Zulka cały czas w domu ignoruje Tolkę albo próbuje ją we wszystkim wyprzedzać; podbiera jej jedzenie, przepycha się do miziania, przechodzi po niej w czasie, gdy nasza suka śpi. Dzisiaj Tolka uciekła do łazienki i tam próbowała sobie to wszystko ułożyć, potem zasnęła tez w łazience. A my do tej pory myśleliśmy, ze Tolka to trochę agresorka...
[COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=52797"][/URL][/FONT][/COLOR]