-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
No i ja podniose. A najlepiej jakby ktos jegomoscia zaniosl do tego domku wlasciwego... -
Tak zastanawiam sie na jakie wojewodztwa oglaszac i wpadlo mi do glowy wielkopolskie. Tak sobie mysle, ze Albinka jest takim przypadkiem, ze i za granice by sie dalo ja zawiezc, wiec poznan chyba nie az tak daleko....A tam jednak duzo bogatszych ludzi i takie bardziej zachodnie "towarzystwo". Moze ja ktos tam pooglasza. Warto przeciez sprobowac...Ja ogloszeniowo max dwa psiaki dam rade, a toakowe do oglaszania juz mam. Moze ktos w wolnej chwili da ja na tamte portale...
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jola+Rani+Sari']Przelałam drobiazg Barusiowi. Przecież za DT chłopak musi zapłacić ;)[/QUOTE] I juz nawet sa na koncie;) Melduje wplyw 28 zł na psine. I zaraz zrobie przelew Jaadze. Och no moglby byc ostatni juz no... -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
A tak toniemy na niewykoszonej łące [CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAoHJXqfwQI/AAAAAAAADWg/lY09V9hkFeU/P1090875.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAoHKPxUAAI/AAAAAAAADWk/Q0DCFa4OftQ/P1090876.JPG[/IMG] Ogony trzy: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAoHLCa6wWI/AAAAAAAADWs/oKw87d9MWaQ/P1090880.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAoHPO6nlTI/AAAAAAAADXA/gB2RF2upFPA/P1090885.JPG[/IMG] Dwoch samcow;) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAoHOYnS61I/AAAAAAAADW8/A91tLgQSxCw/P1090884.JPG[/IMG] [/CENTER] -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Tak sie przytulam do mamy Gosi;) [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAoHGovjwTI/AAAAAAAADWM/FIvVcglnS5I/s512/Zdj%C4%99cie077.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAoHHEOlnhI/AAAAAAAADWQ/y4FwleEsxEw/Zdj%C4%99cie078.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAoHHtssJbI/AAAAAAAADWU/b5ggPIlEECE/Zdj%C4%99cie080.jpg[/IMG] A tak na spacerze do Gosi:) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAoHI-MyYjI/AAAAAAAADWc/Jr_FlAihXzU/P1090871.JPG[/IMG] [/CENTER] -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Wrzuce troche zdjec Czarnego agenta,Jest po prostu niesamowity. Przytulak, pieszczoch no i w ogole jego zmiana jest ogromna. Martwie sie nieco bo schudl...Spasiony nigdy nie byl i nie bedzie pewnie, ale taki chudziutki sie zrobil. Niby je, odrobaczony i jednak...Musze chyba z wetem to skonsultowac... Po spacerze. Kopiącym spacerze;) Dla mnie to jak Ork wyglada:) [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAoHFfKkB1I/AAAAAAAADWA/_4b_hyNhSCE/s512/Zdj%C4%99cie034.jpg[/IMG] Kazdy swoja przestrzen kopie;) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAoHFv9AAEI/AAAAAAAADWE/_ZYVZhefFHA/Zdj%C4%99cie0005.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAoHGFJkUeI/AAAAAAAADWI/OyPkxs9qnoQ/Zdj%C4%99cie0006.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAoHIXBao1I/AAAAAAAADWY/AYlrR25fFBg/P1090868.JPG[/IMG] [/CENTER] -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
och no podniose gadzinke zasiedziałą... -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Wplynely pieniazki od henikar;) Dziekujemy bardzo. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Divia_gg, a jak wygląda sytuacja ogłoszeniowa Barego, czy nie trzeba mu powtórzyć pakietu, bo zero odzewu.[/QUOTE] Kolo 17 maja mial komplet....Niebawem ponowie... [quote name='erka']Baruś czeka na dom już tak długo:(.[/QUOTE] Za dlugo, zdecydowanie. -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Nie wpisuj mojego nicku pod wpłatą,jeśli możesz,to wpisz anonim[/QUOTE] Jak sobie zyczysz;) Juz zmienilam. [quote name='Jaaga']Jesli ma być wystawiona faktura, to muszę znać dane, na jakie ją trzeba wystawić. Ceny z góry nie znam, bo wszystko zalezy od kosztu materiałów. Jesli jest łatwy zabieg, to taniej, jeśli skomplikowany, to drożej. Za Lulke zapłaciłam 214 zł. Nie jestem pewna ciąży Kali, tylko takie ma niepokojace objawy. Oczywiście, gdyby była jednak w ciąży, to nie ma sprawy, żeby dostać zaświadczenie. .[/QUOTE] Mam odpowiedz od Soemy: [quote name='Soema']Proszę o podanie ceny i kliniki. Dla stałych deklarowiczów 100%, ale ceny mają byc naprawdę rozsądne. Ja nie rozumiem sterylek za 350 - 400zł, mam nadzieję że każdy zgłaszający wybiera najtańszą opcję i po wytargowaniu ceny, bo wiem że u niektórych wetów tak można. Póki są pieniądze - trzeba ciachac. Ale zgłoszeń jest już na tyle, że niedługo będzie kolejka i niestety będziemy czekali na przypływ gotówki.[/QUOTE] [quote name='Jaaga']Od naszej kochanej jkp otrzymałam wpłatę 200 zł na potrzeby DT. W związku z tym Divio zaksięguj w wydatkach 150 zł na miesieczne utrzymanie Kali, a pozostałe 50 zł przekażę na Teri, bo ona zupełnie bez grosza.[/QUOTE] Tez wpisane. -
[quote name='Kar0la']Spoko. :megagrin: Wesoły ogon. :cool3: [url]http://kar0la5.wrzuta.pl/film/3QxsLCwfUaM/mvi_5503[/url][/QUOTE] Toz to przeciez zawodowy "dawaj pies" byl. No sie rozkreca chlopak:)
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niebieska713']To jest naprawde take psia ksiezniczka,z manierami...I pomyslec,ze ona w grudniu byla kompletnie inna...Sama nie wierzylam w ta jej przemiane...W sobote lub niedziele bedzie u mnie Cioteczka z Dogo...z Gdyni,wiec moze uda sie ksiezniczke Rubi namowic na mala sesje zdjeciowa...[/QUOTE] Oj no to koniecznie koniecznie. Alez mi teraz ochoty narobilas;) Wiec sesja obowiazkowa i nie ma wykretow;) A co do przemiany to nawet mowilysmy ze na wiosne juz pewnie bedzie inna. Nie zapomne sierotki jak nie dalo sie na 3 metry podejsc, jak ja w budzie karmilam i jak ja wyciagalam. Nie zapomne jak pierwszy raz dala sie wziac na rece. Oj dluga droge przeszla, dluga...Ale na szczescie juz jest inna i znalzla swojego ludzia;) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niebieska713']Ja jestem w RUBI totalnie zakochana....:loveu: :loveu: :loveu:. Gosia...co Ty dalas mi za psie cudo...:loveu:[/QUOTE] ano widzisz - swietokrzyskie. Tobie sie trafil model bolechowicki;) -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']To w takim razie , jak to zrobić z tą sterylką, skoro dopiero jestesmy w kolejce do sterylkowej skarbonki? Czy mamy wziąc fakture i jak będzie nasza kolejka dostaniemy zwrot 75%, tak? Divia_gg, dowiesz sie , jak to jest? I na kogo trzeba wypisac fakturę?[/QUOTE] Jasne ze sie dowiem. ;) Ale chyba mozemy liczyc na 75% zwrotu, trzeba na pewno miec fakture i chya trzeba podac juz cene. Wiec wydaje mi sie, ze to jest na zasadzie refundacji. Jakby czas takowej nie byl odlegly to moglabym zalozyc na sterylke. Aha i Soema napisala, ze nie ma kolejki, wiec mysle ze zaraz jakby faktura yla to by juz kasiorka tez byla...No ale nie gdybam, dowiem sie. A jak sunia ma podejrzenie ciazy to chyba jest juz w pierwszej kolejnosci... -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='henikar']Ale jestem do tyłu,ale czas nie pozwala mi bywać ostatnio na stronce. Przed chwilą napisałam, że sunie mogę odebrać 7.06., a tu się okazuje, że ona już jest bezpieczna. 20 zł. przelałam.[/QUOTE] [quote name='jusstyna85']Na konto Jaagi przelałam 50 zł[/QUOTE] Dziekujemy bardzo. Zapisuje juz wszystko:) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='elkate']Piękne fotki pieknego psa, a domku nie ma. Wysyłam na Barego "grosik"[/QUOTE] Melduje wplyw wspomnianej deklaracji;) -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']sterylkowa akcja Soemy zapisała małą na sterylkową listę, będzie dofinansowanie :) tylko trzeba potem cene podać i dogadać szczegóły co do faktury[/QUOTE] Akrum pisalysmy jednoczenie.:lol: No nic tresc ta sama:) -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Masz racje Linssi. Na pewno tak bedzie;) A tymczasem napisalam 'podania' do Kundelkowej Skarbonki i do sterylkowej akcji od Soemy... Halo Halo:) Kundelkowa skarbonka jak zwykle pomogla;) [B]Kochani dostalismy 100 zł :crazyeye::crazyeye: [/B]na konsultacje u weta :loveu::loveu: A do tego sterylkowa skarbonka / Soemy/ umiescila nas na liscie oczekujacych. Refundacja chyba w 75 %. Ale trzeba podac kwote i wziac fakture. To juz Jaaga napisz prosze jak tylko cos bedzie wiedziala, ok? Wiec nie wyglada to az tak zle;) -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Divio, może zmień tytuł, skoro Kala już bezpieczna i nie skazana na dożywocie ;). Teraz jeszcze środków potrzeba na utrzymanie, leczenie i sterylkę suni. Bardzo przydałyby się jakieś stałe deklaracje, choćby 5 zł. Kala szybciutko na pewno domu nie znajdzie, a za miesiąc będzie z nią to samo, co z Teri u mojej mamy czy Lulką u mnie. Zero zainteresowania suniami na forum.[/QUOTE] Zmienilam, ale moja wena marniutka dzis. Jak kros ma jakies propozycje na tytul mile widziane;) I Jaaga ja Cie prosze - nie kracz takich rzeczy... [quote name='Jaaga']Z pieniędzy Nodika przekazuję na Kalę 72 zł.[/QUOTE] Zapisane. -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Co to biedactwo musiało tam przejść, miejmy nadzieję, że u Jaagi dojdzie róniez do normy psychicznej.[/QUOTE] Ja tez mam taka nadzieje. Ale Jaaga czyni cuda wiec nie ma innej opcji;) -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
I dalej................. [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAVfa9thhSI/AAAAAAAADVg/zzbJXx6Z7zQ/P1010065.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAVfbXaaaBI/AAAAAAAADVk/YpmZnI08kmc/P1010066.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAVfcDmTieI/AAAAAAAADVo/q4IWkNr26n8/P1010067.JPG[/IMG] [/CENTER] -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Petra napisala mi maila. Poprosilam ja takze o kilka zdjec, zeby juz byly na ogloszenia. A tu cytuje jej maila / mam nadzieje, ze sie nie obrazi, ale wiesci z juz, a ona do pracy odzie, wiec bedzie najwczesniej jutro "Sunia się bardzo boi, wstaje czasami na chwilkę, a tak to się czołga do mnie. Nie wiem czy jej coś nie boli bo jak ją biorę na ręce to piszczy i nie przepada za tym, spokojnie ją wyniosłam na dwór ale z powrotem miałam problem by ja zanieść, dopiero jak jej zakryłam główkę kocykiem to się dała zanieść do domu, na dworze chciała się chować w krzaki jak tylko miała okazję , wysiusiała się i tyle" Ale to chyba stres - mala duzo dzis przezyla, a nie wiadomo co wczesniej. I zdjecia. Tez pewnie by Perta wkleila jutro, ale zrobie to za nia;) [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAVfYIwcjpI/AAAAAAAADVM/MEbyvfkxQbE/P1010041.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAVfYtA2XII/AAAAAAAADVQ/PArix1uKlVA/P1010043.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAVfZLp1TSI/AAAAAAAADVU/wJMv7gqroF4/P1010056.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAVfZpMD61I/AAAAAAAADVY/AUIDK4gNEl8/P1010057.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAVfaTgEStI/AAAAAAAADVc/Jyes1OHi3uw/P1010063.JPG[/IMG] [/CENTER] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A jeszcze wracajac do kontroli w schronie. Nie chce oskarzac ani nic, bo cos z ta odpowiedzia jest niejasne. Okazalo sie ze raport od dziewczyn sie tworzy. Odpowiedz na zapytanie Doroty byla najprawdopodobniej odpowiedzia na podst wynikow kontroli z urzedu miasta. Bo inaczej sobie tego wytlumaczyc nie umiem. Wiec musimy sie z osadami wstrzymac do czasu raportu, bo to co se miasto wymysli to kazdy sie moze domyslac... -
.....................Niewyobrazalne to jest....Kuzwa no takim to jak najgorzej zycze. Moze mnie jakas sila wyzsza ukaze, ale jak w takiej sytuacji ktos serca nie okazal to znaczy ze go nie ma... "To niech sie utopi" no po prostu &%%&**&.