Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. A dziewczynki chwalą się domkami Jasia to jednak teraz Tosia Dzisiaj pierwszy raz została sama z kotem - egzaminu zdany Bylła też po raz pierwszy poza własnym ogrodem i też wszystko dobrze
  2. Jak tylko mała Wisia z tego wątku WĄTEK znajdzie dom, na jej miejsce do Murki pojedzie Albinka.
  3. W wielu miejscach w Polsce dzisiaj brało, w Tychach na pewno Szaga vel Stefcia i Smuga pozdrawiają z porannego spaceru
  4. Dzisiejsze poranne wieści z warszawskiego domu Jasi: Malutka siusia i była duża koo (w nocy i na dywan). Pierwsze koty za ploty.
  5. Pierwsze wieści z domu Jasi: Wczoraj nie chciala zejsc z wycieraczki. Dzisiaj jest lepiej, juz 3 m od drzwi, je, pije, daje sie glaskac. Warczy na swoje odbicie w lustrze:)
  6. Dzisiaj podmienię promowany olx Jasi na Dunię, bo jej już skończylo się. Ja też nie rozumiem tej ciszy, aż trudno uwierzyć, że Dunia nie na jeszcze domu. Prawdopodobnie wie, na kogo czeka
  7. Tak, pojechała ok. 14.00. Bardzo się rodzinie podobała Trochę była wystraszona, ale tu na zdjęciach z panią Moniką już po spacerku i już się nie trzęsła Dobrego życia makeńka
  8. Wieści z domu Joko: Dzień dobry, bardzo się cieszę, że Jasia znalazła domek, to wspaniała wiadomość! U nas wszystko bardzo dobrze, dzwoniłam do pana doktora w sprawie łapek Jokusi. Mamy zgłosić się za trzy tygodnie na wizytę. Joko to taka nasza iskierka, pełna energii i bardzo towarzyka, myślę że czuję się u nas juz bardzo dobrze, z kotkami się dogadała:). Pozdrawiamy
  9. Malutka Jasia ma dom Sunia zamieszka w Warszawie w domu z ogródkiem. Państwo mają już dorosłe dzieci, więc Jasia będzie miała ciszę, spokój i towarzystwo 12 letniego kota rosyjskiego. Rodzina miała wcześniej też suczkę z adopcji, dożyła 18 lat. Jutro jest ten wielki dzień Jasi, wszyscy przyjeżdżają po sunię do Murki. Bardzo dziękuję Jo37 za dzisiejszą wizytę
×
×
  • Create New...