Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Wpłata dla Fuksika na konto ZEa, pięknie dziękujemy 250 zł - Keyuta (26.04.) 10 zł - Nesiowata (02.05.) 50 zł - elficzkowa (06.05.)
  2. Wpłaty dla Pchełki na konto Zea 10 zł - Ellig (2.04.) 40 zł - Limonka80 (02.05.) 10 zł - Nesiowata (02.05.) 50 zł - jaguska (06.05.)
  3. Najnowsze informacje o Hejce: Dzień dobrywszystko u nas dobrze, Hejka jest bardzo żywiołową i mądrą dziewczynkąnie ma już problemów z jedzeniem, załatwia się ładnie na dworze, praktycznie nie ma już wpadek. Budzi mnie codziennie przed 06.00 na spacer, mam teraz żywy budzik. Byłam przygotowana na to, że będzie ciężej, ale jak na razie wszystko idzie dobrze. Pozdrawiam serdecznie
  4. W poniedziałek Dino przeszedł w Tychach udany zabieg usunięcia cysty z szyi. Cieszymy się, że wszystko odbyło się bez problemów, a nerwy były, bo cysta umiejscowiła się tuż przy tętnicy.
  5. Wyróżniłam sama oba ogłoszenia, wieczorem podam daty zakończenia promocji, może następnym razem wypromujesz, to może zrobić każdy, chyba tak najłatwiej.
  6. Ja nie wyróżniam z konta fundacyjnego, tylko z prywatnego, więc może do Jaaga, bo będzie też wyróżniać to drugie ogłoszenie na Wrocław.
  7. Nowe OLX na Wrocław - Nero https://www.olx.pl/d/oferta/roczny-nieduzy-przyjazny-nero-do-adopcji-CID103-IDZUNjC.html?bs=olx_pro_listing
  8. Zrobiłam nowe OLX na Katowice - Nemo jako Nikon. https://www.olx.pl/d/oferta/mlodziutki-uroczy-nieduzy-nikon-do-adopcji-CID103-IDZUwyH.html?bs=olx_pro_listing Czy ktoś może podarować Nemo w prezencie promowanie, bardzo prosimy, bo bez tego znowu zginie w masie ogłoszeń...
×
×
  • Create New...