-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Sie troche włócze...Wiadomosciami molestujaco - nagabywujacymi sie wlocze...Coby dziada poratowac troche... -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Ja sie powlocze z watkiem, ale dzis nie dam rady duzo. Bardzo prosze zapraszajcie i szukajcie gdzie sie da. [B]Czyli zbieramy deklaracje dla gada jednego[/B]...Wszelkie... I zaktualizuje rozliczenie ze 100 zł poszlo na DT. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Chyba narazie nic... -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Bary dziadu, co ty wyprawiasz.... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No to juz;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Czy zalozyc watek na transportowym? Nie chce dublowac, a moze ktos przejazdem by zabral malucha... -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
U Rubi? U rubi narazie nie... Cytuje swoj wpis z watku: [I]Sytuacja rozwiazala sie tak, ze sunia narazie w hoteliku. Co do kasy no to mimo trudnej sutuacji Pani musiala sobie poradzic. A pani wyjechala teraz na ok 3-4 tyg do niemiec. Jak tam jej sie wszystko ulozy to za ten czas wraca do swoje rzeczy i oczywiscie po Rubi. Co do tymczasow to zaoferowala sie elkate i jedna pani z allegro. Ale tymczas z kotami, a Rubi niestety zupelnie nie sprawdzona do kotow. Odradzilam wiec pani, bo nie wiadomo jakby sie sytuacja potoczyla. A tak sunia jest w hoteliku bez kotowym[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] i czekamy na pozytywny rozwoj wypadkow... Watek pozostaje zglosic do zamkniecia. Dziekuje wszystkim za zainteresowanie i pomocna dlon. [B]Zwlaszcza elkate[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/B][/I] A o Czarnego nawet pol telefonu nadal....Powoli godze sie z jego wiecznym tymczasowniem...No nic, moze gdzies ktos czeka... -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Ooo dobrze, bo jakby nie daj Boze chcieli oddac mala to nie ma narazie za bardzo gdzie. U Jaagi sie dramat wytworzyl...Walczacy Bary, wystraszona SOnia a do tego Albinka. Wiec prosze przekaz wszelkie uwagi o malej - moze juz bedzie dobrze;) Za co trzymam ogromniaste kciukasy... -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wlasnie nie bylo nr. Bylo miejsce na nr a zaraz potem byl podany mail...Wiec jakis blad sie zakradl.... O jest tak: [QUOTE][B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]KONTAKT : Nr Tel. e-mail : [/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][email protected][/SIZE][/FONT][/EMAIL][/B][/QUOTE] -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Kurcze masakra jednym slowem. Nie bijcie, ale moze rzeczywiscie na teraz dac mu jakis uspokajacz wyciszajacy. Wiem, ze rozwiazanie zadne, ale moze chwilowo by sie uspokoil....Ekhh typowy facet - najpierw roze pod nogi i swiata poza nia nie widzi, a potem wychodzi szydlo z worka.... Zaraz siadam do entej serii ogloszen dla Barego. Sonia byla ogloszona wczoraj na slask. I szukam gdzie sie da i co sie da.... -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zapytanie o psiaki ze zgloszenia mailowego: [I]" Mam pytanie co do tych piesków od tej suni. Czy pieski będą takiej wielkości jak ich mama? Które z tych 5 szczeniaków to suczki i w jakim mieści się teraz znajdują?" [/I]Czy cos wiadomo? Czy po prostu na maila uderzyc podanego? [B]Mail podany przy szczylkach podobno nie dziala, a jest osoba wstepnie zainteresowana suczka..[/B].Pisala tam i wrocilo jej maila. Narazie oczywiscie nic pewnego, ale warto sprawdzic. Zreszta jak mail zly to lipa z poszukiwan domow, bo nie ma kontaktu z takim razie. -
[QUOTE][URL]http://i42.tinypic.com/2difrwi.jpg[/URL] A co to za szczeżuja? hi hi [/QUOTE]O nie. :grin: Ogladam fotki w pracy - jak zwykle - tak pogladowo tylko i szczeżui nie zauwazylam. Ale jak juz zauwazylam...:-D:-D O rany prawie wybuchlam smiechem. Agucha Ty to masz oko :evil_lol: A szczeżuja genialna;)
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wczoraj wrzucilam. Oglaszam zazwyczaj w pracy a tu mi cos cafe szwankuje. ALe wczoraj tam w domu je wrzucilam. Tylko dobrze by bylo do Sonii dorzucic nowe zdjecia z coreczka Jaagi. Ale jak gdzies nie wrzuce to zawsze pisze. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wlasnie skonczylam robic komplet Soni, jednak ja takze sie przylaczam do prosby Erki, bo moje komplety narazie nie przynosza szczescia psiakom. [B]PROSIMY WRZUCAJCIE GDZIE SIE DA TE PSIAKI...[/B] -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
No to ustalcie kobitki;) I ja pozmieniam zgodnie z sugestiami. Bo ja dziewczyny nie znam nie widziala, wiec działam sie troche tak po omacku. Co se znajde to wklejam. Choc ze zdjec to jednak dobermanowata jest... -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Jasne. Ja mam taka regulke na kieleckie psiaki. Juz wykasowuje;) I wstawiam poprawiony coby juz zatwierdzic w pelni:) [B][FONT="]Piękna duża suka czeka na prawdziwy dom[/FONT][/B] [B][FONT="] [/FONT][/B] [FONT="]Sonia to duża i bardzo przyjacielska suczka. W stosunku do dorosłych i dzieci bardzo łagodna. Dzieci wprost uwielbia.[/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]Zachowuje czystość w mieszkaniu i nie niszczy, zachowuje się wzorowo. [/FONT] [FONT="]Nie jest głośna i ładnie chodzi na smyczy. [/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]Sonia ma około 3 lata. Jest to duży pies – waży ponad 30 kg, z wyglądu przypomina trochę dobermana.[/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]Jest zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona, zabezpieczona przed pchłami i kleszczami. [/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]Idealny byłby dla niej dom z ogrodem z możliwością zamieszkania w domu w porze zimowej. Na zewnątrz lubi mieć zajęcie. W stosunku do innych psów dominująca. Najlepiej, gdyby była jedynym psem w domu. Nie nadaje się do domu z ptactwem. Toleruje koty, które jej się nie boją. [/FONT] [FONT="] [/FONT] [B][FONT="]Kontakt w sprawie przygarnięcia Soni:[/FONT][/B] [FONT="](32) 3533135[/FONT] [FONT="]660124623[/FONT] [FONT="][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]Sonia przebywa w domu tymczasowym w Katowicach, zostanie wydana z umową adopcyjną.[/FONT][FONT="][/FONT] -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Wrzucam teskt do ogloszen Soni. Bardzo prosze zaopiniujcie, ok? Bo moze cos nie tak w tym tekscie... [B][FONT="][I]Piękna duża suka czeka na prawdziwy dom[/I][/FONT][/B] [I][B][FONT="] [/FONT][/B][/I] [I][FONT="]Sonia to duża i bardzo przyjacielska suczka. W stosunku do dorosłych i dzieci bardzo łagodna. Dzieci wprost uwielbia.[/FONT][/I] [I][FONT="] [/FONT][/I] [I][FONT="]Zachowuje czystość w mieszkaniu i nie niszczy, zachowuje się wzorowo. [/FONT][/I] [I][FONT="]Nie jest głośna i ładnie chodzi na smyczy. [/FONT][/I] [I][FONT="] [/FONT][/I] [I][FONT="]Sonia ma około 3 lata. Jest to duży pies – waży ponad 40 kg, z wyglądu przypomina trochę dobermana.[/FONT][/I] [I][FONT="] [/FONT][/I] [I][FONT="]Jest zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona.[/FONT][/I] [I][FONT="] [/FONT][/I] [I][FONT="]Idealny byłby dla niej dom z ogrodem z możliwością zamieszkania w domu w porze zimowej. Na zewnątrz lubi mieć zajęcie. W stosunku do innych psów dominująca. Najlepiej, gdyby była jedynym psem w domu. Nie nadaje się do domu z ptactwem. Toleruje koty, które jej się nie boją. [/FONT][/I] [I][FONT="] [/FONT][/I] [I][B][FONT="]Kontakt w sprawie przygarnięcia Soni:[/FONT][/B][/I] [I][FONT="](32) 3533135[/FONT][/I] [I][FONT="]660124623[/FONT][/I] [I][FONT="][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/I] [I][FONT="] [/FONT][/I] [I][FONT="]Sonia przebywa w domu tymczasowym w Katowicach, ale w miarę możliwości, istnieje możliwość dowiezienia psa do innego miasta w Polsce.[/FONT][/I][FONT="][/FONT] -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
O rany teraz widac jaka ona wielgasna jest;) -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Oj, zle to ujelam. Wlasnie chodzilo mi, ze mala cos kąsała. Źle zabrzmiało:) Kurcze srednio, ze tak sie dzieje. A jak teraz sytuacja? Dalej jej sie zdarza? Bo moze to na poczatku tak. Jednak ona mega szybko sie przywiazuje i moze z tesknoty, alebo byla w zlym huorze? Niestety nie znam sie na tym tak bardzo, ale jakby sie zdarzylo to moze zaczac ja tak na maksa ignorowac - jakby ugryzla czy coz probowala takiego zrobic. Czy nawet zamknac ja na chwile w innym pokoju. Ogolnie jak cos zle bedzie robic to zaczac ja mega ignorowac. Czy krzyknac na nia. Niech wie, ze mimo ze jest malutka i slodziutka swoje miejsce musi znac. Moze jeszcze ktos ma jakies wskazowki? -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Czy cos waidomo z Mitzi. Znalazlam niepokojace info na innym watku...Jak wyglada sytuacja? -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
divia_gg replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Kochane to ze jedna parowka pozuje nie znaczy ze jest jedyna w domu....Jeszcze do kompletu jest Akaj - staruszek moj kochany i zdaje sie dozywotni tymczasowicz Czarny...Juz nic nie da rodzina wcisnac;) [CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S60L_N7XADI/AAAAAAAACjM/usz3ogqJzk8/P1090236.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S64YMxIIUhI/AAAAAAAACkE/aDfgP9LPteE/P1090238.JPG[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S60L3KXG4SI/AAAAAAAACic/W3O6qTvu0DY/P1090198.JPG[/IMG] [/CENTER] A to jes Akuś;) [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Sz-81pbEJnI/AAAAAAAAAw0/PuWVHdWCYn0/s512/PIC02669.JPG[/IMG] No i moja najwieksza jednak milosc;) Ksiezniczka jak byla bezdomna szczeniaki miala w zimie w lesie i sama dala sobie rade. Nasza bohaterka;) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/SzvegdxB6BI/AAAAAAAAAZE/uD4ldtstkBQ/s640/PIC01224.JPG[/IMG] [LEFT]A i zapraszam na watek Czarnego przy okazji... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174814-CZARNY-WCIAE-A-CZEKA-ProszAE-o-pomoc-w-ogA-aszaniu-Szukamy-DS[/URL] I kochane parowkowe ciotki pozwole jeszcze na wklejenie prosby o pomoc. Moze juz sie styknelyscie z Albinka, jak nie to zaprosze...Co prawda nie parowka, ale mega potrzebuje wsparcia... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177257-5000-zA-na-diagnostykAE-i-operacjAE-Albinki-albo-eutanazja[/URL] I bazarki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181847-Figurkowo-pluszakowy-na-Kielce-I-cos-jeszcze-Do-1-04-10-ZAPRASZAM[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182739-Psiakowo-rA-A-nistowo-Na-AlbinkAE-AnioA-ka-Potrz-ok-5000-zA-by-mogA-a-A-yAE-Do-7-04-10[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182650-Wieczny-bA-l-mA-odej-suni-czy-2zA-na-zabieg-dogofoty-za-dwa-zA-oty-bA-agamy-do-18-04[/URL] Och, wiem tyle tego, ale szukamy gdzie sie da... Pozdrawiam zyczac szczescia i spokoju dla wszystkich skryto zjadaczy parowkowych i oczywiscie wszystkich parowek w potrzebie;) [/LEFT] [/CENTER] -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
divia_gg replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Wieeeem, tez wypatrzylam Balbine i sledze jej pobyt w SPA. Narazie niestety Balbiniastej nie pomoge w odchudzaniu - Kielce bezdomnym i potrzebujacym psem stoja, ale kibicuje i chyle czola pomyslowi i jego realizacji;) Nawet rodzicom pokazywalam dogo siostre Zuzany;) -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
divia_gg replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
A ja se wstawie moja osobista paroweczke;) Moja najukochansza znajdka - Zuza. Nie moge zbic jej wagi - jak do nas bidula przyszla to jadla wszystko na zapas i tak jej zostalo... Oto Zuzana - na moje oko typ parowkowy;) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/SzvXRKcmtRI/AAAAAAAAAUE/88m6D89p0aY/s640/PIC00604.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/SzveTegJWvI/AAAAAAAAAYo/c2AT7DYehdk/s512/P1040166.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/SzvecdoOmrI/AAAAAAAAAY8/bkAnlpudAKI/s512/P1040170.JPG[/IMG] I tym akcentem osobistym wyrazam swoje uwielbienie dla paroweczek najukochanszych;) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Nie, no co racja to racja;) Zreszta sama wyczujesz co i jak:)