Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Opłacona faktura za hotelowanie: 450 zł FAKTURA - Bonus ZEA 01.25.pdf
  2. Wpłata dla Bonusa na konto ZEA 70 zł - Anna G- R (21.02.)
  3. Wpłaty dla Zewa na konto ZEA 20 zł - Tianku (18.02.) 30 zł - Konfirm 31 (17.02.) 20 zł - AlfaLS (17.02.)
  4. Joko na Katowice https://www.olx.pl/d/oferta/niebanalna-uroda-i-piekne-serce-mlodziutka-joko-do-adopcji-CID103-ID14zhz7.html?bs=olx_pro_listing
  5. Ja też poproszę 5 głosów na Florkę (sunia A) z miłości do tego imienia i do mojej osobistej Florki 5 głosów na Figę (sunia B)
  6. Dzisiaj w sprawie Albinki dzwonił p. Piotr z Krakowa. Na początku grudnia pochowali starszego pieska ze schroniska, był u nich tylko parę lat. W domu bardzo brak psiego przyjaciela, więc teraz rodzina postanowiła adoptować młodszego, żeby dłużej się sobą nacieszyć. Pana nie zniechęciły informacje o Albince, chętnie wypełnił ankietę. Wizyta ze względu na wcześniejszy wyjazd wizytator Joli i późniejszy rodziny jest wstępnie umówiona dopiero na 02.03. Czy dojdzie do niej, zobaczymy. Proszę o kciuki, bo przydałby się wreszcie ten stały domek. W międzyczasie zaliczyłam parę niemądrych zapytań o sunię.
  7. Dziękuję bardzo, na pewno będą bardziej widoczne. Jestem bardzo szczęśliwa, że tak się suczkom zmieni życie
  8. Bardzo się cieszę i jestem ogromnie wdzięczna, że tyle dobrego dzieje wokół suczek. Poczekam jeszcze trochę na kolejne zgłoszone imiona i zagłosuję.
  9. Cały czas pamiętam o Twoich dziewczynkach, tylko najlepiej polecać inne psy do adopcji, jak ma się dwa dobre domy, a "nasz pies " jedzie do jednego. Teraz to nawet nie miałam kiedy wspomnieć o innych suczkach - ludzie obiecują, że zastanowią się i oddzwonią i potem nastaje cisza. Dom z Wrocławia, z którym dużo rozmawiałam odpada, bo ludzie sporo po 70, rodzina z Krakowa zamilkła po informacji o planowanej wizycie. Do rodziny ze Szczecina wysłałam zdjęcia Jasi, Joko, Nemo i Twojej Duni - podziękowali i cisza.
  10. Ja tez zrobiłam Jasi na Katowice https://www.olx.pl/d/oferta/mlodziutka-niezwykle-ujmujaca-suczka-do-adopcji-CID103-ID14wWAs.html?bs=olx_pro_listing Wieczorem zrobię Joko i wtedy wrzucę wszystko na 1 stronę. Murka ma dorobić zdjęcia, to wtedy uzupełnimy i może jeszcze na Kraków ktoś dorobi...
  11. Z przyjemnością donoszę, że Heidi powiększyła się rodzina, a sunia zachowuje się znakomicie i niezwykle odpowiedzialnie
  12. 11.01. minęło 5 lat, odkąd Nugat zamieszkał w Wadowicach, a mnie te wszystkie zdarzenia z pieskiem wydają się tak nieodległe...
  13. Niestety nie miałam ani jednego zapytania o dziewczynki, cisza. Po rozmowie z Murką zacznę chyba ogłaszać sunie osobno; mają zupełnie inne charaktery i potrzebują jednak różnych domów - Jasia spokojnego, raczej bez dzieci i innych psów; Joko natomiast bardziej aktywnego, chętnie z innym psem, bo sunia uwielbia zabawy, ruch. Szkoda, bo Jasi na pewno będzie trudno, ale mam nadzieję że jak dostanie miłość i troskę, to i ona będzie szczęśliwa.
  14. U Albinki sytuacja bez zmian - sporo zapytań o sunię, sobotni tel. z Krakowa i ten wczorajszy ze Szczecina bardzo rozsądne, ale dalszego ciągu brak, podejrzewam że po informacji o niszczeniu.
×
×
  • Create New...