Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52032
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Obiecałam Maurycemy że ZEA opłaci miesiąc za hotel, ale mozna tą kwotę przenieść na opłatę faktury...
  2. Nasze kotki w DT w Zamościu pochorowały się - najpierw zaczęła wymiotować i mieć biegunkę Aura, potem Siena i Sepia. Napędziły nam strachu, bo zawsze się myśli o tym najgorszym:(. Testy wykluczyły panleukopienię; po paru kroplówkach i podaniu antybiotyku kotki czują się już dobrze. Trzeba było jednak znowu odłożyć szczepienie, na które wszyscy bardzo czekamy. Te u Murki wcześniej brały antybiotyk na kk, jeszcze w tej stodole i to na pewno zwalczyło i wirusa.
  3. Pięknie dziękuję za wpłaty na konto ZEA: 10 zł - malti (10.03.) 150 zł - DS Stefci (19.03.) 30 zł - Iwona z Sosnowca (30.03.) koty
  4. Na koncie Zea jest wpłata od helli - 50 zł (22.02.) Na koncie Zea jest wpłata od helli - 50 zł (2303.)
  5. Wpłata dla Poli na konto ZEA: 200 zł - Anna GR (23.03.)
  6. Wpłaty dla Maurycego na konto ZEA: 100 zł - malti (23.03.) 100 zł - Iwona z Sosnowca 30.03.
  7. Wpłaty dla Dudusia na konto Fundacji ZEA: 75 zł - Mazoszanka14 XI, XII, I,II, III 16.03. 50 zł - agat21 19.03. 60 zł - mari23 25.03. 60 zł - Iwona z Sosnowca 30.03.
  8. Wpłaty dla Greya na konto ZEA : 20 zł - Mazowszanka14 (26.03.) 20 zł - AlfaLS (30.01.) 2 mies.
  9. Wysłałam Ci te kwoty zaraz po Twoim wpisie 08.10. - dla Lindy i dla Greya, dla Greya była to wtedy kwota 750 zł. W momencie, gdy proszę o przelanie uzbieranych wpłat na konto ZEA, Ratujemy Zwierzaki potrącają z tego 6%. Informowałam też wtedy, że Greya nie będzie już na Wirtualnych Adopcjach. Linda jest nadal na Wirtualnych Adopcjach; pisałaś, że ktoś inny ma zbierać na suczkę, czekam na potwierdzenie, to ją usunę. Nazbierała około 900 zł.
  10. Wpłaty na konto ZEA dla Wolfika: 10 zł - nina65 10.03. 100 zł - Ewa Marta 11.03. 30 zł - Patrycja96 11.03. 50 zł - Livka 17.03. 40 zł - Dulska 23.03.
  11. Gaja w boksie była spokojna, podchodziła do siatki, nie bala się wyciągniętej ręki. W panikę wpadała natomiast w momencie, kiedy ktos wchodził do boksu od środka. Teraz zmienił się jej świat, a ona jeszcze nie rozumie, że na lepsze.
  12. Podobno Gaja była bardzo spanikowana przy wyłapywaniu. Ale po tylu latach w boksie bez wychodzenia, w tamtych czasach, z tamtymi pracownikami to ma prawo mieć ogromną traumę.
  13. Jak robiłam to zdjęcie to sunia miała opinię bardzo wystraszonej. Od wolontariuszki w poniedziałek dostałam info, że została przeniesiona do boksu wolontariackiego, dziewczyny pracowały z nią no i udało się jej znaleźć dom w Rzeszowie. Poszperałam trochę na profilu schroniska i to chyba ta sunia, tak wypiękniala po zabraniu z boksów ogólnych. Te boksy ogólne to zawsze była tragedia. https://www.facebook.com/share/v/1CFmfGbCvL/. https://www.facebook.com/share/p/1CgVGsYi7e/. https://www.facebook.com/share/p/18FNLkHXW6/
  14. Bardzo dziekuję Murce za piękne zdjęcia Metody i Fionki,postaram się jej najszybciej zrobić chociaż po jednym olx. U nas dzisiaj były ciężkie chwile, bo Aura wczoraj trochę zaniemogła, obawialiśmy się najgorszego, bo jest w DT dopiero od tygodnia. Na szczęście to tylko jakaś niestrawność, skończyło się na kroplówce i lekach.
×
×
  • Create New...