-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Mysle ze w tej sytuacji trzeba szukac wszedzie...:roll: -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Zrobilam poprawiony plakacik barosława. Jak ktos chce to prosze i info, bo zrobilam w wordzie, coby latwiej sie drukowalo. Prosze zainteresowanych o prv z adresami mailowymi i wtedy wysle, ok?? -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Przeszukam jutro i wysle;) dzis juz nadrobie tylko zaleglosci;) i ide spac;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nikt nie zrobi plakaciku na te zbiorki?? -
Hmm, pewnie nie o Kielce zapytanie, ale jakby ktos z naszych okolic sie pytal gdzie co moze skadac to podaje, ze w Kielcach na zwierzęce zbiorki pod patronatem ŚTOZu kieleckiego sa wyznaczone miejsca: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr XIV na ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 53 Szkoła Podstawowa nr 34 na ul. Naruszewicza 25 Lecznica dr Kwieciński na ul. na Wrzosowej 9 Transport owych zebranych rzeczy przewidziany jest na poniedzialek narazie. Ale jak bedzie potrzeba to najwyzej dwa razy sie pojedzie;) Oprocz rzeczy dla zwierzat zbierane sa takze rzeczy dla ludzi. Zostana one przekazane wolontariuszce, ktora potem "rozliczy" co gdzie trafilo. Takie bynajmniej sa plany:) A tu cytat z tego co potrzeba:
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Ja chcialm taki apel do odwiedzajacych wystosowac;) Moze ktos w swoim miescie powiesi:):lol: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linssi']U nas dostaja kase za kazdego psa od danej gminy, z terenu ktorej zostal zgarniety. Im dluzej pies siedzi w schronie, tym wiekszy zysk. Zreszta... psa moze nie byc, a glupie, nieswiadome gminy nie monitujac swoich wydatkow na ten cel, nie wiedza nawet ze placa im za nic. Ot, swietokrzyskie madrale.[/QUOTE] Hmm, a nie jeste tak, ze gmina placi za zlapanie psa i jego miesieczny pobyt tam - cos kolo 1000 zł. A potem to nie gminy problem...Tak cos slyszalam wlasnie u siebie w gminie. To tez by wyjasnialo dlaczego psy "znikaja". Po miesiacu im by sie "nie oplacalo" psa trzymac, wiec...:roll: Ale to sa moje gdzies zaslyszane i nie do konca sprawdzone informacje. I moja "dedukcja" tez nie do konca wlasciwa moze ;) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No moze dobrze, ze troche nie ufa obcym. Co sie bedzie spoufalac;) No harce to ona potrafi. U mnie z Zuza dawaly czadu. I o dziwo jednak Zuza byla niezmordowana - bambaryla jedna. Rubi jak juz miala dosyc to szla sobie na fotel niczym ksiezniczka na nim lezac :evil_lol: A na sadzie "dawaj psa" zawodowo robila. Znow cecha po Czarnym. Ten tez daje czadu jak sie rozkreci. Fajnie ze sie az tak nie leka. No a zdjeica obowiazkowo, a o filmiku to juz nawet nie mowiac;) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niebieska713']Hej,Rubi przesyla pozdrowienia dla Kielc z Gdyni....:painting:[/QUOTE] Ja mam nadzieje, ze ona Ciebie tak nie ciąga :eviltong: A jak sie panna czuje? Bawi sie z kolega nowym? Dalej spotykaja sie na spacerach. Bo kojarze, ze zapoznala jakiegos kawalera, tak? -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
A moze jeszcze pordrukowac te plakaciki - andzia chyba zrobila kiedys jeszcze porozwieszac? Przelalam Jadze 20 zł za te zastrzyki. Wpisuje do rozliczenia ;) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Mam, mam wiesci od Luskowych Panstwa:) Pozwole sobie zacytowac: "A Lusia ........ ma jak w niebie - jest szczęśliwa, potrafi się bawić, pokazywać co potrzebuje, a zachowuje się tak jak Pani kiedyś określiła - jak hrabianka. Lubi bardzo chodzić na spacery w naszym towarzystwie - oczywiście pełne zaufanie Lusia chodzi samodzielnie, bez smyczy - reaguje na gwizd i wraca, [...] Lubi być czesana, lubi pieszczoty, ale jest bardzo delikatna w momencie wyrywania kleszcza potrafi zapiszczeć jak by działo się jej coś strasznego.[...]Lusia kochana i szczęśliwa, a muszę Panią poinformować że jest mądra dziewczynka wystarczy dużo i w spokojnym tonie do niej mówić i wie o co chodzi. Reasumując jesteśmy z mężem szczęśliwi że ją mamy. Jeżeli chodzi o zdjęcia to w wolnej chwili zrobię i jak nam podłączą internet do domu to wyślę." A napisalam do Panstwa z troska z powodu powodzi. Na szczescie ich nie dotknela.Miszkaja na wzgorzu, wiec tak jakby nie bylo powodzi:) Oby wiecej takich wiesci. Mam kilka nowych zdjec Czarnego - jaki to jest przytulak to szok. Ostatnio moja mame wzial na celwonik i jak siedziala na krzesle na tarasie ni stad ni zowad wspial sie na lapkach tylnych, opart sie o nia i zaczal przytulac. No slodziak po prostu. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wczoraj mag.da przekazala rzeczy na bazarek na kieleckie bidy i rzeczy dla ludzi powodziowych :loveu: Bazarek wystawie jakos w czerwcu. Rzeczy mam od sagi_86 jeszcze. Jakby ktos jeszcze cos to dajcie znac, znaczy na bazarek:) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Po pierwsze:) mam Ci przelac 20 zł jak rozumiem. Czy to wszystkie koszta narazie? To nic ze nie masz jakiegos mega waznego paragonu. Mysle, ze kazdy juz Ci zna i nie bedzie problemu. Po drugie: oczywiscie zmienie, bo co jak co, ale rzeczywiscie lepiej nie ryzykowac. Nastepna serie zrobie nieco mniej....przyjacielska. ALe bez obaw - potwora robic z dziada nie bede;) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jola+Rani+Sari']Czy konto za bazarek jest to samo, co "dla Barego"?[/QUOTE] Jak za bazarek na ktorym u mnie kupowalas to tak:) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A wiec co ustalone;) Ewa dzwonila i ustalili, ze rzeczy mozna zostawiac w trzech punktach: [LIST] [*] Zespół Szkół Ogólnokształcących nr XIV na ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 53 [*] Szkoła Podstawowa nr 34 na ul. Naruszewicza 25 [*] Lecznica dr Kwieciński na ul. na Wrzosowej 9 [/LIST] Przeklejam info od Basi co potrzeba: [QUOTE]zapewne będzie to się zmieniać - w miarę upływu czasu tzn. na chwile obecną najbardziej potrzebne sa środkui czystości - jesli chodzi o ludzi, a dla zwierzaków karma miseczki, smycze, obroże, koce, jakieś szmatki /tzn. żeby robić podkłady bo tak jak Soema pisała psinki niektóre posikuja i po prostu trzeba to wyrzucać/ . Ręczniki, pościele, koce, kołdry, szczotki ryżowe, miotły do wymiatania szlamu, nieczystości, rękawice ochronne, gumowe buty.[/QUOTE]Poza tym na plakaciku warto zeby byly konta Sandomierza i Tarnobrzega. Moze ktos bedzie chcial im grosik przekazac. Tez przeklejam: [CENTER] [LIST] [*][B]Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt Ogród św. Franciszka[/B] [/LIST] nr konta 32 9434 0002 2001 1045 6107 0001 Bank Spółdzielczy w Tarnobrzegu z dopiskiem "powódź" [LIST] [*][B]Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt [/B] [/LIST] KRS 0000236688 ul. Rynek 3 27-600 Sandomierz BANK SPÓŁDZIELCZY W SANDOMIERZU [B]28 9429 0004 2001 0014 6001 0001[/B]z dopiskiem "powódź" [/CENTER] Zeby takie info sie znalazlo na plakaciku. Chyba ze cos jeszcze? NO TO KTO MOZE COS POKOMBINOWAC? I MOZE JAKOS PODZIELIMY ROZWIESZENIA? ZEBY W LECZNICACH CHOCIAZ BYLO I OGOLNIE W SUMIE GDZIE SIE DA;) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28'][B]Kupię psa, e-zwierzak, przygarnij zwierzaka, adopcje psów, adopcja psa, morusek, gumtree, cafeanimal, pineska, ojej. [/B][/QUOTE] :Rose::Rose::Rose::Rose::sweetCyb::sweetCyb: No tzn dziekuje;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To chyba na odwrot bylo. Chlopak mial miec DS a mala zostala by sama;( -
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
divia_gg replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Poprawiłam:p[/QUOTE] andzia, ale masz sliczny szablon. Naprawde superowy:) Da sie jakos podeslac, zrobilabym ktoryms psiakom tez;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linssi']Czyli rozumiem, ze zbiorka do konca tygodnia, a wponiedzialek odjazd? Bo szczerze mowiac bardzo by mi to ulatwilo sprawe... jutro i w czwartek znow jestem w Krk, a rzeczy mam sporo, bo jeszcze kilka osob ode mnie z pracy bedzie mialo jakies dary i chcieliby, zeby trafilo to bezposrednio do ludzi, a nie do zadnych magazynow.[/QUOTE] tak dokladnie tak. W przyszlym tyg sie rozwiaze czy w jeden samochod sie zapakuje czy beda musialy dwa pojechac. Ale w poniedzialek najwczesniej tak czy siak:) A tak sobie pomyslalam jeszcze, ze jakby ktos w tych szykowaniach znalazl rzeczy na bazarek to moze zapakowac i podpisac BAZAREK. Ja bede tez tam przekazywac skromna paczke to bym mogla odebrac i zrobic bazarek juz na Kielce, bo tu tez kasa potrzebna. Jakby ktos sie tak zdecydowal zrobic prosze o info coby byc czujna;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linssi']Ja juz sie nie oszukuje... Pojedyncze sztuki dajemy rade uratowac... ale bez zadnego zaplecza, dzialki i pomocy nie damy rady pomoc wiekszej ilosci. Serce sie kraja, lzy plyna, ale zrobic? Teraz po powodzi, ktora objela wieksza czesc kraju nie ma co liczyc na blyskawiczne adopcje. Jedyne co pozostaje, to dokarmiac te biedaki, ktore sie spotyka. Bo co innego? Wezmiemy po 10 psow kazda do domu, a potem nie damy rady tego wyadoptowac? Przeciez p. ANi nie wsadzimy do domu jeszcze 5 psow...:( :( :([/QUOTE] Dokladnie sie z Toba zgodze....Nie sztuka sie zapsic, bo potem sie czlowiek zapetli. Tak to trzeba zaplecza - ja piszesz. Na wlasna reke w duzej ilosci chyba w wiekszosci przypadkow sie zle konczy. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Divia wszystko doszło później się zabieram za ogłoszenia :)[/QUOTE] Dziekuje Ci bardzo:) -
[quote name='erka']Dalmibea, oczywiście, bardzo Cię prosimy:). Sytauacja wygląda tak,że rezonans magnetyczny nie wykazał zmian, które by wskazywały na konieczność operacji. POtrzebna tylko rehabilitacja i to nawet nie jakaś specjalistyczna, tylko mozna robic ćwiczenia w domu, masowac łapkę , musi też chodzić, aby odbudowac mięsnie. Dobre by było tez pływanie, ale z tym trudniej. Jedna łapka ma uszkodzony nerw piszczelowy i całkiem sprawna juz nie będzie, sunia ją podwija. Ale w zupełności daje sobie radę , chodzi i chyba teraz ją nie boli, tak jak wcześniej. Ta poprawa nastąpiła po badaniu rezonasu w Brnie, zupełnie nie wiemy, na skutek czego, ale najważniejsze ,że jest. Wynik rezonasu jest na watku, jak znajde później, to wstawię,żebys mogła przekopiować. Albinka jest cudowną , otwartą na ludzi sunią, z psami i kotami dogaduje się dobrze.[/QUOTE] I kocha dzieci :loveu: Ona w ogolnie nie ma wad. i te oczyska. Mozna by ocha i achac na nia bez konca. No ideal prawie ze;)
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Divia_gg, czy matka szczeniorków jest taka przed kolano, czy trochę większa, bo jakoś nie mogę sie zorientowac po zdjęciach.[/QUOTE] Taka w kolano mnie wiecej. Zdecydowanie przedstawia srednia wielkosc. No w moje kolano a mam 165 czyli tak wlasnie srednio :roll: