Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Dziękuję bardzo Murce za opiekę nad Meridą
  2. W sobotę do nowego domu w Warszawie pojechała Merida bez oczka, rodzina przyjechachala osobiście do Murki. Merida jako pierwsza z piątki rodzeństwa znalazła dom Mamy już wieści z i… sami nie wiemy, jak przestać się uśmiechać! Od pierwszego progu pokazała swoją odważną naturę – zamiast chować się po kątach, od razu ruszyła na zwiedzanie każdego zakamarka! Jej ciekawość nie zna granic, a największą atrakcją okazał się... kot rezydent. Merida jest nim absolutnie zafascynowana i z ogromnym przejęciem próbuje nawiązać nową przyjaźń. Wzajemne zapoznanie idzie ku dobremu! Na razie Merida ma do swojej dyspozycji osobny pokój. W domu jest jeszcze piesek Czaro.
  3. Poprosiłam na Fb o zakup karmy dla Niuni i Gajki poprzez http://ocalonelapki.pl/zamojska-fundacja-zea i uzbierało się 472,65 zł, czyli dla każdej dziewczyny przypada 236,32 zł Jaką karmę zamówić ? Dziękuję Nesiowata i Jo37 za zakupy
  4. Poprosiłam na Fb o zakup karmy dla Niuni i Gajki poprzez http://ocalonelapki.pl/zamojska-fundacja-zea i uzbierało się 472,65 zł, czyli dla każdej dziewczyny przypada 236,32 zł Jaką karmę zamówić ? Dziękuję Nesiowata i Jo37 za zakupy
  5. Są, to większość tych, które zostały w boksach ogólnych,vte z ostatnich zdjęć na zamojkim.
  6. Przeglądałam stare foldery... Wydaje mi się, że to Niunia (2020 r)
  7. Jak najbardziej, doliczymy przy zamawianiu paczki. Dziękuję bardzo
  8. Może ktoś zechce zakupić karmę dla starego Miśka pod naszą opieką, bardzo proszę. Spodziewamy się bardzo dużej faktury za te parę miesięcy opieki weterynaryjnej nad psem, a na koncie coraz mniej. http://ocalonelapki.pl/zamojska-fundacja-zea Bardzo prosimy w imieniu Miśka Wchodzicie w poniższy link i wybieracie co chcecie zamówić - następnie klikacie opcje opłać, można płacić nawet blikiem w kilka sekund. Nie trzeba wpisywać adresu wysyłki ani płacić za nią – tym zajmuje się już platforma Ocalone Łapki. Tylko klikasz w link i kupujesz.
  9. Misiek po zdjęciu szwów
  10. Pamiętacie starego Miśka, znalezionego w środku zimy na poboczu drogi? Jego widok wtedy był obrazem lat zaniedbań i cichego cierpienia. Dziś Misiek odwiedził gabinet weterynaryjny na zdjęcie szwów – dokładnie 10 dni po serii zabiegów. Przeszedł kastrację, usunięcie uciążliwej cysty na szyi oraz tłuszczaka na boku. Ale to nie rany pooperacyjne bolą najbardziej... Wyniki RTG przerażają Widoczna zmiana na kręgosłupie piersiowym to najprawdopodobniej bolesna pamiątka po latach szarpania na krótkim łańcuchu. Do tego złamany ogon – kolejny dowód na to, że świat nie był dla niego łaskawym miejscem.
  11. A na jakie miasto ogłaszasz? Dzisiaj jakaś p. Mariola ma dzwonić po 18...
  12. 5 kocich dziewczynek ( Merida bez oczka i Fionka u Murki) i ( Siena, Sepia i Aura w Zamościu w DT) czeka na nowe domy. Jutro wizyta w Warszawie dla Meridy, organizuję też wizytę w Krakowie dla Fionki. Koteczki z DT nie są jeszcze zaszczepione, są umówione w lecznicy na koniec tygodnia. Zapytania są, ale na razie żaden domek się nie szykuje. Aura, Siena, Sepia i zabawa obrusikiem
  13. Rudzia bez ogonka już zaszczepiona i na 21.04. jest umówiona na zabieg, a jak uda się wyłapać brata, to pojedzie i on. Niestety oboje będą czas po zabiegu spędzać w lecznicy w Izbicy, bo p. Kamila z Dt ogromnie przeżyła śmierć malutkiej Renatki i jej brata ( panleukopenia) i nie jest w stanie zamieść się kotami po zabiegu ( stąd moja prośba o pomoc w szukaniu DS? DT dla Rudzi i jej siostry Kropki. Siostra Kropka
  14. Selena, suczka znaleziona w te największe mrozy na drodze koło Zamościa (dla której tutaj szukałam pomocy), na wczasach w Krynicy z nową rodziną
  15. Zbiórka na Ratujemy Zwierzaki https://www.ratujemyzwierzaki.pl/en/sami Jak trzeba coś zmienić to proszę o wiadomość. I przypominam, że zbiórkę trzeba rozsyłać do znajomych z prośbą o wpłaty, udostępniać na Fb, bo niestety teraz ciężko jest zebrać fundusze, jak nie ma nagłego zagrożenia życia i drastycznych zdjęć...
  16. Opłacone faktury za Meridę i Fionkę u Murki: 358 zł+ 120 zł (szczepienie)= 478 zł Wpłaty na koty na konto ZEA na koty: 30 zł - Iwona z Sosnowca (02.03.) 70 zł - Aldrumka (03.03.) 175 zł - Poker bazarek (03.03.) 40 zł - Magdalena K. Lublin (03.03.) 10 zł - malti (10.03.) 150 zł - DS Stefci (19.03.) 30 zł - Iwona z Sosnowca (30.03.) koty 70 zł – Aldrumka (03.04.) Wydatki : Hotelowanie, szczepienie Meridy i Fionki : 478,00 zł faktura wet Merida i Fionka.pdf hootelowanie Merida i Fiona3.pdf
  17. Pięknie dziękuję za wpłatę na koty pod opieką ZEA: 70 zł - Aldrumka (03.04.)
×
×
  • Create New...