-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Lara zgłoszona do Metra.:cool1:[/QUOTE] [IMG]http://www.bibliotekazpszio.republika.pl/lol.GIF[/IMG] Super dziekuje;) Wlasnie jade po nia..Podobno byla bardzo trudna sterylka - jak to wetka mi powiedziala "najtrudniejsza jaka mieli"...Ale bedzie dobrze. Musi byc... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A dzis, nawet wlasnie teraz ma sterylke ta onkowata Lara spod cmentarza. Trzymac kciuki, zeby dziewczyna sie szybciutko zebrala i domek znalazla...:) -
[quote name='Jaaga'] Divia, nie da rady zrobic tak z badaniem, bo na termin czeka sie tydzień. Z Albinka moze jechać jedna osoba. Ona bardzo grzecznie leży. Jest towarzyska i bezproblemowa.[/QUOTE] Moze jeszcze bedzie jechal jakos. generalnie moze ktos ma kontatkty wsrod tirowcow. Chodzi mi o to ze wtedy odpada samochod i koszty bo oni i tak przelotem jada. Wtedy jedna osoba by musiala byc jako pilnujaca i opiekujaca sie Albinka. Moze ktos ma jakas zaufana firme transportowa?? Moze w tym kierunku...
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
INDI, blagam niech bedzie INDI. Jaka ona piekna jest. No cudowna i zjawiskowa po prostu. Niskopienna... I jaka modelka. Zauwazcie jak pozuje do zdjec...Mozna by wszystkie tu wkleic... Piekna.... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_CuHE5J30kmM/S81vngBsZDI/AAAAAAAAC8Y/ux0Odl-vLoM/s512/wt%20023.jpg[/IMG] -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
No wlasnie - gad jeden....Najwazniejsze, ze kojec sie przyda na innego psiaka. Chyba Sonia teraz pomieszkuje tam, tak? No to chociaz tyle;) -
Edyta z nk napisala mi ze jej maz ze w czwartek po poludniu / wieczorem bedzie wracal przez Brno. Tylko oczywiscie problem jak ja zawiezc i kto by z nia pojechal. Jest tez opcja ze najprawdopodobniej 27.04 bedzie z kolei jechal do Austri pprzez Brno tylko wtedy powtorka w druga strone moze ktos by jechal w jedny dniu do Brna albo wracal przez Brno. Zawsze to cos, bo w jedna strone by juz byl... A ile czasu Albinka ma byc w tym Brnie? Chyba jeden dzien, prawda... Bo jakby jakims cudem rano w czawertek ktos po drodze zgarnal kogos z Albinka to wtedy by byl ich odbior... Moze jakby sie jakis tirowiec trafil na tej trasie to by mogl kogos z albinka zabrac....Tylko kto by z nia mogl pojechac i sie tirami tluc... Ale mozna by wtedy przeznaczyk jakas kase na taksowke, jakby byl darmowy transport to nie byloby az tak szkoda. No nie wiem, zastanowcie sie czy w ogole taka opcja by wchodzila w gre...
-
[quote name='GoskaGoska']andzia do mnie przeciez tez dzwoniła kobieta - tylko prosiłam ją o maila a jakoś nie dostałam, ale o nią się nie martwie , bo telefony będę na pewno - może ktoś zrobić jej gumtreewrocław i moruska - to będziemy w domkach wybierać :) ulv ile kosztowała sterylka?[/QUOTE] Gosiu moge zrobic tylko wyslij mi gotowca, dobrze. Moze na maila ze zdjeciami ktore chciecie dac. Na [email][email protected][/email]. To zaraz zrobie;)
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Gucio cały czas czeka, juz prawie 3 miesiące:(:(:(:( [U][/U][/QUOTE] To jest wprost nie do uwierzenia i niebywale po prostu. Taki piekny pies...:mad: -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
divia_gg replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[quote name='aldira']czy wyżeł i jamniczek sa jeszcze do adopcji?[/QUOTE] Jamnik juz w DS a wyzelka dalej czeka... -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Erko co do kojcowych rozliczen to czujna jestem. Chcialabym sie z tym uporac, ale czekam jeszcze na splyw gotowki - niestety czasem dlugo kasa idzie. Mam nadzieje ze najpozniej jutro juz wszystko bedzie, bo chcialabym miec to z glowy juz tez... -
[quote name='Jolanta08']Masz rację GoskaGoska, w pełni się z Tobą zgadzam.Albinka już tyle wycierpiała więc nie należy jej odbierać szansy.Wiem,że zrobicie wszystko żeby ratować sunię [B]a ja tylko mogę wspomóc grosikiem.[/B][/QUOTE] Tylko? No nie zartuj, to wlasnie podstawa:) U mnie z bazarku jest kolo 130 zł, wiem, ze niewiele w perspektywie kosztow, ale zawsze cos. Czekam jeszcze na wplyw od jedenj osoby, ale cos sie doczekac nie moge...
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Petra/ Kielce']Witam Jestem pierwszy raz na tym forum, trafiłam tu przez Wolontariuszkę Gosię do której podany był kontakt w sprawie innego pieska Czarnulka którego chciałam adoptować, niestety dla mnie Czarnulek pozostanie jednak na stałe w DT , Gosia podała mi linki do tej strony i tu spodobał mi się Mozart, którego chciałabym zaadoptować lecz chwilowo muszę się wstrzymać. Gdy Gosia przekazała mi decyzję DT Czarnulka i okazało się iż nie mogę go wziąść przypomniałam sobie pieska któremu mogłabym stworzyć lepszy dom niż obecny, niestety okazało się iż piesek został gdzieś wywieziony i porzucony, staram się dowiedzieć gdzie go porzucono żeby go odnaleść. Jeżeli Mozart potrzebowałby domu tymczasowego to zapraszam do mnie, jeżeli nie odnajdę tego pieska to wtedy z chęcią zaproszę Mozarta do siebie na stałę. Pozdrawiam Iwona[/QUOTE] Witamy, milo, ze wpadlas. Kurcze oby sie tamten bidulek znalazl.... -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Nie mam siły, normalnie wszystko mi opadło, łącznie z cyckami. :placz::placz::placz:[/QUOTE] tomcug a cos blizej? jak bylo przekazanie i w ogole co i jak? -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
No nie wytrzymam. Dzwoni, prosi, przygotowania robi....No co za zaklamanie...Co on ma inna siersc czy co. No kit o sierci to chyba juz sie dawno przejadl. Mam nadzieje, ze chociaz za dojazd zwroca...i ze sami go przywioza...Osz......... -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
AAAA, wpisalam i zostało nam...20 zł.....:( -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, takie nieoptymistyczne pytanie: czy w ostatnim miesiucu czy dwoch jakis psiak poszedl do domu??? Ja mam wrazenie ze od wiekow nie bylo jakiejs adopcji a tych skurczybyków przybywa :placz: -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Super andzia, bo ja stracilam wiare w moje oglaszanie..Podasz mi link gdzie wykupilas? -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No tak 60 dlugie i 40 szerokie, moze troche wiecej...Jak wroce do domu to zobacze dokldaniej i podam. ALe wczoraj zanioslam do przyszlych tesciow i oni maja pekinczyka i w sumie wlasnie na nia bylo tak mniej wiecej dobre. Moze na takiego wiekszego pekinczyka. W kazdym razie ani Zuza, ani Czarny sie tam nie zmieszcza, nie mowic o Akaju:) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='wojtuś']Divia:loveu::loveu::loveu: To ja tylko powiem że przeogromnie się cieszę:loveu: :multi:Czarny szczęściarzu byłeś tak dobrym psiakiem że zasłużyłeś na ten Domek:loveu::multi:[/QUOTE] [quote name='Lucyna']Bardzo się cieszę i gratuluję decyzji ... :loveu: Czarny, Ty to miałeś szczęście ... :multi: Podziękowania dla rodziców :lol:[/QUOTE] Przekaze i dzieki;) A Czarny penie powienin zrobic tak;) [IMG]http://www.bibliotekazpszio.republika.pl/806454283_l.gif[/IMG][IMG]http://www.bibliotekazpszio.republika.pl/hurra.GIF[/IMG] -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No mam juz 3 szt;) Jak jeszcze dojdzie kiedys mojego prawie Tz to 4...I jeszcze monituje u mojego taty w pracy...3 szt...Ale sie ich namnozylo i to niewiadomo kiedy;) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Divia - Czarny nie mógł lepiej skończyć:):):) Bardzo się cieszę!!!:) co do legowiska...wiesz - ja bym odkupiła...ale dla moich to za małe niestety:)[/QUOTE] Wiem andzia ze Ty gustujesz w nieco wiekszych psotfforach;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Czarnego mozna zdjac juz z pierwszej. Zostaje u nas;) Szczegóły na jego watku:) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Livka']Na pewno to czuje :) teraz pozostało już tylko zmienić tytuł - niewyobrażalne odczucie !!! Jeszcze raz wielkie dzięki dla Was wszystkich, chyba szczególnie tacie przypadł do gustu, co ?[/QUOTE] No "koleżka" do niego mowi. Mowi ze za to przetrwanie i przezycie w trudnych warunkach mu sie nalezy:) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ach to moje zamilowanie do porzadku....:)