-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
A znacie kogos kto banerki robi. Moze to sciagnie wiecej ludzi... -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Dalej nie ma nia zainteresowania:shake:. Szczęście w adopcji jak Szymek może mieć pod warunkiem, że dostanie szansę, zostanie zabrana ze schronu i leczona.[/QUOTE] Wiem wlasnie. W poniedzialek powysylam kilka prv, ale prosze tez o pomoc. Jak nie zwolamy tu ludziow to bedzie ciezko... -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Oczywiscie juz wpisuje. I niech te pieniazki przyniosa jej szczescie takie jakie Szymek mial:) -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Zamowilam ogloszenia dla pannicy. Dalam jej nowe zdjecia. Niebawem sie ukaza, tylko sie kasa musi zaksiegowac;) Na tym bazarku. Czekamy na realizacje i na wysyp domkow po tej serii;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184745-Wielki-BAZARRRRO-OG%C5%81OSZENIA%21-Ca%C5%82y-pakiet-TYLKO-15z%C5%82-%21%21%21-Na-wrzesi%C5%84skie-psiaki.31.07"]http://www.dogomania.pl/threads/184745-Wielki-BAZARRRRO-OG%C5%81OSZENIA!-Ca%C5%82y-pakiet-TYLKO-15z%C5%82-!!!-Na-wrzesi%C5%84skie-psiaki.31.07[/URL] -
[quote name='erka'] Tylko,że miejsce w warsztacie samochodowym to raczej kiepskawe. Wszyscy mówią,że będzie kontakt z człowiekiem, a potem realia są zupełnie inne. W pracy to raczej nikt nie ma czasu zajmować się psami.[/QUOTE] To zalezy od ludzi. Ja nie do konca jestem przeciwniczka takich miejsc, bo wiem jak u mojego taty. Ma tam 3 przybledy - w tym staruszek bez zabkow i suka, wszytkie szczepione, z ludzmi non stop. Fakt, ze tata pilnuje zeby mialy wode, jedzenia. Wiec zalezy chyba od czlowieka. Ale jak mowie - nie zawsze to sa zle miejsca. Co prawda u niego psy chodza luzem, spia w pomieszczeniu, ale wydaje mi sie ze maja "nienajgorzej";) Moze sa tez jeszcze takie miejsca. Choc oczywiscie nie namawiam, podaje tylko przyklad, bo znam tez miejsca, gdzie psiak do kojca a no noc sam niech pilnuje terenu. A ten benio jest jakis taki ...sliczny. Ja sie tam na beniach nie znam, ale ten jakos wpada w oko. MA cos w sobie, nie ma co;)
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A moze ta mame tych skalkowych szczeniakow by Petra wziela. Ona tam podobno co cieczke rodzi maluchy...Bo moze jakos sobie radzi, nie jest bardzo zabiedzona, ale to bedzie bledne kolo. Co Wy na to? -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Oczywiscie moge prowadzic rozliczenia suczki. Bede podawala swoj nr konta. Mamy wprawe z Barym wiec mysle, ze bedzie ok:) A tymczasem mala na pierwsza... -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Czy ktos zrobi banerek. I czy ktos moze porozsylac watek...Bardzo prosze;) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='kika22']Sliczne fotki Barego. Ja bym nie pisała nic o dzieciach. Potencjalnemu domkowi zaznaczyłabym tak jak przy kazdym psie, ze potrzebna ostroznosc i nadzór dorosłego w stosunku pies i dziecko. Tymbardziej, ze duzy pies moze zrobic krzywde niechcący np. machajac ogonem ;-)[/QUOTE] Dokladnie tak bym to ujela;) Bo nie mozna go demonizowac, a ogloszenia musza zachecac;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ewa czy to ta sunia z chorym okiem. Bo na prosbe jaagi zalozylam jej watek. Oczywiscie jeszcze mozna go poprawiac, ale juz cos jest. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186551-Kala-z-chorym-okiem-w-UMIERALNi.Ma-szanse-na-lepsze-zycie.Potrz.transp-KIELCE-KATOWIC[/URL] -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Jaki pychol szczesliwy:) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Też chciałabym umieć "rządzić" moimi psami i przy okazji dziećmi:evil_lol:. Divia, jak to robisz, ze Cie słuchają, bo mnie jakos sie to nie udaje?[/QUOTE] Wiesz ze nie wiem, jakos tak wychodzi. Oczywiscie nie jest to "rzadzenie" i rozstawianie po katach, ale ogolnie np mimo otwartej bramy nie wychodza, spia na swoich legowiaskach. Tu akurta Zuza jest przodownikiem. Nie wyobrazam sobie zeby wystartowal ktorys z zebami. No takie tam. Wiesz one sie sa jakos szkolone powiedzialabym nawet, ze puszczone samopas;) ale jak trzeba to grzeczne. Moze mialam szczescie ze takie akurat mi sie trafily:) I oczywiscie z klasyfikacji wylaczam najswiezszy nabytek - Czarnego, ktory nieco wychodzi poza moja "klasyfikacje" grzecznosci. Ale nie narzekam. :evil_lol: -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][SIZE=5]Wszystkie zdjęcia są w postach: 87, 88, 90[/SIZE][/B] [/CENTER] -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[B]TEKST DO OGLOSZEN:[/B] [CENTER][FONT=Times New Roman][COLOR=DarkRed][SIZE=3][B]Kala – cudowna MIX szpic suczka. Młoda, nieduża szuka domu[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkRed] [/COLOR] [FONT=Times New Roman][COLOR=DarkRed][SIZE=3]Kala jakis czas temu zostala wyciągnieta z kieleckiego schronu. Udalo sie ja umiescic w domu tymczasowym w Katowicach, gdzie doszla do siebie. Sunia jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Miala jednak wade oka, ktore trzeba bylo usunac. W obecnej chwili jest juz po operacji, czuje sie doskonale i jest zdrowa.[/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkRed] [/COLOR] [FONT=Times New Roman][COLOR=DarkRed][SIZE=3] Sunia jest lagodna, uwielbia inne psiaki, kocha ludzi i lubi dzieci. Jest niezwykle rodzinnym psem, jednak pilnującym swojego terenu.[/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkRed] [/COLOR] [FONT=Times New Roman][COLOR=DarkRed][SIZE=3]Kala ma ok 4-5 lat. Ma dluzszy wlos, co czyni ja niezwykle urokliwa suczka. Dla przyszlego wlasciciela na pewno bedzie prawdziwym skarbem. [/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkRed] [/COLOR] [FONT=Times New Roman][COLOR=DarkRed][SIZE=3] [B]Odbrobaczenie: TAK[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkRed] [/COLOR] [FONT=Times New Roman][COLOR=DarkRed][SIZE=3][B] Odpchlenie: TAK[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkRed] [/COLOR] [FONT=Times New Roman][COLOR=DarkRed][SIZE=3][B] Szczepienia: TAK[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkRed] [/COLOR] [FONT=Times New Roman][COLOR=DarkRed][SIZE=3][B] Sterylizacja: TAK[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkRed] [/COLOR] [FONT=Times New Roman][COLOR=DarkRed][SIZE=3] [U]Kontakt[/U]:[/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkRed] [/COLOR] [FONT=Times New Roman][COLOR=DarkRed][SIZE=3] 660 124 623, [/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkRed] [/COLOR] [FONT=Times New Roman][COLOR=DarkRed][SIZE=3] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkRed] [/COLOR] [FONT=Times New Roman][COLOR=DarkRed][SIZE=3]Kala zostanie wydana z umową adopcyjną.[/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkRed] [/COLOR] [FONT=Times New Roman][COLOR=DarkRed][SIZE=3] Sunia przebywa w domu tymczasowym w Katowicach.[/SIZE][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [B]I z[/B][/SIZE][/FONT][B]djęcia....[/B] [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAVfYIwcjpI/AAAAAAAADVM/MEbyvfkxQbE/P1010041.JPG[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAVfYtA2XII/AAAAAAAADVQ/PArix1uKlVA/P1010043.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAVfZLp1TSI/AAAAAAAADVU/wJMv7gqroF4/P1010056.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAVfZpMD61I/AAAAAAAADVY/AUIDK4gNEl8/P1010057.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAVfcDmTieI/AAAAAAAADVo/q4IWkNr26n8/P1010067.JPG[/IMG] [/CENTER] -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][U][SIZE=4]Sprawy finansowe: [/SIZE][/U][/B] [U] Wpływy [/U][/CENTER] [LEFT] [LIST] [*][B]50 zł [/B]- państwo, którzy przyjechali po Szymka na następnego psa :loveu: (u Jaagi) [*][B]72 zł [/B]- z Nodika, ktory był u Jaagi, a znalazł dom :loveu: (u Jagi) [*][B]100 zł [/B]- Kundelkowa Skarbonka :loveu: [*][B]50 zł [/B]- "dobry aniołek" / anonim :loveu: (na konto Jaagi) [*][B]150 zł [/B]- jkp :loveu: (na potrzeby DT) [*][B]20 zł[/B] - henikar :loveu: [*][B]200 zł[/B] - jkp :loveu: (150 zł na DT, 50 zł na operację) [*][B]172 zł - [/B]Havanka (bazarek):loveu: [*][B]50 zł - Akrum:loveu:[/B] [*]70 zł - jkp (na potrzeby DT):loveu: [/LIST] [CENTER][U]Wydatki[/U]: [LEFT] [LIST] [*][B]150 zł [/B]- DT za 1 miesiąc (czerwiec) [*][B]214 zł[/B] - sterylka (całość pokrywa sterylkowa skarbonka Soemy) [*][B]40 zł - [/B]szczepienia [*][B]250 zł[/B] - operacja oka [*][B]20 zł [/B]- kołnierz [*][B]20 zł [/B]- wizyta i leki po operacji [*][B]150 zł[/B] - DT za drugi miesiąc (lipiec) [*][B]150 zł [/B]- DT za 3 miesiąc (sierpień) [*][B]75 zł [/B]- połowa DT za 4 miesiąc (wrzesień) [*][B]25 zł[/B] za Droncit na tasiemca [*][B]15 zł[/B] za paliwo do Chorzowa na zastrzyk [*][B]20 zł[/B] za paliwo do Mikołowa do DS [/LIST] [/LEFT] [B][SIZE=4][COLOR=rgb(0, 0, 0)][U]Generalnie jestesmy na zero. Psiak pojechal do nowego domku bez dlugow, za co wszystkim mega wielkie dzięki :multi::multi:[/U][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [/LEFT] -
[LEFT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed][COLOR=Black][U][B] 08.07.2010 [/B][/U][I]Kala po operacji oka. Niestety nie obylo sie bez komplikacji (szczegóły w poście # 218 i # 227). Teraz juz chyba wszystko w porzadku. Malutka dochodzi do siebie.[/I] [U][B] 17.06.2010 [/B][/U][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]"[I]Kala dochodzi do siebie po sterylizacji, zadomowiła sie do tego stopnia, ze kuriera, który przyjechał z psim żarełkiem usiłowała ugryźć w nogę, bo wkroczył na jej teren. [...] Dziwiłam sie, że tego nie robiła wcześniej, bo taka natura szpiców, ze są nieufne wobec obcych i są doskonałymi stróżami, ale widocznie jeszcze potrzebowała czasu na aklimatyzację. [...] Bardzo zaprzyjaźniła się z Sarą. Młode, czyli Lulka i Teri szaleją ciagle w ogrodzie, ale Kala ani mysli z nimi siedzieć. Musi czuwać pod drzwiami i pilnować, co sie dzieje przed domem. Dałam jej legowisko, które dostalismy w prezencie dla kieleckich tymczasów. Lezy w nim rozciągnięta z głową na poduszce. Nocą przychodzi do niej Sara i śpią razem przytulone." :loveu:[/I] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed][COLOR=Black][U][B] 12.06.2010 [/B][/U]"[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]Kala nadaje sie jedynie do domu z ogrodem, zeby nie musiała chodzić na smyczy. Pewnie była lapana na chwytak z pętlą przez schronisko, bo nie da sobie zakładać obroży, nie chodzi zupełnie na smyczy, kładzie się i zwija, siusia ze strachu. Jak przyjechała to jakoś jeszcze dała się prowadzić, ale teraz to tragedia. Nie da się nawet dotykać, jak widzi, że chce sie ją przesunąć czy wynieść. Oprócz tego to super pies.[/I][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed][COLOR=Black][I]" [/I][U][B]03.06.2010 [/B][/U][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]"Kalusia jest przekochaną i bardzo pogodną sunia.[.....] Kala chodzi ciągle przy nodze, ze wszystkimi chce się witać i bawić. Po spacerze sama staje pod furtką do zagródki, zeby wrócic do siebie, wiec nie ma sensu jej nigdzie przenosić. Wszystko zjadła, po czesaniu wyglada o wiele lepiej..."[/I] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed][COLOR=Black][U][B] 02.06.2010 [/B][/U][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]Oczko wyglada na wadę wrodzoną, nie uraz. Gałka oczna jest skierowana w dół, a trzecia powieka zakrywa jej wiekszość, do tego nie jest odpowiednio duzy otwór na oko i widac tylkoo cześć oczka. Suczka mojej mamy miała tak samo. najpierw lekarz nacinał jej powieki, żeby powiększyć otwór, ale i tak ciągle łapała infekcję, miała paskudne wyniki krwi, wiec trzeba było usunac gałke oczną. Teraz wszystko jest w porządku. Mysle, ze Kali nie ma co męczyc nawet nacinaniem powiek, bo oczko i tak nie bedzie sprawne, widac tylko białą część. Chyba trzeba liczyć się z usunieciem oczka. Lekarz bedzie dopiero od 07.06. Jest bardzo niepewna siebie i zastraszona, ale ma super charakter. Ciągle sie przytula, rozdaje całuski, chodzi ciągle za Minią. To ważne, ze jest tak łagodna i lubi dzieci, bo zwiększy to jej szansę na adopcję. W ogrodzie chodziła luzem, reagowała na wołanie, ciągle wracała sama do nas. Przywitała sie z Sarą, Albinką i Teri. Ma doskonały stosunek do psów..." [/I] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed][COLOR=Black][U][B]01.06.2010[/B][/U] Kala wyciagnieta ze schroniska w Dymianach, noc spedzi u Petry :loveu: [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT] [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]************************************************************* [/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] 27 maja 2010 roku miala miejsce kontrola ŚTOZu kieleckiego w "naszym" kieleckim schronisku. Tam czujne oko ewab wyhaczylo takie cudenko.[B] Cudenko owo ma chore oko[/B]. Prawdopodobnie jakas choroba lub stary uraz. Jak napisala ewab: "Trudno jednoznacznie określić, bo suka nie otwiera szeroko powieki, ale wyglądało jakby soczewka oddzieliła się od białkówki (tak się to chyba nazywa)." Powiedziano jej, ze sunia ma kilkuletni staz w schronisku, w co dziewczyny, ktore wyciagaly inne psiaki nie moga uwierzyc, bo skrupulatnie staraly sie przeswietlic boksy, kiedy je juz tam wpuszczono. Wiec mamy co do tego uzasadnione watpliwosci. Niestety schron owy, nazywany [U]umieralnia / obozem zaglady psiakow[/U] nie udziela z reguly szczegolowych informacji...:mad: Na zdjeciach kieleckiego watku zauwazyla ja Jaaga, "katowicki oddzial kieleckich dogomaniaczek" :loveu: I teraz staramy sie suni pomoc. W tym momecie szukamy transportu Kielce-Kraków i - nic nowego - pomocy finansowej w leczeniu i wyprowadzeniu suczki na prosta. Kala jest mała. Jej wzięcie wiąże się z koniecznościa zbierania kasy na lecznie oka. Choć o widzeniu na to oko prawdopodobnie nie co marzyć. Kala jest jednym z wielu psiakow w wielkiej potrzebie, ale teraz akurat dla nie zaswiecilo slonce. NIE DAJMY MU ZGASNAC. [/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]A to nasza bohaterka. Czyz nie cudeńko? :loveu:[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1816/607bd222002552f04bff9ace[/IMG] [/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1275/f256b6ac001aaced4bff9acb[/IMG] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] Tak wygląda oczko Kali:placz: [/SIZE][/FONT] [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/3883/p1000599.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT] [/CENTER] [INDENT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/7728/p1010036h.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2854/p1010037hg.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT] [/INDENT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][U][B] CO NAM POTRZEBA:[/B][/U] 1) Pieniadze na utrzymanie w DT 2) Pomoc w oglaszaniu 3) Podnoszenie watku, coby w czelusciach dogo nie zaginal. :lol: [/SIZE][/FONT][/CENTER] [/CENTER] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/CENTER]
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Tak sobie mysle, ze nie bede w ogloszeniach pisala o tym, ale jakby sie znalazl domek z dzieckiem to uczulic na to. Bo on nie jest jakis agresor do ludzi, wiec po co zniechecac juz na starcie. Wystarczy info o tym ze bez innych zwierzat. A do ludzi, to juz przy kontakcie. Przeciez wiadomo to ies jest. Mnie zawsze uczulano, zebym nie grzebala w misce. Teraz wiadomo inaczej, bo ja "rzadze" moimi psiakami, ale kiedys uwazalam zawsze. Obcemu psu juz w misce bym nie grzebala. Jak mala Mitzi "atakowala" jak zblizalam reke do jej jedzenia jeszcze na parkingu to co sie dziwic innym psiakom. Tak to juz jest i juz;) -
Moze wlasnie ogloszenia "wzdluz wisly"? No i ogolnie pooglaszac..Choc kurcze nigdy nie wiadomo czy pies mial wlasciciela przed...OBY.
-
Zapisze. Jak cos to tez moge plakacik zrobic...Moze nie zadna trudnosc, ale zawsze cos :oops:
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
To ile brakuje? Bo moze cos z bazarku dorzuce. Oczywiscie mowie niestety o kwocie typu 10 -20 zł, bo kasiorka narazie tu tez potrzebna...Ale tyle to moge przekazac, w koncu Sonia tez z Kielc... -
Trzeba przyznac ze jest jakas wyjatkowosc w niej...Nie wiem jak to opisac, ale to sie czuje. Ona jest ostoja spokoju, jest taka...pelna ufnosci. I to salo sie stwierdzic tylko przez chwile kiedy ja widzialam. A jak ktos ja wezmie to bedzie mial najwspanialszego psiaka pod sloncem..I to futerko, no niebywale mięciuteńkie :loveu:
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='kobix']po m-cu przestają być śliczne i znikają,by zrobić znów miejsce śliczniejszym z ulicy.nie mówmy o kontroli skoro nie ma wglądu w ewidencję przyjęć i adopcji.cóż,pojechać popatrzeć każdy może.ale niech wykażą ile przyjeli ,wyadoptowali i uśpili co roku. takich danych nigdy nie było...[/QUOTE] Nie wiem co tam kobitki patrzyly, ale co racja to racja. Moze to jakies swieze nabytki...:roll: i rzeczywiscie przez to takie ladniutkie. chodzilo mi tez ze w typie rasy duzo, ale to chyba nie wyjatek - po calej Polsce perelki mozna znalezc. Kwesta uchronienia ich przed rozmnazaczami.... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Czy wykupienie psa to 20 zł? Jak tak to na jednego narazie moge dac kasiorke. Tylko czy macie co z nim zrobic. Ewentualnie jedengo duzego psiaka. Och, no chodzi mnie o to, ze jak chcecie wykupic jakiegos to na jednego daje kase. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja jestem na milon procent pewna ze wiedzieli. Jak nie podczytuja watku / w co watpie / to im urzad dal cynk. Przeciez miastu tez zalezy zeby dobrze wypasc, w koncu pod ich kuratela dziala to "przytulne" miejsce. Jedna klika i tyle. A co za filozofia posprzatac na kontrole? Osz, no. ALe trzeba przyznac ze psiaki sliczne sa w tym schronie....:roll: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zrobilam "plakacik". Propozycje poprawek mile widziane, a jeszcze bardziej rozwieszenie gdzie sie da. łazicie;) po tych wetach roznych moze u nich :evil_lol: No gdzie sie da;) [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2726/96fbee8c001951dc4bfe6a0c[/IMG] Lepsza wersje - taka bardziej do druku moge wyslac na maila, bo ta wiedze marniutka tu sie wkleila:)