Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Nie było mnie 2 dni i nie mogłam się doczekać wiadomosci o Biance. Popłakałam się przy ogladaniu tych zdjęć... Jak zobaczyłam pierwszy raz Biankę w schronisku to nie sądziłam, ze tak szybko zobaczę ją w takim domciu, taką szczęsliwą. Tak Romek, masz rację, dla Bianki to raj. Tylko czemu ona nie słucha tego, co jej tam szeptała Goga do uszka? Ale tak to juz jest, ze gdy czegos mamy w życiu za mało lub wcale, to potem bronimy tego za wszelka cenę. Bianka poznaje co to miłość i chyba bardzo jej się to podoba. Trzymam kciuki , zeby było coraz lepiej.
  2. Bardzo się ciesze,ze Barry juz bezpieczny. On nie wie, ze to dla jego dobra, na pewno będzie tęsknił. Piesku trzymaj się, mam nadzieję, ze juz nigdy nie będziesz miała takiego pana, który odda cię jak zużytą rzecz
  3. Aga - a Ty dziewczyno pracuj nad TZ, pracuj intensywnie:lol:
  4. Aga - zrobi się, dla Ciebie wszystko:lol: Na razie musimy dbać o Zulkę, bo szkieletorek z niej straszny. Potem zobaczymy, posłanko stoi nieuzywane, moze faktycznie trzeba kogos w nim umieścić...Tak nam dobrze poszło z Zulką:lol:
  5. [quote name='t_kasiek']ten facet jest jakis nieludzki !! przeciez nie mozna malutkiej psinki trzymac na takie mroz na polu....doroslej tez nie bardzo !! :([/quote] Takich facetów jest całe mnóstwo!!!!
  6. Masza na pewno dalej oczarowuje swoją rodzinkę:lol:
  7. Zulka ma sie dobrze, nawet bardzo dobrze; wkurza moją Tolkę bo totalnie ją lekceważy, wiec moja suka zaczęłą na nią powarkiwać. A mała lata co chwila do kuchni, staje na tylnych łapkach i zdaje sie jej , ze zaglada mi do garów. Ale łakomczuch z niej, tylko by jadła a w przerwach siedziała na kolanach...
  8. A ja wrócę do Bianki; nie dziwię się ze z niej taka dama, niby taka bidulka a juz za granica była:lol: Nawet kartki nie przyśle z bratniego kraju. Ale my tu i tak pamietamy o suni i cieszymy się z kazdego jej sukcesu. A to wchodzenie do łóżka to przeciez przywilej domowego psa:cool3:
  9. Ten problem z oczkami to juz chyba zostanie, co jakis czas trzeba będzie dawac leki. Ale jak sobie przypomnę, w jakim stanie było to jedno oczko, to ciesze się, ze skończyło się tak dobrze. Jetuś trzymaj się, Pani o ciebie dba a to najwazniejsze:lol:
  10. Straszna historia:-( Zeby tylko zdążyć...
  11. Podnoszę dziewczynkę na dobranoc
  12. Mam nadzieję, ze jest wszystko w porządku i ze p. Natalia radzi sobie ze swoja gromadką. Pozdrawiamy wszystkich:lol:
  13. Więc Zulka jedzie za tydzień w czwartek lub za 2 tyg w czwartek do Warszawy. Nowa Rodzinka jest juz zdecydowana i czeka na sunię. Nie wiem Aga jak Ty rozstaniesz się z Jetką; ja juz jak myslę, ze Zulka jedzie to robi mi się smutno. Chociaz wiem, ze dobrze ze tak szybko, nie bedzie tęskniła, szybciej pokocha nowa rodzinkę i domek. A ja poznaje małą kazdego dnia; jest indywidualistką, chodzi po mieszkaniu i zupełnie "olewa" Tolkę, na spacerach nie interesuja ją inne zwierzaki. Za to ludzie tak - do kazdego podbiega i wspina się na kolana, merda ogonkiem. A w domu pokochała kuchnię, biega tam co parę sekund i tak często tez jadłaby.
  14. Mycha 101 - dziękujemy :lol:
  15. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Są wieści! Zulka jedzie do Warszawy! Napiszę potem więcej o rodzinie. Bardzo się cieszę. Zaglądajcie tu nadal:lol:
  16. Podnoszę suńkę! Trzymam za wspaniały domek
  17. [CENTER][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5112/dscn4135wg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3523/dscn4136yt4.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9705/dscn4138aw1.jpg[/IMG][/CENTER]
  18. Pani ma jeszcze do wyboru sunię w Pabianicach, tez malutka i w tym wieku. Wieczorem ma dać znać.
  19. Zulka dostała dzis od weta witaminki wzmacniajęce, Bardzo jej smakują. Zainteresowany jest nią ktos z Warszawy:lol: Czekamy na decyzję.
  20. [quote name='agusiazet']Goga, dziewczyno, wykuruj się, raz a dobrze, świat sie nie zawali, jak odpoczniesz, bedziemy pilnować na 100 %!!!![/quote] Popieram!!!!!!!!!
  21. [quote name='mycha101']Wysłałam maila do pewnej Pani, która szuka maleństwa, spóźniła się na maleństwo, które Fidelek dla mnie wystawił na allegro. Może ta dziewczynka jej się spodoba. Jak poczyta to może serduch zmięknie i będziemy się cieszyć...[/quote] Dziękuję:lol:
  22. No Jetuś, z tej strony to ja cię nie znałam:evil_lol:
  23. Tola trochę obraziła się, zupełnie nie moze zrozumieć co to za chudzina biega co parę chwil do kuchni, staje na tylnych łapkach i wypatruje jedzenia. No i do tego zajęła ulubione miejsce Tolki do spania...A nowe posłanie stoi puste...
×
×
  • Create New...