Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Wpłaty na koncie ZEA : 50 zł - Keyuta (18.06.) 50 zł - Iwon z Sosnowca (24.06.) 50 zł - malti (24.06.) 30 zł - Isiak (28.06.)
  2. Jak nie wystarczy to wystaw fakturę na fundację, bo przecież jest Skarbonka na Ratujemy Zwierzaki dla Aury, Rzepika i Nemo na karmę
  3. No tak. Natomiast pierwsza rodzina miesiąc spędza w Krakowie, a kolejny na wsi u córki pomaga w opiece nad małymi wnukami i tak przez cały rok, a tam na razie część terenu jest nieogrodzona, nie zdecydowałam się.
  4. W schronisku Stefcia miała takie szeleczki i podobno radzila sobie dobrze, ale je pogryzła. Przywiozłam na wypis identyczne, ale pracownik chyba zapomniał i wydał zupełnie inne. Mam jeszcze takue szeleczki, może podeślę?
  5. Dziękuję za informacje, czekam więc na zdjęcia, to może uda mi się jeszcze wykorzystać wyróżnione olx po Aurze. Faktycznie parę dni temu pojawiły się 2 propozycje adopcji (obie rodziny zainteresowane były adopcją Pchełki), ale to nie są domy dla Stefci . Pierwsza rodzina mieszka w Krakowie i na pewno uszczęśliwi bardziej odważnego pieska, natomiast pani z Lublina ma serce, doświadczenie, ale moim zdaniem powinna rozglądać się za starszą suczką.
  6. Opłacona faktura za hotelowanie - 434 zł FAKTURA koda nemo luna dylan zew (1).pdf
  7. Opłacona faktura za hotelowanie -510 zł FAKTURA koda nemo luna dylan zew (1).pdf
  8. Opłacona faktura za hotelowanie maj - 450 zł Faktura Bonus maj.pdf
  9. MikAga przekazała czerwcowe pozdrowienia od Cynki Te zdjęcia ogromnie mnie cieszą, bo widać, że to właśnie ten dom był suni przeznaczony
  10. Gaja to psia bohaterka - uratowała starego, schorowanego kota - znalazła go w krzakach i przyniosła do domu. Od tamtej pory są nierozłączni.
×
×
  • Create New...