Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Rudzia bez ogonka już zaszczepiona i na 21.04. jest umówiona na zabieg, a jak uda się wyłapać brata, to pojedzie i on. Niestety oboje będą czas po zabiegu spędzać w lecznicy w Izbicy, bo p. Kamila z Dt ogromnie przeżyła śmierć malutkiej Renatki i jej brata ( panleukopenia) i nie jest w stanie zamieść się kotami po zabiegu ( stąd moja prośba o pomoc w szukaniu DS? DT dla Rudzi i jej siostry Kropki. Siostra Kropka
  2. Selena, suczka znaleziona w te największe mrozy na drodze koło Zamościa (dla której tutaj szukałam pomocy), na wczasach w Krynicy z nową rodziną
  3. Zbiórka na Ratujemy Zwierzaki https://www.ratujemyzwierzaki.pl/en/sami Jak trzeba coś zmienić to proszę o wiadomość. I przypominam, że zbiórkę trzeba rozsyłać do znajomych z prośbą o wpłaty, udostępniać na Fb, bo niestety teraz ciężko jest zebrać fundusze, jak nie ma nagłego zagrożenia życia i drastycznych zdjęć...
  4. Opłacone faktury za Meridę i Fionkę u Murki: 358 zł+ 120 zł (szczepienie)= 478 zł Wpłaty na koty na konto ZEA na koty: 30 zł - Iwona z Sosnowca (02.03.) 70 zł - Aldrumka (03.03.) 175 zł - Poker bazarek (03.03.) 40 zł - Magdalena K. Lublin (03.03.) 10 zł - malti (10.03.) 150 zł - DS Stefci (19.03.) 30 zł - Iwona z Sosnowca (30.03.) koty 70 zł – Aldrumka (03.04.) Wydatki : Hotelowanie, szczepienie Meridy i Fionki : 478,00 zł faktura wet Merida i Fionka.pdf hootelowanie Merida i Fiona3.pdf
  5. Pięknie dziękuję za wpłatę na koty pod opieką ZEA: 70 zł - Aldrumka (03.04.)
  6. Wpłaty na konto ZEA dla Wolfika: 50 zł - markofix1 (01.04.) 600 zł - agat21 02.04.) 240 zł - Aldrumka (03.04. 40 zł - Nesiowata (03.04.) 50 zł - helli (07.04.)
  7. Wpłaty dla Poli na konto ZEA: 40 zł - Aldrumka (03.04.) 100 zł - Aska7 (07.04.)
  8. Wpłaty dla Dudusia na konto Fundacji ZEA: 30 zł - feryenne 02.04. 40 zł - Nesiowata 03.04. 50 zł - jaguska 07.04. 50 zł - koja 07.04.
  9. Myszka jest po operacji usunięcia śledziony, prosi o życzenia zdrowia
  10. Wraz z Hecą ( fundacyjna Cudka), od której dostaliśmy tą karteczkę z życzeniami, życzymy wszystkim dogomaniakom, ich pupilom i podopiecznym udanych, zdrowych Świąt - odpoczynku, wzruszeń, słońca
  11. Zbiórka na Ratujemy Zwierzaki dla Andżeli https://www.ratujemyzwierzaki.pl/en/andzela Jak coś trzeba zmienić, dodać to jeszcze można.
×
×
  • Create New...