Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. A tu z krotkiego spacerku. Bylam dumna z malej bo doskonale zasygnalizowala, ze siku jej sie chce.:) A tu jaka dumna ta mala warszawianka. [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S_APvukNcUI/AAAAAAAADTM/UjEFjR97a8I/P1090772.JPG[/IMG] Phi, taka dama jestem [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S_APwrxuCTI/AAAAAAAADTU/GLDL58H5xSg/P1090774.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S_APxAGSs3I/AAAAAAAADTY/lTmVMJpHMIo/P1090775.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S_APyF-Xx1I/AAAAAAAADTg/2IudC14q3t8/P1090777.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S_APxursUQI/AAAAAAAADTc/9uLo2Zuxjqc/P1090776.JPG[/IMG] Wiec teraz wszyscy kciukami, zeby dziewczyna byla grzeczna i pokazala ze swietokrzyskie owczarki warte sa kochania :cool3: [/CENTER]
  2. No jestem juz z powrotem. Udalo sie mimo okropniastej aury dowiezc kobitke na miejsce. W podrozy zajela sie ogryzaniem patyczkow ktore jej wzielam i zagryzaniem wycieraczki na tylnej szybie - ktora oczywiscie byla po drugiej stronie:evil_lol:. Druga czesc podrozy mala przespala, czasem budzac sie na rozgladniecie po terenie. Wiec byla grzeczna. Z nowa pania przyitala sie jakby sie znaly od zawsze, ale to wlasnie urok Larki - kocha wszystkich;) W mieszkaniu oczywiscie obchod i zwachanie. Larka bedzie miala klatkowych towarzyszy - szynszylki w sztukach 4;) Pan obiecal spacerki i wybiegiwanie psiaka, czego dziewczyna potrzebuje bardzo, bo jak to mlody psiak ma energii;) Sunia dzis miala jechac na zakupy w postaci obrozy i szeleczek. Panstwo musza isc z nia do weta na szczepienie - nie zdazylam, poza tym trzeba bylo troszke wiecej odczekac, bo malej troche dluzej sie goila ranka po sterylce. Ale to juz panswto maja zalatwic. Niestety musza ja jeszcze raz zabezpieczyc przed tymi cholernymi kleszczami. Mimo zakropienia sunki lapie kleszcze i to sporo...Jakies mutanty chyba, bo moje psiaki tez maja cos co chwila. No to chyba tyle w sumie. Panstwo obiecali zdawac relacje i jakies zdjecia;) A teraz z podrozy: [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S_APuP6JvBI/AAAAAAAADTA/0ZXhn40WvGE/P1090766.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S_APuvbA5jI/AAAAAAAADTE/QjkmLQddcvc/P1090769.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S_APvLY0ArI/AAAAAAAADTI/s-W6BMO9XMc/P1090771.JPG[/IMG] [LEFT]Ten balaganik to kora z drewienek nad ktorymi mala pracowala :evil_lol: [/LEFT] [/CENTER]
  3. Lara pojechala dzis do domku w Warszawie. Mimo niesprzyjajacej aury udalo nam sie dotrzec i wrocic szczesliwie;) WIecej na watku kobitki, ale za chwilke;)
  4. Szczerze to bylo chyba w bazarku na Barego. Ale ogolnie zamysl byl taki, ze kojec musi byc, zeby oboje mogli zostac. Natomiast ktore juz tam jest to juz chyba najmniej wazne. Historia byla ulozona w bazarku pod Barego, tak jakos wyszlo. Kojec byl traktowany niejako inwestycja a nie integralna czes wyposazenia Barego:) Mam nadzieje, ze nikt zalu nie bedzie o to mial, bo cel zostal osiagniety - dwa psiaki mogly u Jaagi zostac:)
  5. [quote name='Jaaga']Jak najbardziej moga być ogłoszenia na dolnoslaskie. Andrzej dalej jeździ do Wrocławia. Pojedzie we wtorek nastepny raz. Jeszcze na pewno kilka tygodni to potrwa.[/QUOTE] No to dobra, jak Jaaga tak mowi to taz zrobie. Zreszta jak czas pozwoli to serie zrobie chlopakowi, bo juz mnie zaczyna irytowac chlopaczyna tym zasiedzeniem:)
  6. [quote name='erka']Divia_gg, na dolnośląskie to raczej nie , bo bedą problemy z transportem. Ogłoś raczej gdzieś na krakowskich:).[/QUOTE] Dobra, bo do tej pory robilam seriie slaskie i chyba jedna czy poltora na dolnoslaskie. W takim razie atak na malopolskie.
  7. Pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL]
  8. Pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL]
  9. Pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL]
  10. Pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL]
  11. Pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL]
  12. U uszastego psptfforka pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL]
  13. Pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL]
  14. A u dziewczyny tez zaprosze. Duzo nas tu nie ma, ale zawsze cosik;) Zapraszam na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL]
  15. Pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL][URL="http://www.dogomania.184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM"] [/URL]
  16. Pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL]
  17. Pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL]
  18. U przystojniaka takze pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL]
  19. Pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL]
  20. Kobitki przypomina o bazarku na Kielce. Ruch slabiutki tak a kasiorka potrzebna. Reklamujcie w miare mozliwoscie, gdzie w wolnej chwili .... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL]
  21. Oj Bary Bary - spadaj juz do siebie. Ja moze dzis wieczorkiem tez dziada troche poaktualizuje. Teraz znow zrobie moze zmasowany atak na dolnoslaskie bo w tym slaskim to sie nie znaja na tych psach :evil_lol: A tymczasem pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL]
  22. Pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL]
  23. Pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL]
  24. Ja Sonie, ktora jest u Jaagi oglaszam na teie dane: [FONT=&quot](32) 3533135[/FONT] [FONT=&quot]660124623[/FONT] [FONT=&quot][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT] Mysle ze mail jest dosyc publiczie znany, wiec Jaaga sie nie obrazi, ze tu wstawilam. Jak cos to prosze krzykac - nizwlocznie usune;) [FONT=&quot][EMAIL="[email protected]"][/EMAIL][/FONT]
  25. Z tego co bylo ostatnio pisane to jest. Chyba ze cos w miedzyczasie sie wyklulo, ale chyba nie.
×
×
  • Create New...