Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty, za zaglądanie na wątek, za całą tą pomoc. Jo37 pięknie dziękuję za bazarek. Bardzo pomogliście Albince i mnie.
  2. Wisia już w nowym domciu Dziękuję wszystkim, którzy byli tutaj z nami:) Dziękuję za odwiedziny na wątku, wpłaty, bazarki, pomoc w ogłaszaniu - bez tego wszystkiego byłoby trudno. Murce dziękuję za opiekę nad Wisią; to był ważny czas w życiu suni i otworzył jej drogę do nowego życia:). Jeszcze raz wszystkim Wam bardzo dziękuję:)
  3. Opłacona faktura - 1x szczepienie podstawowe +chip - Wisia - 120 zł Wisia, kastarcja Inki, szczepienie Inki i Ady.pdf
  4. Opłacona faktura za hotelowanie Wisi: 249 zł hotelowanie Wisia.pdf
  5. Dzisiejsza wiadomość z domku Wisi: "Dzień Dobry, wszystko dobrze, w piątek idziemy na pierwszą wizytę kontrolną do weterynarza:) Imię Wisia zostaje, od razu się przyjęło. "
  6. Dziękuję za nowe informacje; zabawki typu kong zamówione + twarde gryzaki i zobaczymy, co jeszcze Albinka lubi
×
×
  • Create New...