-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Tez nie dziala, ale pozwole sobie wkleic - moze bedzie teraz dzialal: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186028-Podkarpacie..-psy-i-koty-ton%C4%85-zapomniane-przez-wszystkich.-B%C5%81AGAMY-O-POMOC[/URL] -
Ja tez porozsylam...Narazie tyle :placz: Jak cos moge wyslac transporterek. Na ktorys z podanych adresow rozumiem. Czy jest taka potrzeba? Moze glupio pytam, ale wole sie upewnic.:oops:
-
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
divia_gg replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Czekam, czy Panią będzie miał kto przywieźć czy my zawieziemy. Mieszka w Żywcu. Do poniedziałku rozwiąże się kwestia transportu. Pani bardzo sympatyczna i miła przez telefon, wiele się już dowiedziałam, wizyty nie było. Przyjada to zobaczę ludzi, albo my tam pojedziemy. Wizyta nie daje gwarancji, że pies bedzie się miał dobrze i mam tego przykłady. Wolę porozmawiać z ludźmi. jak ktos bedzie chętny, to mozna potem pojechac na wizyte po, bo mam to zastrzezone w umowie.[/QUOTE] Ja chyba jestem tego samego zdania, ze jak sensownie brzmia przez telefon, to jednak wazniejsza jest wizytwa po, gdzie widac relacje i zachowanie psa. Oczywiscie nie jestem przeciwniczka przed, ale nie wydaje mi sie to musem. Moze ja mialam szczescie - bo i Rubi i Luska i Lara w sumie byly bez wizyt, a kontatk mam i wiem co sie dzieje. Oczywiscie niegdy nie wiadomo jak sie zycie ulozy, ale narazie odpukac. No nie mowiac juz o doswiadczeniu Jaagi w wydawaniu psiakow, ktore jest wreczy chyba niebywale.:evil_lol: -
[quote name='holly101']Cudownie... wielka ulga i wielkie ukłony dla Ciebie, Lary i jej nowych Rodziców :) BRAWO!!! Wzruszyłam się strasznie, tym bardziej że ostatnio byłam w Warszawie z misją odwrotną - moja przyjaciółka [B]Karla123[/B] zabierała przepiękną sunię Szilę ze schroniska :) Uwielbiam takie chwile![/QUOTE] Ja prosze nie krakac:) [quote name='OlaLola']Gratuluje :) Cieszę się, że Lara trafiła do nowego domku :) No i trzymam kciuki :)[/QUOTE] [quote name='andzia69']cudowne wieści!:):) dziewczyny - potrzebne dt dla szczylków...a najlepiej stałe...:( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185518-Ma%C5%82a-suka-i-jej-7-szczeniak%C3%B3w-jedzie-do-DT-potrzebne-finanse-na-utrzymanie-psiak%C3%B3w/page8?p=14683321#post14683321[/URL] i dla suni onkowatej, którą właściciele chcą oddać do schronu w Kielcach:(:([/QUOTE] [quote name='kika22']Larka powodzenia w stolicy[/QUOTE] [quote name='Ra_dunia']trochę spóźnione ale szczere : POWODZENIA! :)[/QUOTE] Dziekuje bardzo i kciuki nadal wskazane. Nigdy nie za wiele. Pani pisala na drugi dzien ze noc i dzien narazie spokojnie. Narazie jej nie nekam, ale mam nadzieje, ze jak pani juz wroci po urlopie do pracy to cos napisze. Wiem, ze zdjecia tez byly robione. Wiec czekam grzecznie ;)
-
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Jesli to to Brzesko co mysle to chyba juz malopolskie. Tylko jakby z krakowa w strone Tarnowa czy jakos tak jechac, na takiej trasie. Tez w sumie niedaleko. Ach te kluseczki sa do schrupania :loveu: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A ja ponowie zaproszenie i prosbe o podnoszenie bazarku. Trwa jednak do niedzieli. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-23.05-*-ZAPRASZAM[/URL] -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Banerek taki w poscie jest w pierwszym...poscie. Ewelinka go tam zainstalowala;) Czy o to chodzilo? A i tu przekleje: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182268-Bary-duA-a-i-przyjazna-ciapa-ma-dt-ale-nie-ma-KASY-i-swojego-ludzia"][IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/Bary.png[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] Divia_gg coś mam na bazarek, przygotuje, jakbys mogła odebrać.[/QUOTE] To jak naszykujesz i wynajdziesz daj znac to podjade. Umowimy sie zeby nam obu pasowało. Ja moge podjechac po poludniu ktoregos dnia. -
[quote name='Florentynka']Ja za Krakowem, na wsi, Bolechowice. Mieszkamy na górce, nas nie zaleje.[/QUOTE] Trafilam tu z rozpedu, tak jakos mnie tu przywialo. Dzis sledze watek schroniska i tak jaos kraze. I co? Okazuje sie ze psiaki sa w miejscowowsci o nazwie jak moja, hehe - ja tez w Bolechowicach tylko świetokrzyskich. Ale jak studiowalam w Krakowie to zawze kazdy myslal ze to te krakowskie. Ale ...narzie bede sledzic i trzymac kciuki. Kasowo sredni, a ogloszenia, hmm. jestem zawalona oglaszaniem kieleckich bid. Moze w wolnej chwili z sentymentu cosik wyskrobie;) Pozdrawiam i trzymam kciuki, zeby Twoje i inne tymczasy do schronu nigdy wiecej nie trafily. Oby nie bylo tego zlego....
-
Wiecie, sledze Wasza WALKE co prawda nie od poczatku, ale jestem pod mega wrazeniem. I tak sobie mysle, ze moze nie ma tego zlego...Bo duuzo ludzi moze sie wahalo, nie chcialo isc do schroniska itp itd, a tu psiaki same "wpadly" im w rece i mam nadzieje, ze ta sytuacja przypieczetuje wlasnie ich decyzje o adopcji. A schronisko jesli jeszcze nie zalane, to moze Wisla okaze swa łaskawosci oszczedzi te przekochane i cudowne stworzenia, ktore juz przeciez swoje wycierpialy. Trzymam wiec kciuki, mimo, ze fizycznie nie jestem z WAmi to caly dzien dzis rozsylalam wiesci do znajomysch z Krakowa i myslami ciagle bylam z Wami.
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Melduje wplyw 16 zł na naszego zasiedzianego jegomoscia:) Bardzo dziekujemy;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linssi']Boze...tak mi zal tych biedakow uwiazanych na lancuchach.......[/QUOTE] O Boshe to jest po prostu straszne...Zeby ludzie nie tylko o sobie pamietali, takie moje pobozne zyczenie. Ale jak w normalnych warunkach nie szanuja to co dopiero teraz. Wiekszosc wlasnie du*y bedzie ratowac. Zeby w chociaz czesci serc cos sie ruszylo... Saga to czekam na info. To juz ewentualnie sie dogadamy co i jak. Ustalimy szczegoly... -
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
divia_gg replied to ewab's topic in Już w nowym domu
O rany kluseczki przeswietne. Ale i mama niesamowita. Tez widzieliscie rados w oczach. Slay widze, ze one tam u Ciebie to jak w raju maja;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Z racji, ze sytuacja finansowa jest jaka jest, to jesli macie jakies fanty to ja jak najbardziej moge poprowadzic bazarek. Ja wystawiam rzeczy, tylko ze bardzo duzo sie powtarza, malo dodaje. Jak ktos cos ma ja moge zrobic i poprowadzic i porozliczac bazarek. Jak ktos z Kielc czy okolic rzeczy moge odebrac, jesli ktos moze zrobic zdjecia i lekko wspolpracowac to wtedy tez jakos sie mozna dogadac. Tzn ktos robi zdjecia, wysyla mi, ja wystawiam rozliczam, a potem podaje adresy i ktos wysyla - ja oddaje za przesylki. Albo ewentualnie jak ktos z Kielc to moze zrobic zdjecia, przeslac, ja robie co tam trzeba, potem moge zakupione fanty odebrac i wyslac. Wiec opcji do wyboru do koloru;) Czekam na propozycje :cool3: -
KTO CO MOŻE dla EWAKUOWANEGO KRAKOWSKIEGO SCHRONU
divia_gg replied to Rudzia-Bianca's topic in Akcje
[quote name='kiwi-ona']Ja niestety nie mam miejsca w domu, tylko spory ogród :/[/QUOTE] To przeciez wlasnie tego trzeba takze. Ogrod na pewno jest super miejscem, byleby wyciagnac wszystkie i zeby byly bezpieczne. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='mag.da']Krakowskie schronisko jest ewakuowane, gdzie ulokują tyle psów :shake: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/32052-Krak%C3%B3w-w%C4%85tek-pom.-plakat-rozlicz.-dla-ps%C3%B3w-i-kot%C3%B3w-bezd-w-KR-owie-LINKI-Pwp-str.-1/page1059[/URL][/QUOTE] Boże weszłam tam i ...plakac mi sie chce. Chyba nie wyobrazalam sobie jak dramatyczna to jest sytuacja...I nic nie mozna pomoc fizycznie. Straszne.... -
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
divia_gg replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Tyle w pierwszym poscie jest: [SIZE=3][B][COLOR=#0000ff]68 1240 1372 1111 0010 2812 7861[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Świętokrzyskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „Zwierzak”[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]ul. Św. Leonarda 1/4[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]25-311 Kielce[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]z dopiskiem NICK + "dla Soni ze szczeniętami" [COLOR=Black] Wiec chyba na konto zwierzaka, gdzie kasiorka bedzie dystybulowana dalej.[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/B] -
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
divia_gg replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niebieska713']Ale moze warto byloby tam jeszcze zajrzec,bo moze ten maluch tam jednak jest...i sam...:-([/QUOTE] Jasne jasne. Kurcze szkoda, bo rodzenstwo dostalo szanse na lepsze zycie, a tu bedzie niewiadoma, co jest najgorsze chyba.... -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Przelalam Jaadze 100 zł za druga polowe maja za tego naszego zasiedzialego dziada. Cos tam jeszcze mamy, ale niech on juz idzie do siebie :mad: -
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
divia_gg replied to ewab's topic in Już w nowym domu
A moze ktos wzial...Czesto sie zdarza jak stado male jest to ktos capnie. Inna kwestia co to za dom....Ale trzeba byc dobrej mysli.... -
[quote name='Malwi']Cioteczkoo .... a coś więcej ? jest wątek kieleckiego schroniska ?[/QUOTE] Chyba anty watek. Schronikso nie ma wolontariatu...A to strona schroniska: [URL]http://www.um.kielce.pl/animals/adopcja_schron.html[/URL] Te same psy wisza od dluzszego czasu...
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]oglosilam Barego na dolnoslaskie na tych portalach: [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://katowice.cwirek.pl/?act=advann&id=32418http://katowice.cwirek.pl/?act=advann&id=32418[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://katowice.szerlok.pl/oferta/dodaj/242/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.psiamania.pl/post_ad_adopt.aspx?title=Dodawanie-ogloszenia-o-adopcji-psa[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.mammisia.pl/?misio/dodaj_ogloszenie[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://petsy.pl/index.php?view=post&cityid=13&lang=en[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.morusek.pl/dodaj_ogloszenie/dodaj.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://kokosy.pl/users/login/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.rozglos.net/dodaj_ogloszenie.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.gablota.com/dodaj.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php?a=do1&id=6[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://kupiepsa.pl/member.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://ale.gratka.pl/dodaj/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://katowice.gumtree.pl/c-SelectCategory[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.eoferty.com.pl/dodaj.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.kupsprzedaj.pl/genericLogin.do?rid=1[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.pineska.pl/?do=add[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://ogloszenia.yellowpages.pl/dodaj_ogloszenie.html,kategoria=112,krok=2[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.e-zwierzak.pl/dodaj/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.oglosze.pl/logowanie.html?redirect=dodajogloszenie.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://owi.pl/dodaj/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://wszystkotujest.pl/addAdvert,1,0/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,addadslist.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.ogloszeniaonline.com/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.katowiczak.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.warsza.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.wroclawiak.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.krakusik.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://neeon.pl/form_ogloszenie.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.dwukropek.pl/0,70610,3042385.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/form_ogloszenie.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.najpewniej.pl/dodaj.php?kat=82[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.gieldaogloszen.pl/add_o.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.oswiecimiak.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.ogloszenia.tarnow.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.ogloszeniadrobne.bytom.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.blox.pl/html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://katowice.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://warszawa.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://krakow.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://lodz.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://kielce.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.olx.pl/posting.php?src=8[/URL],[/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL="http://www.cafeanimal.pl/"]www.cafeanimal.pl[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://wroclaw.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT="][URL]http://www.top-ogloszenia.net/index.php?view=postframe&cityid=502&catid=&subcatid=119[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] Tzn niektore od razu sa na inne miasta, ale wrzucilam i tam. [/SIZE][/FONT] -
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
divia_gg replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Tak przejrzalam, ale nie wklejalam, zeby bezposredni decydenci zdecydowali:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184522-Jamnik-suczka-poszukiwana%21%21-%29%29%29"]http://www.dogomania.pl/threads/184522-Jamnik-suczka-poszukiwana!!-)))[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184835-Poszukiwana-ma%C5%82a-kr%C3%B3tkow%C5%82osa-suczka-woj.mazowieckie[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185626-poszukiwana-m%C5%82oda-sunia-do-adopcji[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185280-Ma%C5%82y-rozmiarowo-piesek-szczeniak[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184366-Mikro-piesek-poszukiwany-Slask-Bielsko-Biala[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182322-Ma%C5%82ego-piesia.[/URL] Tam male psiaki poszukuja. Co prawda nie przegladalam watkow od A do Z, wiec nie wiem co za dyskusje tam byly toczone. -
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Tak przejrzalam, ale nie wklejalam, zeby bezposredni decydenci zdecydowali:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184522-Jamnik-suczka-poszukiwana%21%21-%29%29%29"]http://www.dogomania.pl/threads/184522-Jamnik-suczka-poszukiwana!!-)))[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184835-Poszukiwana-ma%C5%82a-kr%C3%B3tkow%C5%82osa-suczka-woj.mazowieckie[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185626-poszukiwana-m%C5%82oda-sunia-do-adopcji[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185280-Ma%C5%82y-rozmiarowo-piesek-szczeniak[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184366-Mikro-piesek-poszukiwany-Slask-Bielsko-Biala[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182322-Ma%C5%82ego-piesia.[/URL] Tam male psiaki poszukuja. Co prawda nie przegladalam watkow od A do Z, wiec nie wiem co za dyskusje tam byly toczone. -
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Ja narazie wrzuce rodzinke na nasze konto nk. WIem, ze niewiele i pewnie nic nie pomoze, ale trza probowac. A na kogo namiar?