Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52032
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Wetka wie o zeziku, jako pierwsza go zauważyła.
  2. Nie wiemy, u nas nie, ale we wczesnym dzieciństwie być może tak, bo przecież siostra Merida nie ma oczka, prawdopodobnie straciła je w wyniku ok
  3. Wetka parę razy widziała Sepię i nic nie sugerowała na temat badań w kierunku zeza... Wszyscy w gabinecie zachwycają się kocią, my tu zresztą też, bo słodkie ma to spojrzenie. Mam nadziejr, że nie ma czym niepokoić się....
  4. Nasze 3 kocie dziewczynki z DT w Zamościu odwiedziły gabinet wet i wreszcie zostały zaszczepione. Aura i Siena są już po wizycie; Aura zamieszka w Opolu ( dziękujemy kado za wizytę PA), Siena w Krakowie. Bez domku jest nadal Sepia, wciąż szukamy. Sepia Aura Siena
  5. Pięknie dziękuję za wpłaty na konto ZEA: 10 zł - malti (10.04.) 50 zł - MikAga 13.04. 60 zł - Jo337 (13.04.) koty 30 zł - elik (17.04.) 150 zł - DS Stefci Tychy (20.04.) 400 zł - DS Alutki Kraków(20.04.) 30 zł - Poker (23.04.) (karma dla starego Miśka) 100 zł - Anna S. Kraków (23.04.) 30 zł - Iwona z Sosnowca (30.04.) koty
  6. Na koncie ZEA jest wpłata dla Pixelka: 455 zł - Jo37 (13.04.) 60 zł - Anna GR (20.04.)
  7. Wpłaty dla Greya na konto ZEA : 20 zł - Jo37 (20.04.) Jest jeszcze wpłata b-b, ale czekam na dyspozycję, jak podzielić te pieniądze...
  8. Wpłata dla Poli na konto ZEA: 150 zł - Anna GR (20.04.))
  9. Wpłaty dla Maurycego na konto ZEA: 100 zł - malti (10.04.) 100 zł - Iwona z Sosnowca (28.04.)
  10. Wpłaty dla Dudusia na konto Fundacji ZEA: 60 zł - Iwona z Sosnowca 28.04. Jest jeszcze wpłata b-b, ale czekam na dyspozycję, jak to podzielić
  11. Wpłaty na konto ZEA dla Wolfika: 70 zł - Keyuta 09.04. 30 zł - siostra elficzkowej 10.04. 40 zł - Patrycja96 13.04. 20 zł - Patrycja96 13.04. 40 zł - Dulska 22.04.
×
×
  • Create New...