Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Do góry Jetka! Do góry! __________________ [COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
  2. Musi dać - Jetka zasługuje na kochany domek. Jutro postaram się dać ogłoszenia do prywatnej lecznicy - sporo osób tam zaglada. I może do Lublina.... __________________ [COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
  3. Pani Joanno - bardzo dziękujemy!!! Będziemy czekać na dalsze - dobre wieści o Bonzo. __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  4. Mam wieści z nowego domku Rudego z Gdyni :multi: - Rudy - teraz Bonzo -podroż zniosł bez problemu, trochę sie kręcil i drapal. Jest bardzo mily, ciekawy swiata, nie boi sie, zero apatii. Zaliczył też wizytę u lekarza - dostał antybiotyk i jakis specyfik na poprawe stanu wlosow i skory. Ma bardzo duzy apetyt, ale pani nie zauważyła, zeby jakos specjalnie interesowal się miską... Rudy - cieszymy się, że ci się udało:multi: __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  5. Podróz zniósł bardzo dobrze, nie trzeba było nawet żelu na na uspokojenie. Dwa razy wychodził na spacerek i zrobił co potrzeba:lol: Za pare minut wyjeżdza do Gdyni. __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  6. Rudy jest juz w Warszawie:multi: _________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  7. Książkowo to cieczka trwa 2 tyg. Ale różnie bywa... [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
  8. Bardzo urocza:loveu: Jakie mądre oczka. A cieczka to faktycznie kłopot... Nie wiem co doradzić...Ja swojej nie blokuję. No ale nie mam w pobliżu psa... [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [COLOR=black][FONT=Verdana]__________________ [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
  9. Też czekam na zdjęcia od Romka
  10. Dzisiaj ostatnia noc Rudego w Kosiorkowie. Jutro bardzo rano czeka go podróż do własnego domku. Może pierwszego w życiu...Jest też umówiony w Gdyni na wizytę do weta. __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  11. Byliśmy dzisiaj w odwiedzinach w Kosiorkowie:lol: Rudy przywitał się bardzo przyjaźnie:lol: no i od razu zwęszył, że będzie coś dobrego do zjedzenia. Dał sie pogłaskać - piękne to jego futerko. __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  12. Jetka - wspaniała dziewczynka - w dobrym domku tymczasowym czeka na dobry domek na stałe [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Verdana]__________________ [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#ff6600][B][I][FONT=Times New Roman] [/FONT][/I][/B][/COLOR]
  13. Zagląda, zagląda tylko nie zawsze zostawia ślad:lol: I cieszy się, że suni dobrze w Mielcu... [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Verdana]__________________ [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#ff6600][B][I][FONT=Times New Roman] [/FONT][/I][/B][/COLOR]
  14. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc Rudemu. Od soboty Rudy zaczyna nowe życie. Właściwie juz zaczął:lol: __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  15. W sobotę raniutko Rudy jedzie z Asią i Romkiem do Warszawy, tam będzie czekała na niego jego nowa pani, z którą pojedzie do swojego nowego domku do Gdyni. Wiem, że oprócz miłości czeka juz na niego posłanie i nowa miska... W Gdyni nie mogą się doczekać na Rudego:lol: __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  16. Rudy zaliczył spacer, obsikał wszystkie pobliskie krzaki, a teraz śpi... Nawet nie wie, że to nie wszystko, co go czeka dobrego - juz tylko dobrego.. __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  17. a... ieszcze witała go maleńka 3 - miesięczna Kropka, zabrana w niedzielę ze schroniska. __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  18. Dzisiaj został zabrany ze schroniska i zawieziony do Kosiorkowa - do domku bardzo przyjaznego psom. Tam czekała go kąpiel, kostka do chrupania, 3 bardzo ciekawskie sunie i 1 mały, trochę zdezorientowany piesek...Rudy spisał się świetnie! __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  19. :multi::multi::multi::multi: Udało się! Rudy w sobotę jedzie do nowego domciu! __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  20. Agusiazet - może wykąpać sunię i umyć zwykłym szarym mydłem? Moze to po tym szamponie? [COLOR=black][FONT=Verdana]__________________ [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B]
  21. Tak cichutko u Jetki... [COLOR=black][FONT=Verdana]__________________ [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
  22. Jestem bardzo ciekawa jak tam Jetka? To jej pierwszy raz "sam na sam" z mieszkaniem i wszystkim tym, co się w nim znajduje... Trzymam za nią kciuki, aby zdała ten egzamin :lol: [COLOR=black][FONT=Verdana]__________________ [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
  23. Byc może o przodka Jetki "otarł się" pan lub pani Border Collie - ma biały pędzeleczek na końcu ogona i szczątkowy biały border na pyszczku i czole, biało - czarną szatę. No i jak wypuszczałam ją w schronisku to bardzo biegała wokół nas z lekko opuszczonym ogonkiem, a końcowką zagiętą... Wiadomo ze wyglad Jetki jest daleki od tej rasy, ale byc moze pozostanie jej choć częściowa ponadprzeciętna inteligencja Border Colli:lol: Dobranoc i dobrych snów dla całej nowej rodzinki Border - Pędzeleczka:lol: [COLOR=black][FONT=Verdana]__________________ [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#ff6600][B][I][FONT=Times New Roman] [/FONT][/I][/B][/COLOR]
  24. A co znaczy, że pani chce ją wziąć jak zrobi się ciepło? [COLOR=black][FONT=Verdana]__________________ [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
  25. Potwierdzam - sunia była wykąpana w szamponie bardzo złuszczajacym, ma po tym spory łupież, a przy tym zmiana warunków - w mieszkniu jest znacznie cieplej. Byłam powtórnie z nią u weta z tym drapaniem - powiedził to co wyżej napisałam. Sunia drapie się przy tym tylko w domu, na spacerkach wcale. Sunia jest cudna - tez potwierdzam. [COLOR=black][FONT=Verdana]__________________ [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...