-
Posts
52033 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
376
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola
-
Wpłata dla Bonusa na konto ZEA 10 zł - Nesiowata (03.02. )
- 1565 replies
-
Odnośnie jeszcze tego domu we Wrocławiu, to mam zbyt wiele obaw; plusem jest na pewno doświadczenie rodziny (całe życie mieli psy, z hodowli), domek z ogrodem i obecność w domu przez cały dzień. Minusem jest wiek, konkretne oczekiwania, brak możliwości zapewnienia suni sporej dawki ruchu, zajęć, a przecież tego jej najbardziej trzeba. Nie rozmawiam o adopcji szczeniaka z ludźmi powyżej 70 lat, tutaj na moment zatrzymało mnie zaangażowanie córki, której bardzo zależy na tej adopcji, jest chętna podpisać umowę, ale dopóki żyje Rokosz, kolejnego psa nie weźmie. A nawet jakby w razie jakiś zdarzeń chciała pomóc, to Albinka nie da rady być sama w domu tyle godzin, właśnie z tego powodu rezygnuję z wielu rodzin, albo oni rezygnują z Albinki.
-
Albinka ma ogłoszenia na Katowice, Kraków i Warszawę, Wrocław - wszystkie wyróżnione. Nowe zdjęcia przydadzą się do kolejnych ogłoszeń, z tymi nie odważę się robić kolejnych. Jak będą nowe zdjęcia to zrobię jeszcze OLX na Łódź i Bielsko B. Albinka na Katowice (Tola) https://www.olx.pl/d/oferta/rewelacyjna-albinka-do-adopcji-suczka-dla-zestresowanych-CID103-ID13qNDN.html?bs=olx_pro_listing Bella/ Albinka na Kraków (terra) https://www.olx.pl/d/oferta/mala-1-roczna-bella-psi-terapeuta-czeka-na-dom-CID103-ID13uNCQ.html? Albinka na Wrocław (Tola) https://www.olx.pl/d/oferta/mlodziutka-suczka-w-typie-corgi-do-adopcji-CID103-ID13lu2R.html?bs=olx_pro_listing Balbinka/Albinka na Warszawę (Alaskan malamutte) Balbinka, roczna sunia do adopcji! Warszawa Ochota • OLX.pl
-
Właściwie to nie wiem co napisać o całej tej sytuacji, bo w takiej kolejności zdarzyła mi się po raz pierwszy. Wizyta odbyła się w zaplanowanym terminie, wypadła pomyślnie. Wcześniej pani przysłała wzorcowo wypełnioną ankietę. Wysłała też smsy ze zdjęciami ich suni i zapewnienia, że nie mogą doczekać się adopcji. Po wizycie pani otrzymała nr do Jagny, aby porozmawiać jeszcze o zachowaniu Albinki no i ewentualnie umawiać się na transport ( mieli podjechać do Katowic). Pani jednak nie zadzwoniła, kontakt urwał się całkowicie.