Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Wstawiam prawdziwie wiosenne zdjęcia Nemo i przyznaję, że wstąpiła we mnie nowa nadzieja, ze teraz się uda znaleźc młodemu własny dom.
  2. Wpłaty dla Bonusa na konto ZEA 70 zł - Anna GR 22.04.) 380 zł - Eqa Marta (22.04.)
  3. Piękne te mydełka, zachwycam się i podziwiam. Jaaga - dziękuję, że zaproponowałaś pomoc tutaj na wątku i mam nadzieję, że Fuksikowi te małe cuda też przyniosą szczecie i fundusze na zakup libreli. Moja znajoma z Warszawy p. Magda, DS zamojskiego kocurka bez oka Stiwiego, zgodziła się wystawić bazarek z mydełkami na fb Fuksik dostanie też wsparcie od Iwony z Sosnowca, która zamówiła 45 mydełek, a cały dochód zasili konto Fuksika.
  4. Po uzgodnieniu z elik zrobiłam Pchełce OLx na Warszawę, na potrzeby ogłoszenia wstawiłam imię Aszka, zmienię po zakończeniu bazarku imiennego. https://www.olx.pl/d/oferta/aszka-psi-rarytasik-do-adopcji-CID103-IDZPUIY.html?bs=olx_pro_listing
  5. Bardzo chętnie przyjmę taką pomoc, bo Fuksikowi potrzebne pieniądze na leki, librela to jednak spory koszt. Pieniądze ze zbiórki trzymam na operacje, które go wciąż czekają. Spróbuję zapytać znajomej, może zechce pomóc na FB.
  6. Gabi pozdrawia z wiosennego spaceru
  7. Na koncie ZEA jest wpłata od Jo37 na hotelowanie Nemo - 434 zł (08.04.)
  8. Opłacona faktura za hotelowanie Bonusa - 450 zł FAKTURA - Bonus ZEA 03.24-1.pdf
  9. Wpłaty dla Fuksika na konto ZEa, pięknie dziękujemy 50 zł - Mruczka (04.04.) 50 zł - Iwona z Sosnowca (10.04.) 100 zł - elficzkowa (15.04. III, IV
×
×
  • Create New...