Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Bardzo się cieszę z domku Joko i pozytywnej opinii Poker:) Rodzina wcześniej, jeszcze przed wizytą, została przeze mnie poinformowana o czekającym Joko badaniu RTG i o jej problemach z łapkami; p. Justyna podjęła decyzję, że takie badanie przeprowadzą u suni już we Wrocławiu, ponieważ znają dobrze dr. Bieżyńskiego - jeden z ich kotów od paru lat jest pacjentem dr. Dzisiaj p. Justyna potwierdziła, że już jutro postara się umówić termin przyszłej wizyty. Rodzina zadeklarowała też przyjazd po sunię do Katowic; mam nadzieję, że uda się zgrać wspólny wyjazd Joko i zamojskiego Kinderka z hoteliku.
  2. W niedzielę Poker podjedzie na wizytę PA dla Joko, więc bardzo prosimy o kciuki. Rodzina mieszka w domu z ogrodem, z 2 dzieci (9 i 12 lat); są też 2 koty (3 i 12 lat) po przejściach, adoptowane z fundacji Pręgowane i Skrzydlate. Poker - dziękuję
  3. Opłacona faktura weterynaryjna: 1120 zł + (szczepienie Letycji 50 zł) Joko i Jasia: Nexgard Combo XL (jeszcze zostało, więc będzie dla kolejnych suniek), 10 tabletek Quanifen (odrobaczenie), 2 x szczepienie (wirusy + wścieklizna), 2 x czip, 2 x sterylka, 2 x kołnierze dla suniek doc_FAKTURA_4_01_2025.pdf
  4. Ostatnie wieści z DS Bambosza we Wrocławiu: Bamboszek zaliczył kolejne zdrowotne kąpiele, ma b. wrażliwą skórę. Problemy zaczynają się jak ma długą sierść, bo szampon i balsam nie dociera do skóry, ale jak ma krótką i zalicza kąpiel w Hermiona raz na tydzień, to ma super skórę Jest alergikiem na kurz i roztocza. Pozdrawiamy
  5. W tym poście błędnie wpisałam wpłatę 30 zł - siostra elficzkowej (10.01.), przeniosłam już ją na wątek Wolfika, przepraszam za pomyłkę.
  6. No niestety, pan Piotr wczoraj zadzwonił, że adoptowali suczkę z krakowskiego schroniska. Szkoda, bo dom spełniał wszystkie oczekiwania:( Myślę, że rodzina chciała jednak adoptować suczkę, a nie właśnie Albinkę, skoro nie poczekali tych paru dni... Czekamy dalej.
  7. Piękne zdjęcia, bardzo dziękuję Murko, już dodałam do swoich ogłoszeń. Wczoraj byłam u tej psiej rodzinki, woziliśmy karmę. Mamcia Jasi, Joko i Duni jeszcze nie wie, że już niedługo odmieni się jej życie.
  8. Dziękuję, na pewno lepiej mi po tym wpisie:) Niedługo przyjedzie mamcia suczek, może to po niej Joko ma temperament;)
  9. Jasia i Joko otrzymały pomoc, za którą bardzo dziękujemy 200 zł - Figunia (10.02.) 100 zł - DS Stefci (20.02.) 100 zł - Iwona z Sosnowca (21.02.)
  10. Albinka otrzymała pomoc, za którą bardzo dziękujemy 50 zł - MikAga (10.02.)
×
×
  • Create New...