-
Posts
52033 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
376
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola
-
Jeśli ktoś chciałby wesprzeć szczeniaka, to poproszę wpłaty na konto ZEA Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700 Z DOPISKIEM "Wisia" Wisia otrzymała pomoc, za którą bardzo dziękujemy 20 zł - Nesiowata (06.03.). 20 zł - Aldrumka (06.03.) 30 zł - Agat21 (07.03.) 200 zł - Figunia (10.03.) 70 zł - Nadziejka bazarek (18.03.) 50 zł - Iwona Sosnowca (14.03.) 100 zł - DS Stefci (19.03.) 20 zł - Aldrumka (07.04.) 200 zł - Figunia (14.04.) 57.50 zł - Nadziejka bazarek (14.04.) 40 zł - Iwona z Sosnowca (16.04.) Razem: 807,50 zł Wydatki: 877 zł - faktura za hotelowanie i podkłady ( faktura str.3) 249 zł - hotelowanie (faktura str. 4) 120 zł - 1x szczepienie podstawowe +chip (faktura str. 4) Razem: 1246 zł 1246 zł - 807,50 zł = 438,50 zł (dopłata ZEA)
-
Wisia to psie dziecko, podrzucone w nocy na jedną z posesji w Zwierzyńcu. Rodzina ma już parę psów i koty, przygarniane w podobny sposób, więc nie było mowy, aby szczeniak mógł u nich zostać. Małą zgłosili do UG i jednocześnie sami szukali pomocy. Tak Wisia trafiła do nas - pojedzie do hoteliku, a nie do schroniska, bo to dopiero rozpoczęte psie życie nie może zaznać tylu traum już na samym początku. Wisia ma 3 mies., została odrobaczona, odpchlona, zabezpieczona przeciw kleszczom. Miała pojechać do hoteliku dopiero po wyjeździe Joko do nowego domu, czyli w następnym tygodniu, ale ludzie nie chcieli jej dłużej u siebie, dziękuję więc Murce za szybką decyzję i przyjazd po szczeniaka. Mam nadzieję, że malutka, przy pomocy życzliwych osób, znajdzie tutaj wsparcie i dom marzeń. Przyszedł marzec, a z nim powiew wiosny i nadzieja, że będzie lepiej... Już będzie lepiej maleńka. Wisia zaraz po porzuceniu
-
Kciuki bardzo potrzebne, bo na razie nie mam zapytań o Jasię. A domek bardzo by się przydał, bo Joko powolutku pakuje się do domciu i Jasia zostanie bez siostry. Ponieważ nie udało się zgrać wspólnego transportu Kinderka i Joko, sunia pojedzie do Katowic z Murką, a stamtąd zabierze ją nowa rodzina. Pani Justyna ma jutro dzwonić do Kasi i się umówić.
-
Ogłoszenia Albinki : Albinka na Katowice (Tola) do 23.03. https://www.olx.pl/d/oferta/rewelacyjna-albinka-do-adopcji-suczka-dla-zestresowanych-CID103-ID13qNDN.html?bs=olx_pro_listing Bella/ Albinka na Kraków (terra) do 12.03. https://www.olx.pl/d/oferta/mala-1-roczna-bella-psi-terapeuta-czeka-na-dom-CID103-ID13uNCQ.html? Albinka na Wrocław (Tola) do 09.04. https://www.olx.pl/d/oferta/mlodziutka-suczka-w-typie-corgi-do-adopcji-CID103-ID13lu2R.html?bs=olx_pro_listing Albinka na Łódź (Alaskan malamutte) do 09.04. Balbinka, roczna sunia do adopcji! Warszawa Ochota • OLX.pl Albinka na Bielsko B. (Tola) do 15.03. https://www.olx.pl/d/oferta/roczna-lagodna-zrownowazona-suczka-do-adopcji-CID103-ID14KKAv.html?bs=olx_pro_listing