Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Na zbiórce Gucia na Ratujemy Zwierzaki jest 10.000 zł, jak dotychczas to największa kwota, jaką udało się zebrać. Na konto Zea zostanie przelane 9 400 zł. Guciatko, trzymaj się, tyle osób o Ciebie pyta, wciąż dostaję zapytania na fundacyjnego maila.
  2. Opłacona faktura za hotelowanie Cudki - 392 zł Opłacona faktura za hotelowanie Albinki - 1200 zł FAKTURA 1 Jagna.pdf
  3. Opłacona faktura Nemo hotelowanie - 550 zł FAKTURA 1 Jagna.pdf
  4. Na koncie ZEA jest wpłata 460 zł (07.02. ) od Jo37 na hotelowanie Nemo.
  5. Wpłata dla Bonusa na konto ZEA 10 zł - Nesiowata (03.02. )
  6. Pięknie dziękuję Na razie nikt nie zadzwonił z żadnego ogłoszenia siostrzyczek:(
  7. Albinka otrzymała pomoc, za którą bardzo dziękujemy 20 zł - mgog (04.02.) I, II 40 zł - darczyńca z Lubina (05.02.) 50 zł - darczyńca z Krakowa (07.02.)
  8. Wpłaty dla Gucia na konto ZEA 50 zł - Jadwiga Ż. Chełmno (29.01.) 10 zł - Jadwiga Ś. (31.01.) 50 zł - Beata S. Bytom (03.02.) 30 zł - Paulina H. Poznań (03.02.)
  9. Wpłaty dla Zewa na konto ZEA 20 zł - Isiak (28.01.) 25 zł - Paulina Ł. (31.01.) 30 zł - Ewa Marta (03.02.) 70 zł - Keyuta (06.02.)
  10. Wpłaty na koncie ZEA 30 zł - Isiak (28.01.) 50 zł - malti (29.01.) 50 zł - Iwona z Sosnowca (29.01.) 40 zł - Limonka80 (03.02.) 10 zł - Nesiowaata (03.02.) 10 zł - Ewa Marta (03.02.) 20 zł - mgog (04.02.) 70 zł - Keyuta (06.02.)
  11. Bardzo się cieszę, że jest wszystko dobrze, niech suńki nabierają sił, zdrowieją. Z ogłoszeń cisza, ani jednego zapytania. Czy ktoś mógłby zrobić OLX na Kaków?
  12. Odnośnie jeszcze tego domu we Wrocławiu, to mam zbyt wiele obaw; plusem jest na pewno doświadczenie rodziny (całe życie mieli psy, z hodowli), domek z ogrodem i obecność w domu przez cały dzień. Minusem jest wiek, konkretne oczekiwania, brak możliwości zapewnienia suni sporej dawki ruchu, zajęć, a przecież tego jej najbardziej trzeba. Nie rozmawiam o adopcji szczeniaka z ludźmi powyżej 70 lat, tutaj na moment zatrzymało mnie zaangażowanie córki, której bardzo zależy na tej adopcji, jest chętna podpisać umowę, ale dopóki żyje Rokosz, kolejnego psa nie weźmie. A nawet jakby w razie jakiś zdarzeń chciała pomóc, to Albinka nie da rady być sama w domu tyle godzin, właśnie z tego powodu rezygnuję z wielu rodzin, albo oni rezygnują z Albinki.
  13. Albinka ma ogłoszenia na Katowice, Kraków i Warszawę, Wrocław - wszystkie wyróżnione. Nowe zdjęcia przydadzą się do kolejnych ogłoszeń, z tymi nie odważę się robić kolejnych. Jak będą nowe zdjęcia to zrobię jeszcze OLX na Łódź i Bielsko B. Albinka na Katowice (Tola) https://www.olx.pl/d/oferta/rewelacyjna-albinka-do-adopcji-suczka-dla-zestresowanych-CID103-ID13qNDN.html?bs=olx_pro_listing Bella/ Albinka na Kraków (terra) https://www.olx.pl/d/oferta/mala-1-roczna-bella-psi-terapeuta-czeka-na-dom-CID103-ID13uNCQ.html? Albinka na Wrocław (Tola) https://www.olx.pl/d/oferta/mlodziutka-suczka-w-typie-corgi-do-adopcji-CID103-ID13lu2R.html?bs=olx_pro_listing Balbinka/Albinka na Warszawę (Alaskan malamutte) Balbinka, roczna sunia do adopcji! Warszawa Ochota • OLX.pl
  14. Bardzo dziękuję Jo37 za wizytę, tym bardziej, że nie była w Warszawie Zaczynamy chyba wszystko od nowa Wyróżnilam dzisiaj na kolejny miesiąc wszystkie ogłoszenia Albinki. Życzcie suni szczęścia
  15. Właściwie to nie wiem co napisać o całej tej sytuacji, bo w takiej kolejności zdarzyła mi się po raz pierwszy. Wizyta odbyła się w zaplanowanym terminie, wypadła pomyślnie. Wcześniej pani przysłała wzorcowo wypełnioną ankietę. Wysłała też smsy ze zdjęciami ich suni i zapewnienia, że nie mogą doczekać się adopcji. Po wizycie pani otrzymała nr do Jagny, aby porozmawiać jeszcze o zachowaniu Albinki no i ewentualnie umawiać się na transport ( mieli podjechać do Katowic). Pani jednak nie zadzwoniła, kontakt urwał się całkowicie.
×
×
  • Create New...