-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
No w koncu zrobilam. DLa gada bazarek kojcowy;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183361-Nietypowo-bo-kojcowo-Budujemy-Baremu-kojec-bo-niegrzeczny-Puzzelki-do-12-04[/URL] -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Wlasnie wplynela wplata od[B] elkate. [/B]Superowo dziekujemy:) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
No wlasnie i to jest najlepsze, ze pomagajac teraz niewiadomo jakiemu gadowi sie pomaga w przyszlosci;) No to bedzie zakup trwaly;) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Rozliczamy na moim, zeby nie mieszac juz nic nikomu. Masz elkate moje, prawda? Rozliczenia sa w poscie gdzie ogolne wydatki Barego, w drugim poscie na samym dole;) No i bardzo dziekujemy za pomoc;) No to juz jakby nie bylo[B] prawie 100 zł jest na kojec.[/B] Oby tak dalej;) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tyle juz czekaja psiaki to i jeszcze poczekaja, nie ma wyjscia... -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Nie przygnala tylko grzecznie zaprosila i poprosila o pomoc. Ja jeste bardzo grzeczna przeciez :evil_lol: -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][IMG]http://i43.tinypic.com/dzfaf9.jpg[/IMG][/QUOTE] On jest genialny!!! O rany sama bym takiego gzdzinke najchetniej wziela...No model najprawdziwszy;) Choc Agucha nie chce Cie martwic, na tym zdjeciu to on mowi; "no naprawde chcesz mnie oddac". Ale z drugiej strony z ta uroda domek najlepszy na swiecie musie sie znalezc;) -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Super bo jak to zwylke bywa kazda zlotowka na wage zlota. Tym bardziej, ze kojec bedzie porzadny i na pewno posluzy wielu psiakom... -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Narazie - z racji totalnego braku zainteresowania psiakami zdecydowano, ze jak mozemy pomozemy Jaadze przy budowei kojca. Oczywiscie finansowo, bo kojec juz zamowiony. Wtedy Sonia bedzie w nim w ciagu dnia a Bary w nocy czy jakos tak...Wiec narazie zbieramy gdzie sie da i co sie da na ten kojec... -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Doszla wplata od Ancyk. Rozliczenia kojcowe takze wrzucam do 2 postu, zeby juz nie kombinowac. Wplaty na kojec sa na samym dole. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Diva - a co ty chcesz na tym bazarku sprzedawac? cegły?[/QUOTE] No moze. Musze jeszcze dopracowac idee. Tez wiem, ze kokosow nie bedzie, ale moze chociaz na kawalek tej podlogi sie uzbiera... -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Sluchajcie stworzylam cos takiego narazie i takie zasady. Bardzo rpsze o sugestie i podpowiedzi bo to moj pierwszy kojcocegielkowy bazarek. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183361-Nietypowo-bo-kojcowo-Budujemy-Baremu-kojec-bo-niegrzeczny-Do-12-04-do-godz-10-00?p=14450696#post14450696[/URL] Czekam na zdjecia do Jaagi i musze obrobic zdjecia. Jaaga prosze wyslij mi na maila, ale nie wklejaj tu, niech bedzie zaskoczenie;) JA na dzis znikam jutro dopracuje i wprowadze sugestie;) Narazie dobranoc wszystkim. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]on do suk tez agresywny jest?[/QUOTE] A no taki dziad z niego...A do ludziow aniolek... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Pamieta pewnie, ale ma inne psiaki na glowie. Niestety Jaskopodobnych jest cala masa...:oops: A w ogole chcialam napisac, ze dzis dostalismy ponad 20 kg karmy i transporterek z taki co to pies parowka sie zmiesci;) Od Edyty B.B z nk :loveu: Slicznie dziekujemy takze Maadzie, co odebrala to wszystko ze zrodla i Linssi za dowoz. Jest to zlozone u mnie, wiec jak cos to piszcie;) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Jak glupio? Ancyk co Ty gadasz;) Juz zapisze i chyba narazie na moje, coby Jaadze i Erce juz nie mieszac? Moze byc? -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Będzie całkiem realnie.[/QUOTE] O to bedzie superowo. Co prawda troszke naruszymy prawa autorskie, ale przeciez nikomu nie powiemy;) teraz spadam, bede wieczorem. Jak cos ktos wymysli niech pisze smailo, kazda sugestia na pewno mile widziana;) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Znajdzcie jak mozecie zdjecie jakiegos wypasnego kojca..Szukam i zaden mi sie nie podoba...Podeslijcie na maila jak cos sie znajdzie. Ja bede wieczorem dopiero wiec sie wtedy wezme za robienie. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
no bo na utrzymanie nie ma pomyslu bazarkowego, a tak jest jakis pretekst. Uparlam sie na budowanie czegos bazarkowo - chcialam dla Albinki klinike budowac, ale narazie nie wiadomo co z nia. To se chociaz kojec dla Barego wybuduje;) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[B]karolcia28 [/B]napisz moze do Jaagi, gdzie Bary jest, ok. Bo nie wiadomo o ktorej ewelinka bedzie. Wiem, ze cos miala nie miec czasu ostanio;) [URL="http://www.dogomania.pl/../members/15232-Jaaga"][B]Jaaga[/B][/URL] To jej profil cobys szukac nie musiala;) Basiu, ale wieczorkiem. Bazarek pod tytulem "Budujemy Baremy kojec" czy jakos tak. Kazdy bedzie mogl sobie kupic jakas czesc kojca, takiego wypasnego, nie byle jakiego;) No i bedziemy offowac moi drodzy bo sie trza bedzie spezyc konkretnie;) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] divia_gg - Ty jestes taka obrotna osóbka, może założysz wąteczek kojcowy dla barusia. [/QUOTE] Basiu Ty mnie tu pod wlos nie bierz;) Wiecie, ze ja moge takie cos prowadzic, ale musze Was prosic o rozsylanie takze, bo jednak kazde wyslanie troche zajmuje a w pracy juz sie zaczela..praca, wiec nie mam az tyle czasu. Na poczatek proponuje ten bazarek, a potem watek kojcowy. Co Wy na to? Czekam na sugestie wszelkie, razem cos wymyslimy...;) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Kurcze na pewno zrobic moge zazarke pt: budujemy kojec dla barego, czy u kohcnaje Jaagi, cos w tym klimacie. Bo te fantowe bazarki z kolei na Albinke przeciez ida, bo tak kolejna studian. Co Wy na to? Mam wizje tego, ajk zrobie to wysle;) Mam w planach tez bazarek zdjcewiowy, ale tam kokosow nie bedzie. Choc tez mozna z przznaczeniem na ten kojec. Bo jakby zrobic zbiorke na kojec, to przeciez bedzie sluzyl innym psiakom, czyli potrakltowac to mozna jako inwestycje.. A chyba Jaadze sie nasza pomoc nalezy, co do tego nie ma zadnych watpliwosci. Moze macie jakis znajomych co mogliby w materiale pomoc, zasponsorowac? Trzeba uruchomic znow wszystkie poklady znajomosci... -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Erka pisala [QUOTE]Jakimś rozwiązaniem by było kupienie gotowego kojca, bo mógłby on później służyć również inym psom, ale to wydatek na najmniejszy ok.1800 zł, czyli dla nas nierealne. [/QUOTE] -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Tu juz Jaaga musie sie wypowiedziec, a ja tymczasem wlocze sie i wlocze...Dziekuje przybylym za ....przybycie do terrorysty miskowego... -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Teraz to podnoszenie chlopa tez bardzo wazne - moze ktos wypatrzy:) A przy tej ilosci bied to spada watek niemiłosiernie szybko. Niczym torpeda...