-
Posts
52032 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
376
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola
-
Bardzo dzikuję Wam za pomoc
-
Cyganek, teraz też zwany Kimbo, jest po wypadku, trafił się nas w złym stanie. Utrata ząbków, blizna to pozostałości po tamtym wydarzeniu.
-
Bierzemy udział w konkursie dla małych organizacji na Ratujemy Zwierzaki. To szansa na zebranie funduszy w sytuacji, kiedy kasa już pusta. Dodatkowo środki zebrane do ogólnej puli zbiórki zostaną równo podzielone między Organizacje, których profil na Facebooku obserwuje poniżej 20 tys. Jakby ktoś z forum mógł nas wesprzeć, będę b. wdzięczna. Zbieramy m.in.na hotelowanie Dudusia, ostatniego kocurka ze stada bezdomnych kotów pod Carrefourem w Zamościu, który jutro jedzie do Murki . Wczoraj był w lecznicy, jest po testach, zaszczepiony i ma za sobą pierwszą bezpieczna noc. https://www.ratujemyzwierzaki.pl/psykotyzamojskie
-
-
Dostałam od Poker filmik z Aksamitką (teraz Lunka):)
-
Z warszawskiego domciu przyszły fotki Meridy bez oczka. Koteczka już zakumplowana i z kocurkiem i psem
-
Nasza Rudzia bez ogonka wróciła do DT po pobycie w lecznicy w Izbicy (miała zabieg kastracji).Kocia wciąż czeka na własny dom.
-
***** Proszę wstrzymać wpłaty ***** JASNA ** Pola ** Druga Duch ***** malutka
Tola replied to rozi's topic in Psy do adopcji
Opłacona faktura za hotelowanie: 1400,00 zł Rachunek Pola 07_04_26.pdf -
Bardzo dziękuję Murce za opiekę nad koteczką
-
Wczoraj do nowego domu w Krakowie pojechała Fionka, rodzina przyjechała do hoteliku. Mam już zdjęcia i takie wieści: Dzień dobry, wszystko dobrze jest straszną przylepą i bardzo nam ufa. Na razie jest w osobnym pomieszczeniu bez kocurka, widzieli się tylko przez szybę.
-
Bardzo dziękuję za zakup karmy dla starego Miśka poprzez platformę Ocalonelapki; mam info, że w poniedziałek jedzonko wyrusza do adresata malti - 69,50 PLN Iwona z Sosnowca - 139,99 PLN Teresa R. - 39,99 PLN Aska7 - 139,99 PLN mar. gajko - 88,45 PLN agat21 - 56,16 PLN Nesiowata - 5,80 PLN Nesiowata - 15,18 PLN
-
Dzisiaj w Krakowie była wizyta PA dla rudej Fionki, która jest u Murki i wypadła znakomicie, więc kocia już się pakuje i jutro wyrusza w drogę, rodzina przyjeżdża osobiście do hoteliku.
-
Zdjęcie zostaw jak najbardziej, ale jak możesz, to usuń info o zeziku.
-
Każdy ma swój wypracowany sposób na szukanie nowego domu, ja wiele spraw omawiam dopiero w trakcie pierwszej rozmowy. Na pewno każda rodzina poważnie zainteresowana adopcją będzie poinformowana o tej uroczej wadzie Sepi.