-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Ano dzieki dzieki;) Czarny to chyba nie czai, bo dla niego juz jakis czas tak jest, ale dzis wszedl do pokoju jako NASZ pies;) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Co z tymi szczeniakami?? [QUOTE][B]8 szczeniaków[/B] [B]z Opatowa[/B] - 5 psów i 3 suczki. Urodziły się się na cmentarzu w Opatowie. Szczeniaki mają ok. 3 miesiące ważą 4,5 -5 kg, oprócz pierwszego pieska, który jest zdecydowanie mniejszy od pozostałych. Mama była w typie ON, ojciec mógł mieć coś z rottka. Szczeniaki prawdopodobnie będą duże. Mają kontakt z człowiekiem, nie są dzikie. pies 1 - najmniejszy (2-2,5 kg): [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5129/aimgp7454.jpg[/IMG][/QUOTE] i tymi?? [QUOTE][B][SIZE=3][COLOR=Red]Szczeniaki z działek[/COLOR] - [/SIZE][/B]na działkach oszczeniła się średniej wielkości bezdomna sunia. Szczeniaki maja 5 tygodni. Jest ich 6, w tym cztery psy i dwie suczki. Są czarne podpalane. [B]Kontakt: 791 533 440 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8647/obraz160r.jpg[/IMG][/QUOTE] [B]eneda[/B], ty je chyba zglaszalas. Aktualne czy jak wyglada sytuacja?? -
[QUOTE]UWAGA CIOTKI [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] MIAŁAM TELEFON O EDDIEGO... Z PROŚBĄ O REZERWACJĘ PSIAKA. Dom w Krakowie - Płaszów, ogród ogrodzony 50 arów do biegania.. Pan miał już owczarka górskiego 18 lat.. potem Dobermana... JEST ZGODA NA WIZYTĘ PRZEADOPCYJNĄ I POADOPCYJNĄ. Pan bardzo go chce. Mają z żoną przyjechać w sobotę ALBO JUTRO. Co robimy?????????? Myślałam, żeby podpisał u mnie umowę adopcyjną (poproszę na mejla: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) - 2 egzemplarze tak???? a potem/przed któraś cioteczka z Krakowa wpadłaby do nich z wizytą ??????? proszę o szybki odzew bo czuje ŻE TO JEST TO [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]))) [/QUOTE] Ło matko. Brzmi superowo;) A jak czujesz ze to jest to to juz polowa sukcesu. Trzymam kciuki mocno;)
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Byla wczoraj i wlasciwie dzis zainteresowana dziewczyna z Kielc Czarnym...Jednak dzis zdecydowalismy, ze [B]Czarny zostaje u nas na stale;) [/B]Głownie moi rodzice tak zdecydowali, choc ja nie powiem, jak myslalam o jego wydaniu to az mi sie slabo robilo...Ale moi rodzice w sumie podjeli decyzje nie wiedzac, ze ktos Czarnym jest zainteresowany;) Dzis nawet pojechali kupic mu nowe legowisko, bo narazie Zuzki okupuje, a ona sie foszy:) Poza tym, no nie ukrywam, ze jest lajza z niego. Dlatego jakby nie daj Boze sie wysmyknal komus ze smyczy - a cwaniak jest niezly to by sie musial znow wloczyc, ale po miescie, co dla psa te ciekawe nie jest. Moj tata zwlaszcza upieral sie przy tym argumenci, wizualizujac Czarengo na smietniku....A u nas mimo, ze łazi, to teren swietnie zna i zawsze wraca. Poza tym zawsze rano jezdzi Pani z chlebem i Czarny siedzi kolo mojej babci ic czeka z nia. A ta pani zawsze mu cos dobrego przywiezie. Wiec jakbysmy mogli mu to zabrac?? [B]No i dzis jak pisalam moi rodzice kupili legowisko, ale za male...Nie chce ktos odkupic - nowe niesmigane, ale mierzone :evil_lol: rozmiar 4 w czerwony desen za 30-35 zł???[/B] :roll: No i ode mnie chlopak dostal nowa obrozke i smyczke. Wiec wyposazony;) No to chyba tyle narazie. Watek przechodzi do szczesliwie zakonczonych, a Wam wszystkim dziekjue za pomoc, odwiedzanie i tez pomoc finansowa bo pewnie bez niej Czarny nie bylby wykastrowany...:diabloti: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Gosiu postaram się o jak najszybsze ukazanie się Lary w Metrze...[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/cool.gif[/IMG][/QUOTE] Dzieki. Okazalo sie ze tak z Lara tak kolorowo nie jest...Niby jest na tym DT, ale po dzisiejszej rozmowie jakos tak boje sie, ze jednak wyladuje na ulicy. Dziewczyna spoko, ale jej mama juz dzis pytala kiedy ja zabiore..Dlatego napisalam do karolci o metro. Jakos w nim pokladam troche nadziei. A teraz mecze ogloszenia dla spicy. Poza tym sunia jest niszczycielka straszna a w tym domku raczej nikt z nia szczegolnie nie bedzie pracowal...No najwazniejsze ze po sterylce ja na pewno przechowaja... [QUOTE]proszę trzymajcie jutro kciuki bo mamy do przejścia jakieś 2 km [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/cool3.gif[/IMG]a w około lasy i lasy [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/shake.gif[/IMG] [/QUOTE] Ano mamy mamy....Moze uprosimy bryczkowych panow o podwozke;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Narazie nie ma takiej potrzeby - i oby nie bylo;) A poziom zapsienia macie chyba przekroczony. Ale Jaaga pamietaj o tej suni jakby ktos cos:) Moze na slasku szal onkowy czy onkowopodobny trwa:) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]16. [/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDaZxJGVI/AAAAAAAAC2c/jonyXbSRk38/P1090344.JPG[/IMG] [/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] 17. [/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Moze nie do ogloszen ale slodziutkie;) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDa8gar-I/AAAAAAAAC2g/YI-mt-HbFFA/P1090347.JPG[/IMG] [/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] 18. [/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDbW64rgI/AAAAAAAAC2k/TvDfvh5F0dY/P1090352.JPG[/IMG] [/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]No i tyle... I czy tekst moze byc? [/SIZE][/FONT][I][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Lara jest młodą sunią, którą los doświadczył jak wiele innych. Błąkała się na jednym z podkieleckich osiedli. Tam dokarmiana, ale i przeganiana łasiła się do wszystkich.[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][U]Lara ma ok. 7-8 miesięcy[/U][/B]. Jest młodziutka i pełna ufności do ludzi. [B] Uwielbia dzieci – na osiedlu grała z nimi w piłkę i bardzo do nich lgnęła[/B]. Bardzo przyjazna i łagodna. Rozdaje całusy. Ma jeszcze w sobie urok szczeniaczka – mimo złych doświadczeń, które już na nią spadły.[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman] [B][U]Sunia jest odrobaczona i wysterylizowana. Będzie zaszczepiona. Ma książeczkę zdrowia.[/U][/B][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Nadaje się do domu z ogrodem, ale i do bloku – otoczona miłością i opieką na pewno odda ją z nawiązką.[/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][FONT=Times New Roman] Musi mieć zapewnioną odpowiednią dawkę ruchu, gdyż jest bardzo żywiołowym psem...Jak to szczeniak.[/FONT] [/I] [/SIZE][/FONT] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
11. [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDYPuNnTI/AAAAAAAAC2I/CFDhky7Ree4/P1090332.JPG[/IMG] [/CENTER] 12. [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDYkRb_5I/AAAAAAAAC2M/U_Z-wo_sIlQ/P1090333.JPG[/IMG] [/CENTER] 13. [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDZH2dkZI/AAAAAAAAC2Q/wfOumk3NQZU/P1090335.JPG[/IMG] [/CENTER] 14. [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDZbfW9lI/AAAAAAAAC2U/HrP1mwTqiLM/P1090337.JPG[/IMG] [LEFT]15. [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDZ0p4jTI/AAAAAAAAC2Y/nshgpylPtv0/P1090341.JPG[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
6.............. [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDWGuJRzI/AAAAAAAAC10/oM9tfV7J_4c/P1090309.JPG[/IMG] [/CENTER] 7. [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDWl957iI/AAAAAAAAC14/rJ03DKJ5hlE/P1090312.JPG[/IMG] [/CENTER] 8. [CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDXLGI67I/AAAAAAAAC18/OIV4bb2YStg/P1090313.JPG[/IMG] [/CENTER] 9. [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDXvCXI3I/AAAAAAAAC2A/nDC02VL-yTk/P1090321.JPG[/IMG] [/CENTER] 10. [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDX-RaTdI/AAAAAAAAC2E/_4aMomUEHiY/P1090329.JPG[/IMG] [/CENTER] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bylam dzis zrobic zdjecia suni spod cmentarza - nazwalam ja Lara. Sunia jest od wczoraj u tej dziewczyny w Checinach. Dziewczyna mowi, ze moze u niej zostac ile bedzie trzeba, ale wiadomo jak to bywa. Zawsze jest obawa, jak sie kogos nie zna. Sunia w mieszkaniu ogolnie sie odnajduje. Nic jeszcze nie zdarzylo jej sie zrobic w sensie toalety. Wczoraj byla wykapana, ale jeszcze z raz by ja mozna przekapac...Sinia jest odrobaczona. We wtorek jestesmy umowione na sterylke. Najprawdopodobniej jeszcze nie miala cieczki. Ma ok 7 miesiecy na moje oko. Taki szczeniak z niej jeszcze. Ciagle by sie bawila. Ma niszczycielskie zapedy, no ale to wlasnie z braku zajecia. Wlasciwie w zeby wpada jej wszystko od miska po suszarke :evil_lol: Zaproponowalam dziewczynie to upchanie karmy do butelki. Moze tym sie jakos by zajela. Do dzieci idelana. Dziewczyna ma brata w wieku ok 10-11 lat i sunia sie z nim bawi. Jest ogolnie taka nieokrzesana troszke, ale to wlasnie taki wiek. A teraz mam pytanie do Was, bo nigdy nie wiem ktore zdjecia dac. Wkleje wszystkie z nr i piszcie ktore na wasze oko najbardziej chwytaja za serce;) 1 [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDT7so9_I/AAAAAAAAC1g/YBc9ueGCeaA/P1090289.JPG[/IMG] [/CENTER] 2 [CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDUepFbLI/AAAAAAAAC1k/le7P7c1c0bo/P1090290.JPG[/IMG] [/CENTER] 3 [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDU8-wnFI/AAAAAAAAC1o/EJqbkLJZX8E/P1090296.JPG[/IMG] [/CENTER] 4 [CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDVOxUyXI/AAAAAAAAC1s/WsxY2ZZ_U78/P1090303.JPG[/IMG] [/CENTER] 5 [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDVgOtIpI/AAAAAAAAC1w/cznBfQCmyjo/P1090305.JPG[/IMG] [/CENTER] -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Cichutka jest, ale grzeczna nie bardzo. Ma skłonność do ucieczek. Robi to przy każdej okazji. Ucieka, mama ja goni, ona nie daje się złapać. Przychodzi sama po kilku godzinach. Całe szczęscie, ze trzyma się w poblizu domu, ale i tak napedza strachu. Na usprawiedliwienie musze dodać, ze w domu jest idealna. Cicha i spokojna.[/QUOTE] A to mala zołza...:) W takim razie idelany bylby dom z ogrodzonym podworkiem;) Och, marzyc mozna;) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
U mnie jest 110 z wplat takich typowo na kojec plus z bazarku bedzie napewno kolo 250 zł, czyli ok 360 zł jest u mnie, ale czekam na wplywy wszystkie. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Wpłaciłam na kojec 50,00 w tym m-cu może w maju coś wyskrobię, a bazarek niech inne ciotki odwiedzą[/QUOTE] A ja potwierdzam;) Dzieki elkate. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Pamietajcie ze u mnie tez jest ok 20 kg ;) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Wplynelo dzis 10 zł od[B] ogonek2 [/B]na kojec;) Dziekujemy bardzo.... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No i ja narazie tez - sunia spod cmentarza ta onka jest na chwilowym dt u dziewczyny z osiedla. Podobno wykapana nawet juz. Bedziemy niebawem sterylkowac, bo mam podejrzenia ze sunia zaciazona. Jutro jade zrobic zdjecia do ogloszen. A tu kolejny ogloszeniowy bazarek. Moze ktorys psiak sie zalapie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182929-OGA-OSZENIA-25-x-2-tylko-10-zA-na-Pitka-co-ma-tylko-10-zA-do-koA-ca-kwietnia[/URL] -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
A Terrinka tak cichutko czeka na domek. Ona jest chyba w rzeczywistosci taka grzeczna i cichutka jak na tym dogo...Kochana sunka juz tyle czeka... -
[QUOTE]Hej, nie pamiętam co mówił wet o tej przepuklinie Ediego? przypomnicie? potrzebny jest zabieg, czy samo się wchłonie, czy będzie to miał do końca życia i będzie to z nim rosło? [/QUOTE] Z tego co pamietam na watku mowily dziewczyny ze nie wadzi w niczym przepuklina. Narazie nie ma chyba co z nia zaczynac. Jak pisalam moj 13-letni psiak ma taka sama od urodzenia i nic a nic sie nie dzialo. Chociaz kazdy organizm inny i chyba narazie trzeba obserwowac. Coby reke na pulsie trzymac, ale nie panikowac. Jak nie bedzie rosla to w niczym nie przeszkadza;)
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] a jeszcze na bazarek mam takie kimono dla yorka czy maltańczyka - więc też mogę podesłać zdjecia i ktoś (Divia?[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]) dopisałaby do swojego któregoś bazarku na kieleckie biedy[/QUOTE] andzia69 podeslij to doloze to do tego otwartego wczoraj... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
tu jest swiezy ogloszeniowy - wydaje sie byc aktualny. Nie wiem jak cenowo...ALe w razie co wklejam.. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178334-Wielki-BAZARRRRRRO-zrobiAE-OGA-OSZENIA-Na-wrzesiA-skie-psiaki-Do-koA-ca-kwietnia-2010r/page29[/URL] -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Prosze bardzo;) -
Zapraszam Was na bazarki pod moim dowodzeniem;) Na Kielce. Jeden normalny z rzeczami [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183296-ZnA-w-rA-A-noA-ci-na-Kielce-Kocia-kuweta-obroA-e-przybory-kosmetyczne-Do-20-04-10[/URL] A drugi w formie zabawy w puzzelki. Odkrywamy obrazek i tym samym budujemy kojec dla Barego;) I innych przyszlosciowycj bid;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183361-Nietypowo-bo-kojcowo-Budujemy-Baremu-kojec-bo-niegrzeczny-Puzzelki-do-16-04[/URL]
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Zapraszamna bazarki pod moim dowodzeniem;) Na Kielce. Jeden normalny z rzeczami [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183296-ZnA-w-rA-A-noA-ci-na-Kielce-Kocia-kuweta-obroA-e-przybory-kosmetyczne-Do-20-04-10[/URL] A drugi w formie zabawy w puzzelki. Odkrywamy obrazek i tym samym budujemy kojec dla Barego;) I innych przyszlosciowycj bid;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183361-Nietypowo-bo-kojcowo-Budujemy-Baremu-kojec-bo-niegrzeczny-Puzzelki-do-16-04[/URL]