-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
No i Lara zostaje do nd w obecnym DT. Musimy tylko modyfikacje zrobic, bo Gosia na nocki od srody do pracy bedzie chodzic. Wiec na noc Lara bedzie u mnie hasać a w dzien z Gosia. Mysle ze jej sie bedzie podobalo bo lubi byc na zewnatrz, a tylko to moge zaproponowac. Gosia z nia czasem musi w nocy wyjsc wiec jak jej nie bedzie to bylby problem. A tak od 22 do 6;) bedzie dama u mnie.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tunia ogłoszona na malopolskie, kilka na wawe i na katowice, ale to pojedyncze. Glownie krakow. Nie ma calkowitego kompletu, ale ma jego 3/4 na tych najpopularniejszych portalach;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Czy ktoś mógłby poogłaszać psiaki od pani Ani, czyli Tunię , Puszka i tego psiaka z lasu/ dowiem się , czy go jakos nazwały/?[/QUOTE] Ja Tunie moge powrzucac, moze nie caly komplet ale morusek czy gumtree na pewno dziewczynie zrobie. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']No i Bary dalej został. Wczoraj przyjechał zobaczyć go Pan spod Opola, bo akurat był na trasie. Pan miły, kulturalny, byłby dobrym nowym opiekunem, tylko stwierdził że Bary wcale taki duzy nie jest. Do tego zachwałam, jaki zrównowazony i towarzyski, a Pan powiedział, że szuka psa, który obroniłby żone, bo często zostaje sama w domu. Powiedział, ze zastanowią się wspólnie i najwyżej żona da znać. To było wczoraj popołudniu, więc nie wiem, czy cos jeszcze z tego wyjdzie.[/QUOTE] A to ten domek, jeden z dwoch - Kraków i Opole? Kurcze....No zeby nie wykrakac, ze gdzie kuchrek szesc....Nie no nie moze tak byc..Trzymam kciuki...Dalej... -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
O rany caly dzien nie byalm a tu taka niespodzianka;) Ale sie ciesze ze sie malej ksiezniczce udalo. A zdjecia superowo, oczywiscie bohatetka cudowna. Sliczniosci malenkie;) Supcio, pozdrow wujostwo serdecznie. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']Divia czy możesz zająć się finansami bazarku?? Ja będę filmiki robić, a ty przyjmowac kasę - mogłoby tak być? Ja nie na wszystko mam czas, a Ty masz wprawę. Dawałabys mi tylko znać, ze kasa wpłynęła, a ja robię dany filmik. Te pieniązki byłyby na Werę i na kieleckie psiaczki.[/QUOTE] Mysle ze tak. Teraz wychodze, ale mozemy jakos szczegoly dogadac;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia-Bianca']Nie znoszę tych filmików , zawsze się poryczę :([/QUOTE] Hmm, mam to samo. Przeciez znam wszytskie te psaiki z forum, historie co i jak, a jednak. Chyba ta muzyka...Tez jestem za jak najbardziej. Basiu czy moge wkleic link do filmiku do mojego bazarku? Nie na sprzedaż oczywiscie a w celach wzruszeniowych. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Hmm, chyba podam iwone. Ale dogadam sie z nia i podam, oki. A tymczasem na mnie: 600 797 313 [email][email protected][/email] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Dzisiaj zamówiłam następny pakiet ogłoszeń dla Gucia, może w końcu sie uda.[/QUOTE] Erko a moze na Warszawe go dac? bede jechala w niedziele 16 maja. Wiec jak cos moge wziac psiaka. Tylko nie pamietam czy mowilas ze chcesz go osobiscie zawiezc? Jak nie to ja moge go "upchac". W sumie cos nieduzego na pewno moze jechac;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wrzucam opis Fajfla, tego co go Pedra / Kielce, tzn Iwona wziela na tymczas. [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3]"Fajfel jest bardzo przyjaznym pieskiem, jego właściciel jest bardzo chory, ma raka jelita grubego, od kilku lat praktycznie nie wstaje z łóżka, mieszkał sam w zimnym domu bez bierzącej wody, łazienki, dom był wyposażony tylko w kuchenkę gazową i elektryczność. Do tego pana przychodziła 5 razy w tygodniu opiekunka na godzinę lub dwie, piesek może nie miał tam rarytasów ale na pewno jego właściciel go kochał, niestety stan tego pana drastycznie się pogorszył, przestał kojarzyć kogokolwiek, zaczął tracić świadomość. Była żona tego pana znalazła mu całodobową opiekę u kogoś w bloku. O psie zapomniala.... Niestety piesek został sam, miał do dyspozycji kawałek dachu pod domem, dom został wysprzątany i zostanie wyburzony, nikt z rodziny tego pana nie może wziąść tego psa. Fajfel już jezdzi samochodem, jeszcze ma opory żeby do niego wsiąść ale jak widzi że sie wsiada to wtedy po chwili namowy siada obok. [B]Jak zostaje sam w domu to jest spokojny, na psy praktycznie w ogóle nie reaguje,[/B] czasami mam wrażenie że się ich boi, czasami obwącha się z jakimś a jak widzi dużego psa to tak się zachowuje jakby chciał przejść na drugą stronę ulicy by uniknąć spotkania, w domu jest grzeczny, trzeba dać mu zaproszenie by wszedł na wersalkę. U nas pozwoliliśmy mu wylegiwać się na wersalce w dużym pokoju ale jak idziemy spać do małego to on wie że jego jest podłoda a nasze łóżko. Nie załatwił się jak narazie w domu, rano piszczy gdy chce wyjść. J[B]ak na moje oko to pies ma maksymalnie 5 lat,[/B] ale to jeszcze potwierdzę u weterynarza, chcę go przebadać i odrobaczyć. Fajfel bardzo się cieszy gdy któreś z nas wraca do domku, czasami nas zaczepia bo chce się z nami pobawić no i straszny pieszczoch z niego. [/SIZE][/FONT][B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nie gryzie rzeczy, jest bardzo spokojny i wiekszość dnia śpi. Nie wiem jak reaguje na koty, słucha się bardzo dobrze, to mądry piesek." [/SIZE][/FONT] [/B] Tyle o nim napisala Iwona. [/SIZE][/FONT] -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Divia_gg, nie ma żadnego wysypu, rozważam ta drugą ofertę, która była wcześniej. I nie wiem, czy wogóle cos z tego wszystkiego będzie.[/QUOTE] No wlasnie, zeby nie bylo "gdzie kucharek szesc"....Trzymam kciku mocno za jakis domek. ten czy ten, ale Barego;) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Na razie proszę wstrzymaj się z poszukiwaniami, bo rozważamy opcję innego domu.:)[/QUOTE] Rany co to za wysyp, no Bary w ofertach moze przebierac to szok :crazyeye: Oczywiscie pozytywny szok:) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niebieska713']A tak powaznie na temat Rubi... Dopiero teraz zdalam sobie sprawe jaki,to psi skarb i ideal przyjechal do mnie....Na poczatku byly problemy i to spore i prawde mowiac,myslalam ze sobie nie poradze. Ale teraz,rozumiemy sie w pol slowa,czy raczej w pol spojrzenia,jedna na druga...i obie wiemy,czego w danej chwili oczekiwac...DZIEKUJE CI ZA WSPANIALA SUNIE i ze mimo takiej odleglosci pozwolilas Rubi przyjechac wlasnie do mnie...[/QUOTE] Nop bylo z tym dowiezieniem bylo;) Az do dzis mi glupio, ze sie tak wkurzylam. Ale nauczylo mnie to, ze roznie sie w zyciu uklada;) Najwazniejsze ze mala dojechala i sie rozumiecie. No a poczatki, hmmm no coz bylo ciezko na pewno. Ale to przyklad ze mozna wytrwaloscia i praca cos osignac. [quote name='Niebieska713']To byla tzw.milosc od pierwszego wejrzenia,z mojej strony....I powiedzialam sobie,ze RUBI ALBO NIKT...No i stalo sie,milosc sie zrealizowala. Ja moze czasem cos napisze za duzo na Dogo...na pewne tematy i potem wywiazuje sie dyskusja...Ale to nie wynika z mojej zlej woli-po prostu mam taki ciety jezyk i nie mam czasem cierpliwosci do ludzi,w przeciwienstwie do zwierzat. Trudno juz taka jestem,ale serce mam wielkie dla zwierzat,mniej dla niektorych ludzi...[/QUOTE] No pamietam, ze jak nie Rubi to zadna inna;) Rzeczywiscie tak bylo.:evil_lol: -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No to male zoo niedlugo bedziesz miala. ALe zeby mala nie upolowala ptaszyny...Bo to tez moze sie stac. Instynkt drapiezcy jej sie wlaczy i co:) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No na cos rwał te suczki wszystkie;) A jak tam mala gwiazda? Lepiej troszke? Przeszlo? -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
A tak mi sie udalo cala trojke na jedno zdjecie zawolac i to na malej przestrzeni. Chlopcy oczywiscie po dwoch stronach;) Niestety nie bylam zbyt wyjsciowa do zdjec, wiec sie troche zakrylam, coby wstydu nie bylo.;) A i zdjecia z komorki przy slabym swietle, ale cos widac;) [CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S-MQUL1JvAI/AAAAAAAADRA/VfffkHylY60/s512/Zdj%C4%99cie071.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S-MQUdsqPKI/AAAAAAAADRE/TYRVuWysHFs/Zdj%C4%99cie072.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S-MQUp1OYeI/AAAAAAAADRI/Pbnfq9ZJ5fI/Zdj%C4%99cie073.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S-MQU576YiI/AAAAAAAADRM/flyOjlEK2i0/Zdj%C4%99cie075.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S-MQVPCY6aI/AAAAAAAADRQ/yBlTufpsSRc/Zdj%C4%99cie076.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
OO jaki on jest piekny. A to zdjecie... [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/1-1.jpg[/IMG] mowi: "nie rusaj mnie, wies..." Przyzwyczai sie szybciutko chlopak, trzeba mu dac czas/ Musi byc dobrze;) -
Pomocy!!! Sunia za kilka godzin zostanie uśpiona...
divia_gg replied to aida27's topic in Już w nowym domu
To moze te deklaracje na hotelik przeznaczyc na platny transport. A przynajmiej czesc trasy bedzie za darmo. Kurcze sunia w schroniksu starsza zalekniona, chyba nie ma nic gorszego....A tak jakas kwota malutka na transport by byla... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek na Kielce. Rezcy z pozostalosci z poprzednich bazarkow, ale w opcji kup teraz;) Prosze o pomoc w rozsylaniu i reklamowaniu bazarku, bo to mega wazne w "handlu":) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-****Z-uporem-maniaka-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-na-Kielce.*Do-20.05-g.9.00.*-ZAPRASZAM-SERDECZNIE***?p=14604619#post14604619[/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek na Kielce. Rezcy z pozostalosci z poprzednich bazarkow, ale w opcji kup teraz;) Prosze o pomoc w rozsylaniu i reklamowaniu bazarku, bo to mega wazne w "handlu":) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-****Z-uporem-maniaka-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-na-Kielce.*Do-20.05-g.9.00.*-ZAPRASZAM-SERDECZNIE***?p=14604619#post14604619[/URL] -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Kurcze no chyba ze jakos na poczatku, ale nie sadze. No nie wazne wazne ze zobaczyla, bo zawsze lepsze zainteresowanie, ktore mozna lekko sprostowac niz zadne;) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Supcio. Bo to tak jest, ze jak nic to nic, a jak cos to hurtem;) Rozliczenia rzeczywiscie zostawmy do zawiezienia. Poza tym i tak pewnie kasa trafi do Ciebie na ktoras z modelek;) Co do Soni to ze do budy to chyba nie pisalam tak. Jedyne co na samym poczatku pisalam, to ze byla suczka stroza, ale po dyskusji to wykreslilam. Teraz jest oglaszana z tekstem : [B][FONT="]Sonia MIX dobermana i owczarkiem. Pilny dom.[/FONT][/B] [B][FONT="] [/FONT][/B] [FONT="]Sonia to duża i bardzo przyjacielska suczka. W stosunku do dorosłych i dzieci bardzo łagodna. Dzieci wprost uwielbia.[/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]Zachowuje czystość w mieszkaniu i nie niszczy, zachowuje się wzorowo. [/FONT] [FONT="]Nie jest głośna i ładnie chodzi na smyczy. [/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]Sonia ma około 3 lata. Jest to duży pies – waży ponad 30 kg, z wyglądu przypomina trochę mix dobermana z owczarkiem.[/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]Jest zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona, zabezpieczona przed pchłami i kleszczami. [/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]Idealny byłby dla niej dom z ogrodem z możliwością zamieszkania w domu w porze zimowej. Na zewnątrz lubi mieć zajęcie. W stosunku do innych psów dominująca. Najlepiej, gdyby była jedynym psem w domu. Nie nadaje się do domu z ptactwem. Toleruje koty, które jej się nie boją. [/FONT] [FONT="] [/FONT] [B][FONT="]Kontakt w sprawie przygarnięcia Soni:[/FONT][/B] [FONT="](32) 3533135[/FONT] [FONT="]660124623[/FONT] [FONT="][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]Sonia przebywa w domu tymczasowym w Katowicach, zostanie wydana z umową adopcyjną.[/FONT] I chyba z buda nic nie bylo....Hmm chyba ze na samym samiutkim pocztku, ale nie wydaje mi sie. No ale jak pisze od dluzszego czasu jest z tym tekstem puszczana. [FONT="][/FONT][FONT="][/FONT] -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']jak dogo by chodziło normalnie to bym i napisała co nieco...ale nie napiszę:) trzymać kciuki ! potrzebny transport na sobotę:) dzielnica Podgórze, domek z ogrodem:):) a to fragmenty e-maili: "Mam nadzieję że Barusiowi się spodoba, że nas zaakceptuje i pokocha- on ma takie ludzkie wierne oczy[IMG]http://poczta.interia.pl/html/gettmpattach,uid,aa73605f925abfa9,m,poczta.interia.pl4be1b4a5c354d,n,2[/IMG]" "Jest cudny!!! " powiem wam tylo, ze pani zadzwoniła o ...szczeniaka...a ja jej pokazałam kilka propozycji maluchów i...Barego;)[/QUOTE] To co ze niby Bary w sobote jedzie do siebie, do domku juz??? No kochane, ja sie tu watkowo produkuje rozliczam chlopaka, ogloszeniuje, sie nawet martwie a nikt nic nie powiedzial....Dogo dogiem, ale tak byc nie moze. Ale jak sie trafi gadowi domek jakmarzenie to moze sie i nad wybaczeniem zastanowie;) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']jak mi sie uda wreszcie napisac cokolwiek to napiszę, że proszę trzymać kciuki - mam nadzieję:) ew. domek z ogrodem w Krakowie:)[/QUOTE] andzia Ty sie nie wyglupiaj tylko pisz co i jak. Ja kciuki mam zacisniete w liczbie 8;) Co do rozliczen to tak:) 32 zł bylo na koncie Jaagi za nadwyzke kojcowa. Doplacilam 68 i wyszlo 100 zł za polowe DT na maj. I oby chlopak juz zbieral kooper do nowego domku:) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='elkate']Wysłałam 20,00 na maj[/QUOTE] Z racji ze dogo ozylo to zaktualizuje. Bardzo dziekujemy no i pieniazki juz sa na koncie;)