Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. U mnie jest na Opole, to mam zmienic? https://www.olx.pl/d/oferta/cudna-mlodziutka-lenka-do-adopcji-CID103-IDXqfzl.html?bs=olx_pro_listing
  2. Pchełka vel Kawcia jako Aszka na Katowice https://www.olx.pl/d/oferta/aszka-psi-rarytasik-do-adopcji-CID103-ID10pSHY.html?bs=siren_ad_posted_successfully&utm_campaign=ad_posted_successfully&utm_content=viewLink&utm_medium=email&utm_source=siren
  3. Wpłaty dla Pchełki na konto Zea 40 zł - Limonka80 (03.06.) 50 zł - Ewa Marta (03.06.) 10 zł - Nesiowata 03,06.) 10 zł - Ellig 04..06.)
  4. Wpłaty dla Bonusa na konto ZEA 370 zł - Ewa Marta (03.06.) 10 zł - Nesiowata (03.06.)
  5. Wiem coś o tym, też mieszkamy na 3 piętrze bez windy i podobne wspomnienia mam z moją ukochaną Tolą, pod koniec życia znosiliśmy ją z mężem w specjalnych nosiłkach. Po śmierci Toli dajemy dom już tylko małym suczkom.
  6. Wczoraj, pierwszy raz od dawna, miałam parę zapytań o psy, niestety wszystkie bez szansy na dom. Dzwonił też pan o Kodę, potrzebny mu większy pies, żeby odstraszał w nocy lisy .
  7. Pani straciła niedawno psa w typie owczarka, bardzo rozpacza i szuka podobnego.
  8. Szkoda takiego domu i takiej kochającej pani, ale trzeba myśleć przede wszystkim o suni i przyszłościowo.
  9. Holka wypoczywa nad polskim morzem, skąd cieplutko wszystkich pozdrawia
×
×
  • Create New...