl duzy, a ona napuchacona taka A ogon jaka kita;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9GuA9hGSLI/AAAAAAAAC5k/XmTQSZ9gFJs/Lara%20spacer%20%285%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9Gt8U6eJII/AAAAAAAAC5I/THkh3UyeUbM/Lara%20spacer%20%2877%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9GungRuquI/AAAAAAAAC90/FQF62MK_b14/Lara%20spacer%20%2874%29.JPG[/IMG] [/CENTER]
  16. [CENTER] Z tymczasowa opiekunka;) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9GuO5YFSbI/AAAAAAAAC7M/TqEdGC-fB4U/Lara%20spacer%20%2829%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9GuNWdL3-I/AAAAAAAAC7A/99KN6cpfmc0/Lara%20spacer%20%2826%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9GuM0OGTaI/AAAAAAAAC68/3FU3bYdyVog/Lara%20spacer%20%2825%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9GuIlGSkDI/AAAAAAAAC6c/riZpeKlBvyA/Lara%20spacer%20%2818%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9GuGAni62I/AAAAAAAAC6I/pKhVC70M-Nc/Lara%20spacer%20%2814%29.JPG[/IMG] [/CENTER]
  17. Umiem podac lape :loveu: [CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9GuZpDlBQI/AAAAAAAAC8U/D6pKiMLGuog/Lara%20spacer%20%2848%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9GuX20b5_I/AAAAAAAAC8I/tHFPK9wNxnE/Lara%20spacer%20%2845%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9GuTW_3ebI/AAAAAAAAC7o/4iwvR7aWzg4/Lara%20spacer%20%2836%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9GuRpriRBI/AAAAAAAAC7g/WHyLRf8DTI8/Lara%20spacer%20%2834%29.JPG[/IMG] No i tak tez umiem;) Jak widac czuje sie suer dziewczyna po tej sterylce... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9GuQWb9frI/AAAAAAAAC7Y/clXxY7NLxiA/Lara%20spacer%20%2832%29.JPG[/IMG] [/CENTER]
  18. obiecane zdjecia / ostrzegam duuzo...;) [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9Gumtzk2VI/AAAAAAAAC9s/4XQctGzU7xk/Lara%20spacer%20%2872%29.JPG[/IMG] OO mrowki / no walsnie tak sie szuka mrowek:) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9GujZL3FyI/AAAAAAAAC9Y/HM6hqEhjPH8/Lara%20spacer%20%2867%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9GujO8BMQI/AAAAAAAAC9U/ZQ0oFQHNI0Y/Lara%20spacer%20%2866%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9Guio7uWRI/AAAAAAAAC9Q/q6Tuw-ieVtI/Lara%20spacer%20%2865%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9GuccQ_j5I/AAAAAAAAC8k/x948Ya0f6O8/Lara%20spacer%20%2854%29.JPG[/IMG] [/CENTER]
  19. [quote name='__Lara']ciotki i wujkowie, pisała do mnie Ra_dunia, czy dalej potrzebne jest allegro?[/QUOTE] No chyba narazie nie, ale badzo dziekuje. Dzis wyslalam Panswtu zdjecia i jeszcze bardziej sie spodobala;) Panstwo mi nawet swoje zdjecie wyslali, cobym wiedziala jak wygladaja;)
  20. [quote name='erka']Dzisiaj miałam telefon o Gucia ze wsi spod Białegostoku, nawet dosyć miła pani i gdyby to było bliżej, to może by coś z tego wyszło, ale ta odległość:shake:.[/QUOTE] Erko ja bede majem jechac z Lara najpewniej do Wawy, moze pani jakos tam by sie dostala. Czy wtedy jakis platy mozna by bo bedzie blizej. Jak cos to bede mogla gada malego wziac;)
  21. [quote name='figa33']dostałam zapytanie od karolciasz28 , nie mogę niestety przechować Lary popytam wśród znajomych[/QUOTE] [quote name='karolciasz28']Figuś!:loveu::loveu::loveu: Dziękuje może akurat. :)[/QUOTE] Dzieki dziewczyny. A wlasnie wstawie pozniej caaale stedo slicznych zdjec. A sunia po tej sterylce czuje sie wysmienicie. Juz w sumie na drugi dzien sie czula super, a teraz to juz w ogole nie widac, ze sie cos z nia dzialo. Co prawda rana sie troche interesuje, ale Gosia jej koszulke zaklada:)
  22. Jaaga jasne ze sie nie obrazi;) Oczywisice na moje konto moze byc. Ja ostatnio nie mialam zbyt czasu na wystawianie bazarkow - jeden prowadzilam. I wlasnie kika zaproponowala by te pieniadze na Barego tez przeznaczyc. Tam jest ok 130 zł. Mam nadzieje, ze zakupujacy sie nie obraza, no ale przeciez na kieleckie psiaki byl bazarek. Co do ogloszen to ostatnio byl tydzien temu w pon oglaszany chyba, ale im wiecej tym lepiej. Moze w weekend znow wystawie jakis bazarek, niech no sie troche ogarne... [B]Konto podam wieczorkiem lub po poludniu,[/B] bo musze isc obiad szykowac...Hmm dzien wolny, ale tyle roboty z ta wiosna ze hej...A sile trzeba miec;)
  23. [quote name='Maada']Divia, gdyby Lara znalazła inny dom to proszę przekaż mi tego gościa.. jeśli może być pies a nie suka. Napisali mi właściciele Rysia (syn Koni, ten najodwazniejszy), że nie chcą go zatrzymać i żeby mu szukać domu :( Z powodu małego dziecka.. Rysiek to kawał psa, bardzo żywiołowy i nie daje sobie w kaszę dmuchać, moim zdaniem najlepiej miałby w budzie z możliwością biegania. Mi teraz strasznie ciężko znaleźć czas i głowę, żeby zrobic jakieś ogloszenia itd :( Siedzę od rana do wieczora nad ofertami pracy.. eeh. Może uda mi się od nich wydębić jakieś nowe zdjęcia Ryśka, na razie nie przysłali choć prosiłam :([/QUOTE] Niezle. To jest wlasnie najgorsze...I to w adopcjach mnie najbardziej stresuje. Wyslalam prv. Bo do mnie narazie sie nie odezwal. ALe chyba nie byl jakos az tak w niej zakochany...
  24. [quote name='OlaLola']Nie no można właściwie jakąś umowę, choć jeśli chodzi o to że pies jest o kogoś na DT to się nigdy z jakąś umową nie spotkałam... Ale jeśli byłaby to osoba którą nikt nie zna to wtedy jak najbardziej, ale jeśli ktoś komu się ufa i jest sprawdzony to chyba nie trzeba.[/QUOTE] Wiesz mnie bardziej chodzi o to zeby osoba, ktora ewentualnie dala by ten krotki tymczas sie nie bala ze z psem zostanie. Choc ja ogolnie ufam ludziom. Ale dopoki nie bede na 100% wiedziala kiedy dziewczyna wyjezdza to nie kombinuje jakos az tak bardzo, licze ze nie bedzie trzeba. Moja prosba to takie bardziej orientowanie sie i bycie przygotowana na taka ewentualnosc. Dzis byl kolejny telefon z okolic Krakowa. Zapisuje te nr w razie tfu tfu czego. A dziewczyna dzis taka calkiem sympatyczna tez....No ale nie gdybamy a kciuki trzymamy;)
  25. W sumie dziewczyna podala date wyjazdu 15 maja. Ale jak bede zawozic to musze w weekend. Wiec moze jakby sie ewentualnie ktos zgodzil od tego 15 maja chociaz. Bo inaczej to musialby byc 8. ALe powiedzmy, ze 15 bym ja do Wawy mogla zawiezc i tam by juz zsoatal i po mysle max 2 tyg by ja juz nowi wlasciciele odebrali. Wymyslimy jakis dokument zobowiazujacy czy moze juz umowe zeby nikt sie nie bal, ze z psem zostanie na dluzej...;)
×
×
  • Create New...