-
Posts
52033 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
376
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola
-
Jeśli ktoś mógłby, chciałby pomóc i zakupić karmę dla 5 kociąt i ich mamy - będziemy bardzo wdzięczni. Karmę dla nas można zakupić poprzez OcaloneLapki.pl Możesz kupić jedną puszkę lub cały pakiet. Nie trzeba wpisywać adresu wysyłki ani płacić za nią – tym zajmuje się już platforma Ocalone Łapki. Tylko klikasz w link i kupujesz https://ocalonelapki.pl/zamojska-fundacja-zea
-
Czas pędzi, niestety. Cudna Tyciunia malusia:)
-
Tak, to Sali, jest trochę ciemniejsza od Moli. Są bardzo ze sobą zżyte, takie papużki nierozłączki Są w podobnym wieku (11, 12). Sali była pierwsza, że schroniska w Nowym Dworze, to Sali nauczyła wszystkiego Moli. Babsia jest młodsza, na ok. 8 lat i nie liczy się dla nich zupełnie. Jest to dobrze, nie ma, tez dobrze. Żyją w zgodzie, ale bez emocji. Babsia jest że schroniska w Kozienicach.
-
No niestety to ta sama gmina Szczebrzeszyn, więc pomoc bardzo ciężko uzyskać. Tak jak pisałam - pani, która dokarmia te 5 kotek i ich matkę parę dni wcześniej znalazła starego, poranionego, chorego kocurka, atakowanego przez psy. Zabrala go do domu,jest w klatce i pani próbuje uzyskać od UG pomoc w opłatach za leczenie. Oby jemu pomogli, bo o kolejnych kotach to nie ma co marzyć. TZ napisał prośbę do UG o dofinansowanie kastracji, bo my nie udźwigniemy leczenia, kastracji i hotelikowania
-
Pięknie dziękuję
-
Byliśmy dzisiaj w lecznicy z 5 koteczkami z Kątów Drugich. Dziewczyny ( Fiona, Merida, Sepia, Siena i Aura) mają po ok. 6 mies. , zostały zbadane, odrobaczone. Ważą od 2,15 kg do 2,65 kg. Najsłabsza jest Merida bez oczka, obie z Fiona mają objawy kk. Dostały antybiotyk, krople, wizyta kontrolna za tydzień. Jak wszystko będzie dobrze to planujemy kolejne odrobaczenie, szczepienia no i jak wystarczy funduszy to i kastrację. Mama kotek jest już umówiona na zabieg. Najgorsze jest to, że kotki nie mają bezpiecznego miejsca; są coraz większe, wychodzą z tej stodoły. Pani nie może ich zabezpieczyć w inny sposób , zabrać do siebie też nie może, bo na swoje koty i teraz tego starego kocurka po wypadku. Boimy się, że za moment któregoś kociaka może już nie być
-
Kociaki umówione w lecznicy na czwartek.
-
Kocięta bezdomnej ticolorki ( 2 rude, 2 ticolorki i jedna rudo biała ) mają teraz około 6 mies., nie były jeszcze szczepione ani odrobaczone, a za moment trzeba będzie robić zabiegi. Może uda się chociaż 2 znaleźć DS... Jedno kocię nie ma oczka, taka już przyszła
-
Wczoraj od pani ze wsi Kąty Drugie ( stamtąd parę lat temu zabraliśmy z łańcucha matkę i córkę, teraz mieszkają w Warszawie), dowiedzieliśmy się o starym kocurku, którego ledwo uratowała od zagryzienia przez psy. Kot jest poraniony, bardzo słaby, ma wszystkie możliwe choroby, niedowład tylnych łapek. Kocur zostaje na razie u pani ( pani ma swoje 3 koty niewychodzące i dwa psy), pomożemy w leczeniu. Przy okazji dowiedziałam się, że do pani jakiś czas temu przyszła też kotka z piątką kociąt (same dziewczynki) i pani bardzo prosi o pomoc, bo nie daje rady (odrobaczenie, kastracja, szczepienie, brak jej też karmy dla tyłu kotów, a UG odmówił pomocy. Na początek udało się umówić dorosłą kotkę na zabieg kastracji na 17.03.
-
Cudności, ale jej się domek trafił Poker, jeszcze raz dziękuję
-
-
Bardzo się cieszę, bardzo I takie Marzenie tyle czekało... Ale teraz wiem, że bardzo dobrze wiedziała, co robi Zdjęcie w lustrze przepiękne.
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Tola replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo współczuję, mocno przytulam. Wspominajcie wszystkie wspólne dobre chwile, to chociaż trochę pozwoli złagodzić ból, gorzej jest poradzić sobie z tęsknotą -
Słodkości kochane
-
-