Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52032
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Cyganek, teraz też zwany Kimbo, jest po wypadku, trafił się nas w złym stanie. Utrata ząbków, blizna to pozostałości po tamtym wydarzeniu.
  2. Bierzemy udział w konkursie dla małych organizacji na Ratujemy Zwierzaki. To szansa na zebranie funduszy w sytuacji, kiedy kasa już pusta. Dodatkowo środki zebrane do ogólnej puli zbiórki zostaną równo podzielone między Organizacje, których profil na Facebooku obserwuje poniżej 20 tys. Jakby ktoś z forum mógł nas wesprzeć, będę b. wdzięczna. Zbieramy m.in.na hotelowanie Dudusia, ostatniego kocurka ze stada bezdomnych kotów pod Carrefourem w Zamościu, który jutro jedzie do Murki . Wczoraj był w lecznicy, jest po testach, zaszczepiony i ma za sobą pierwszą bezpieczna noc. https://www.ratujemyzwierzaki.pl/psykotyzamojskie
  3. Rumi i Homerek (koty mojej córci) wczoraj późnym wieczorem (były w hoteliku u Murki)
  4. Dostałam od Poker filmik z Aksamitką (teraz Lunka):)
  5. Z warszawskiego domciu przyszły fotki Meridy bez oczka. Koteczka już zakumplowana i z kocurkiem i psem
  6. Nasza Rudzia bez ogonka wróciła do DT po pobycie w lecznicy w Izbicy (miała zabieg kastracji).Kocia wciąż czeka na własny dom.
  7. Opłacone faktury weterynaryjne: 215,00 zł + 83,00 złspec_FAKTURA_94_01_2026.pdfspec_FAKTURA_94_01_2026.pdfspec_FAKTURA_94_01_2026.pdf Falko wet 4.pdf spec_FAKTURA_91_01_2026.pdf doc_FAKTURA_91_01_2026.pdf
  8. Opłacona faktura za hotelowanie: 1400,00 zł Rachunek Pola 07_04_26.pdf
  9. Bardzo dziękuję Murce za opiekę nad koteczką
  10. Wczoraj do nowego domu w Krakowie pojechała Fionka, rodzina przyjechała do hoteliku. Mam już zdjęcia i takie wieści: Dzień dobry, wszystko dobrze jest straszną przylepą i bardzo nam ufa. Na razie jest w osobnym pomieszczeniu bez kocurka, widzieli się tylko przez szybę.
  11. Bardzo dziękuję za zakup karmy dla starego Miśka poprzez platformę Ocalonelapki; mam info, że w poniedziałek jedzonko wyrusza do adresata malti - 69,50 PLN Iwona z Sosnowca - 139,99 PLN Teresa R. - 39,99 PLN Aska7 - 139,99 PLN mar. gajko - 88,45 PLN agat21 - 56,16 PLN Nesiowata - 5,80 PLN Nesiowata - 15,18 PLN
  12. Dzisiaj w Krakowie była wizyta PA dla rudej Fionki, która jest u Murki i wypadła znakomicie, więc kocia już się pakuje i jutro wyrusza w drogę, rodzina przyjeżdża osobiście do hoteliku.
  13. Zdjęcie zostaw jak najbardziej, ale jak możesz, to usuń info o zeziku.
  14. Każdy ma swój wypracowany sposób na szukanie nowego domu, ja wiele spraw omawiam dopiero w trakcie pierwszej rozmowy. Na pewno każda rodzina poważnie zainteresowana adopcją będzie poinformowana o tej uroczej wadzie Sepi.
×
×
  • Create New...