-
Posts
52040 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
376
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola
-
Rudzia bez ogonka już zaszczepiona i na 21.04. jest umówiona na zabieg, a jak uda się wyłapać brata, to pojedzie i on. Niestety oboje będą czas po zabiegu spędzać w lecznicy w Izbicy, bo p. Kamila z Dt ogromnie przeżyła śmierć malutkiej Renatki i jej brata ( panleukopenia) i nie jest w stanie zamieść się kotami po zabiegu ( stąd moja prośba o pomoc w szukaniu DS? DT dla Rudzi i jej siostry Kropki. Siostra Kropka
-
Selena, suczka znaleziona w te największe mrozy na drodze koło Zamościa (dla której tutaj szukałam pomocy), na wczasach w Krynicy z nową rodziną
-
Zbiórka na Ratujemy Zwierzaki https://www.ratujemyzwierzaki.pl/en/sami Jak trzeba coś zmienić to proszę o wiadomość. I przypominam, że zbiórkę trzeba rozsyłać do znajomych z prośbą o wpłaty, udostępniać na Fb, bo niestety teraz ciężko jest zebrać fundusze, jak nie ma nagłego zagrożenia życia i drastycznych zdjęć...
-
Opłacone faktury za Meridę i Fionkę u Murki: 358 zł+ 120 zł (szczepienie)= 478 zł Wpłaty na koty na konto ZEA na koty: 30 zł - Iwona z Sosnowca (02.03.) 70 zł - Aldrumka (03.03.) 175 zł - Poker bazarek (03.03.) 40 zł - Magdalena K. Lublin (03.03.) 10 zł - malti (10.03.) 150 zł - DS Stefci (19.03.) 30 zł - Iwona z Sosnowca (30.03.) koty 70 zł – Aldrumka (03.04.) Wydatki : Hotelowanie, szczepienie Meridy i Fionki : 478,00 zł faktura wet Merida i Fionka.pdf hootelowanie Merida i Fiona3.pdf
-
-
***** Proszę wstrzymać wpłaty ***** JASNA ** Pola ** Druga Duch ***** malutka
Tola replied to rozi's topic in Psy do adopcji
Wpłaty dla Poli na konto ZEA: 40 zł - Aldrumka (03.04.) 100 zł - Aska7 (07.04.) -
Z nowym imieniem Myszka pojechałam do DS. Jak to jest? Mam na imię Muszka.
Tola replied to Jo37's topic in Już w nowym domu
-
Wraz z Hecą ( fundacyjna Cudka), od której dostaliśmy tą karteczkę z życzeniami, życzymy wszystkim dogomaniakom, ich pupilom i podopiecznym udanych, zdrowych Świąt - odpoczynku, wzruszeń, słońca