Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='megii1']U Saby była już Pani weterynarz. Tak jak mi się wydawało z ogonem nie jest dobrze... Jest martwica, kawałek ogona jest do amputacji, nic się nie da zrobić. Pocieszające jest to ze to moze tylko parę centymetrów ale będzia wiadomo ile jak wygoli się ogon do zabiegu. Sunia dostała antybiotyk w zastrzyku-zdaje się Synergal, i kolejny zastrzyk z czymś przeciwświądowym. Synergal ma też w tabletkach do podawania od niedzieli dwa razy dziennie. Ma też kołnierz, z którym do końca nie moze się pogodzić i dostała preparat na kleszcze effipro spot.[/QUOTE] Zaplacone przelewem za wszystko o czym napisala [B]megii1[/B] w sumie 101 zl.
  2. [quote name='megii1']U Saby była już Pani weterynarz. Tak jak mi się wydawało z ogonem nie jest dobrze... Jest martwica, kawałek ogona jest do amputacji, nic się nie da zrobić. Pocieszające jest to ze to moze tylko parę centymetrów ale będzia wiadomo ile jak wygoli się ogon do zabiegu. Sunia dostała antybiotyk w zastrzyku-zdaje się Synergal, i kolejny zastrzyk z czymś przeciwświądowym. Synergal ma też w tabletkach do podawania od niedzieli dwa razy dziennie. Ma też kołnierz, z którym do końca nie moze się pogodzić i dostała preparat na kleszcze effipro spot.[/QUOTE] Poprosze o dane do przelewu dla Pani wet.
  3. [quote name='lilk_a']trochę go zwolnię bo za szybko idzie będą dłużej zdjęcia widoczne :) zapętlę muzyczkę i będzie ok :)maila Ci podałam :):)[/QUOTE] Swietnie juz wyslalam:) [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-szczeniaki-7-tyg-cudem-uratowane-do-adopcji-W0QQAdIdZ196925763[/url]
  4. [quote name='lilk_a']na początek zrobiłam maluchom filmik z tych superowych zdjęć co znalazłam na wątku , będę go mogła wrzucić na allegro , jeżeli ktoś mógłby mi opisać krótko co ma być w allegro , imiona szczylków i który to który to byłoby fajnie :) allegro ma być dla mamci też czy tylko dla dzieciaczków ? oto film ...ik... :) [video=youtube;kWP1EhYmMjU]http://www.youtube.com/watch?v=kWP1EhYmMjU[/video][/QUOTE] swietne podalam na pw mojego maila, napisz prosze do mnie to wysle zdjecia tam beda imiona, ogloszenie ma dotyczyc rowniez mamy czyli viki
  5. [quote name='Ellig']Dziekujemy mmd za ogloszenia i to jeszcze wyroznione, za ktore trzeba placic, na gumetree prawie 2900 wejsc. [COLOR=Red][I][B] Kto zrobi wyroznione Allegro dla Viki i jej maluchow?[/B][/I][/COLOR][/QUOTE] Poprosilam znajoma o zrobienie Allegra czekam tylko na ostateczne ustalenia:)
  6. Karma pojechala:) Pozdrawiam
  7. Ewus bedzie dobrze, widocznie doszlo do jakiegos nadkazenia skory, nie martw sie na zapas , bardzo Cie prosze Dzielna Kobieto:)
  8. [quote name='mmd']Smutno będzie bez Ciebie:( i wcale mi się to nie podoba. Będziemy czekać i oby jak najkrócej.[/QUOTE] Dziekuje mmd, bede sie "sprezac":)
  9. Witajcie!:) Ewa idziesz z semikiem do dr. wet., mam nadzieje, ze tylko na kontrole:)
  10. Witajcie :) Trotterku piekniejesz z dnia na dzien, nie bedzie mnie troche na dogo....Ale postaram sie zagladac od czasu do czasu, myslami i sercem jestem z Wami:)
  11. [quote name='megii1']Sytuacja wygląda tak, ze do Saby przjedzie koło 12 Pani wetrynarz. Z uwagi na stan ogona i podejrzenie ciąży szczepienia dziś nie będzie. Będzie za to oczyszczenie ogona, antybiotyk i kołnierz (koszt w sumie 70 zł) oraz zabezpieczenie na kleszcze (26 zł). A wszystko dzięki Ellig, za co bardzo dziękujemy w imieniu Saby:)[/QUOTE] Nie ma za co dziekowac:) Wszystko ok, oby tylko sie wiecej nic nie "papralo" i na tzw. wszelki wypadek:)
  12. [quote name='megii1']Wysłałam już pw:)[/QUOTE] Dziekuje,czekam na decyzje Mysza 1:)
  13. [quote name='Ra_dunia']normalnie kaWunią zapachniało to przyleciałam :) Słoneczko pięknie świeci, zapowiadają ładny weekend, od razu w człowieka nowa energia wstępuje :D Ellig a Ciebie to do kiedy nie będzie? na długo znikasz?[/QUOTE] Witaj!:) Znikam na miesiac od 26 kwietnia, bede miala dostep do internetu, tylko zeby sil starczylo:) Slonce swieci pieknie!Czuje sie zapach wiosny:)
  14. [quote name='megii1'][B]Moja Droga, ja nie muszę ruszać dupy bo do mnie przyjeżdza wet na każdy telefon. Dziewczyny chcą wozić psa do Konstancina bo tam Saba ma kartę i bezpłatne leczenie. Więc może trochę kultury i poczytania wątku. Jak dla mnie weterynarz może być i za pół godziny - może ją odrobaczyć, obejrzeć, postawić diagnozę. Tylko dziewczyny chcą ją wozić do Konstancina, a ja jestem tylko hotelem i mogę sugerować. To nie mój pies.[/B] [B]Ale jak masz ochotę podam Ci numer konta Pani weterynarz z Serocka, z którą współpacuję, zrobisz przelew i wszyscy będą szczęśliwi.[/B] [B]A i jeszcze jedno - większość psów u mnie w hoteliku to psy bezdomne[/B] [B]i naprawdę wiem w jakim stanie przyjeżdzaja i jak się nimi opiekować. Pozdrawiam[/B][/QUOTE] Czy Pani weterynarz wystawia faktury i ile kosztuje u niej zasczepienie przeciwsciekliznie,obejrzenie i zaopatrunkowanie ogona,mozna to zrobic kupujac Alum spray, tani i wystarczy na kilkanascie psow," spot on" na kleszcze.Prosze o kontakt na pw po uzyskaniu informacji, dziekuje bardzo:)
  15. [quote name='RenW']Dzień Dobry wszystkim :loveu::loveu::loveu: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2:x dużo razy :loveu::loveu::loveu: Ka(Wunia) dla wszystkich:loveu::loveu::loveu: :kaffee_2: I Flavoured Latte dla Wuni, choć nie ma Wuni, ale liczy się pamięć:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dziekuje za kawe:) Wunia juz sobie capnela jedna:)
  16. Na P.Janusza zawsze mozna liczyc tylko to musi byc powazna "akcja" i osoba odpowiedzialna tez dostepna i osiagalna:)
  17. [quote name='mmd']Dłubię powolutku: [URL]http://www.pajeczyna.pl/edit/?uid=41c5107a712ffbab094664d12[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/11531/[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/58731[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=57574[/URL] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/szczeniaczki-7-tyg-do-adopcji/14751[/url] Cały czas idzie wyróżnione gumtree na Warszawę: [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-szczeniaki-4-tyg-cudem-uratowane-do-adopcji-W0QQAdIdZ196925763[/URL] Czy one mają allegro?[/QUOTE] Dziekujemy mmd za ogloszenia i to jeszcze wyroznione, za ktore trzeba placic, na gumetree prawie 2900 wejsc. [COLOR=Red][I][B] Kto zrobi wyroznione Allegro dla Viki i jej maluchow?[/B][/I][/COLOR]
  18. I jeszcze przepisik na: Fettuccine carbonara /przepis na 4 porcje/ 115 g pancetty / wloskiego bekonu/lub chudego bekonu, pokrojonego w 1,5 cm paseczki 3 przepolowione zabki czosnku 1/4 szklanki bialego wytrawnego wina 1/3 szklanki slodkiej smietany 225 g surowego makaronu fettuccione lub spaghetti wrzaca osolona woda 1 duze jajo 1 duze zoltko 2/3 szklanki swiezo startego sera parmezan / ok.60 g/ duza szczypta mielonego bialego pieprzu [FONT=&quot]2-3 zabki czosnku Na patelni usmazyc na srednim ogniu boczek i czosnek, stale mieszajac przez ok. 4 min.Na patelni zostawic 2 lyzki wytopionego tluszczu i bekon.Wyrzucic reszte tluszczu i czosnek. Dodac do bekonu na patelni wino i gotowac na srednim ogniu az wiekszosc plynu wyparuje, przez okolo 3 min.Wlac smietane, gotowac mieszajac przez 2 min, zdjac z ognia. Ugotowac makaron w duzym garnku z osolona woda, az bedzie "al dente" okolo 6-8 min. Dobrze odcedzic , wlozyc do suchego garnka. Roztrzepac w malej miseczce cale jajo i zoltko.Dodac 1/3 szklanki sera i pieprz.Polac makaron bekonem ze smietana i potrzasnac garnkiem, aby sos rowno pokryl makaron.Podgrzac przez chwile na srednim ogniu. Wlac sos jajeczny i wymieszac dwoma widelcami.Zdjac z ognia, podawac z pozostalym serem[/FONT]
  19. Ra_duniu wstaje codziennie o 5,lubie poczytac przed snem , srednio sypiam 2-3 godziny dziennie:) [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs017.snc3/12454_105881126091201_100000079430942_158313_5364170_n.jpg[/IMG]
  20. [quote name='RenW']Oj, oj...:cool3::cool3::diabloti:[/QUOTE] No to ide spac....Hej! [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs017.snc3/12454_105775352768445_100000079430942_155763_3914167_n.jpg[/IMG]
  21. Ren W .Niezla "laska" prawda:)
  22. [quote name='RenW']Wyście Kobity chyba wszystkie powariowały, tak kolejno wybywacie.:shake: Ja nie wiem!:roll::shake:[/QUOTE] Tez uwazam ,ze to nie fajnie.... [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs445.ash1/24531_109710162374964_100000079430942_252734_3872953_n.jpg[/IMG]
  23. Wybaczone:) Dziekuje za kolejna relacje:)
  24. Karma, kupiona, dojedzie w poniedzialek....
  25. [quote name='UBOCZE']A nam przybył kolejny zwierz... Dziś wieczorem wyżerał kocią watróbkę na balkonie.:evil_lol: [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/9076/p1030617.jpg[/IMG][/QUOTE] Bardzo lubie Waszego jeza, jestem ciekawa czy to ten sam co przychodzil jesienia?
×
×
  • Create New...