Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Wszyscy psiarze w mojej okolicy szukają dla Jetki domku.
  2. Podnoszę Jetkę -śliczną sunię ze ślicznym pędzelkiem na końcu ogonka:lol:
  3. Zapomniałam napisać, że Bonzo na razie dostaje jeść 3 razy dziennie, tyle samo razy wychodzi na spacerek:lol: Będzie chyba grobasek z naszego Bonzo:lol: I już bardzo delikatnie bierze pokarm z ręki:lol: __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  4. Pani Joanna obiecała zdjęcia - czekamy, czekamy:lol:
  5. Bardzo rozczuliła nas wiadomość, że Bonzo bardzo przywiązany jest do swojego posłania. Pani Joanna ma trudnosci ze sprzataniem legowiska, bo wtedy Bonzo przychodzi i dosłownie przysysa się do swojego materaca...On biedak chyba nie miał wschronisku swojego kąta - był w boksie ze znacznie młodszymi psami, nie walczył o swoje. Stąd to noszenie miski - chyba jedynej jego rzeczy -chociaz i tak nie całkiem jego...Ta miska dawała mu pewnie poczucie bezpieczeństwa. Bardzo cieszymy się, że ma wreszcie wszstko swoje, wkrótce Bonzo zrozumie, ze nikt mu posłanka nie chce zabrać:) Jeszcze jedna ważna rzecz - Bonzo przychodzi na każde zawołanie:lol: __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  6. Mam wiadomosci od pani Joanny :lol: Bonzo jest bardzo grzecznym chłopcem, po schodach chodzi już bez problemu, ani razu nie załatwił się w domu, jest spokojny i ugodowy. Ma troche problemy z chodzeniem po kaflach i panelach, bo rozjeżdżją mu się łapy, ale to pojętny chłopak i do wszystkiego przyzwyczai się:lol: Ma trochę zapędy wolnościowe i szybko nie będzie go można spuścic ze smyczy.
  7. Podnoszę Jetkę na dobranoc. Czy naprawdę nikt nie widzi ślicznej suni szukającej domku?
  8. Dobrze, ze ma taki kochany domek. Otoczona miłością szybko zapomni o wszystkim, co złe. czekamy na zdjącia:lol:
  9. Hop Jetka na pierwszą stroną przed kolacyjką!!!
  10. Nie mogę umiescic banerka Jetki:oops:
  11. Ja też dziwie się. Ale tych psiaków po przejsciach tyle jest....:shake: Jetka na pierwsza stronę!!! __________________ [B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
  12. A tytuł mozna zmienić - nie zaszkodzi
  13. Jetka - super sunia do góry!!!!! __________________ [B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
  14. Do 17 grudnia jeszcze troche czasu, bedziemy tu zastanawiać się, jak to dalej zrobić. Ma tu duzo cioteczek, więc jakos to zrobimy:lol: __________________ [B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
  15. Wszyscy rozumiemy, że to domek tymczasowy, cały czas mamy nadzxieję, że sunia spodoba sie komuś. Jesteśmy wdzieczni, ze w u Ciebie moze pobyć, a nie w schronisku:lol: __________________ [B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
  16. Agusiazet - przegladam watek bo nie pmietam, ze pisałam o zabraniu suni potem do siebi, Znalazłam, że pisala to Cathedral. Zabrałąm sunie ze schroniska, aby przygotowac ja do wyjazdu. Oczywiscie wiem, że sunia ne moze u ciebie dłuzej zostać, zabierzeny ją do Zamoscia, tak jak bylo to deklarowane i tu bedziemy szukac domku. [FONT='Times New Roman'][FONT='Times New Roman'][FONT=Verdana][SIZE=2]__________________ [B][COLOR=#ff6600][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT]
  17. Jetki nie mozna nie lubić:lol: Nie było mnie parę dni, nie z mojej winy. Ale nadrobię to na dogo!!! Domku dla Jetki szukamy wszyscy tu w Zamościu i bardzo zalezy nam, aby go wreszcie znaleźć. [COLOR=black][FONT=Verdana]__________________ [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
  18. Bonzo noc spędził spokojnie i powoli zaprzyjaznia się z nowymi opiekunami. Boi się trochę schodów, kuli się, przykleja do podlogi i koniecznie chce wrocic do mieszkania. Złe wspomnienia ? lęk wysokości? Apetyt mu dopisuje, na spacerkach energicznie poznaje nowy teren. Cieszymy się z nowego domku Bonzo:lol: __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  19. Do góry Jetka! Do góry! __________________ [COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
  20. Musi dać - Jetka zasługuje na kochany domek. Jutro postaram się dać ogłoszenia do prywatnej lecznicy - sporo osób tam zaglada. I może do Lublina.... __________________ [COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
  21. Pani Joanno - bardzo dziękujemy!!! Będziemy czekać na dalsze - dobre wieści o Bonzo. __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  22. Mam wieści z nowego domku Rudego z Gdyni :multi: - Rudy - teraz Bonzo -podroż zniosł bez problemu, trochę sie kręcil i drapal. Jest bardzo mily, ciekawy swiata, nie boi sie, zero apatii. Zaliczył też wizytę u lekarza - dostał antybiotyk i jakis specyfik na poprawe stanu wlosow i skory. Ma bardzo duzy apetyt, ale pani nie zauważyła, zeby jakos specjalnie interesowal się miską... Rudy - cieszymy się, że ci się udało:multi: __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  23. Podróz zniósł bardzo dobrze, nie trzeba było nawet żelu na na uspokojenie. Dwa razy wychodził na spacerek i zrobił co potrzeba:lol: Za pare minut wyjeżdza do Gdyni. __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  24. Rudy jest juz w Warszawie:multi: _________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  25. Książkowo to cieczka trwa 2 tyg. Ale różnie bywa... [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...