-
Posts
38346 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Zagladam do Emi zawsze z ciekawoscia , nie zawsze zdaze cos napisac ale bardzo kibicuje wszystkim zwierzakom i ich wyjatkowym Opiekunom:)
-
Duduś Malutki Duduś szuka swojego miejsca na świecie. Został wyrzucony z samochodu w jednej z warmińskich wsi. Jakby tego było mało, trafił do ludzi, którzy nie zapewnili mu bezpiecznego schronienia. Bity, poniewierany i bardzo zaniedbany wyruszył na poszukiwanie kolejnego schronienia i tu znowu spotkało go rozczarowanie. Obecnie przebywa w domu tymczasowym pod Warszawą i szuka kochających, troskliwych ludzi. Piesek jest malutki i młody, ma ok.1,5 roku. Jest niezwykle potulny, grzeczny, zachowuje czystość w domu, sygnalizuje swoje potrzeby, potrafi zostawać sam, nie niszczy. Przyjazny w stosunku do dzieci, psów i kotów. Wciąż jeszcze bardzo ufny w stosunku do ludzi, lgnie do każdego, kto okaże mu serdeczność, lubi się przytulać. Potrafi chodzić na smyczy. Wymaga szczególnej opieki. Nie można go zostawiać bez opieki poza domem. Przez pewien czas nie można spuszczać go ze smyczy. To bardzo ważne! Piesek został odrobaczony i odpchlony. Tak piszą o nim tymczasowi opiekunowie: „Duduś jest bardzo grzeczny, kochany, przyjacielski do całego świata. Apetyt średni na suche, ryż z puszką zmiata. To dobrze, bo wymaga podtuczenia. Jest taki maleńki, że mieści się na jaśku.” Duduś jest słodziutki i śliczny” Jeśli wiesz, że zwierzę to nie przedmiot, chwilowy kaprys czy zabawka dla dziecka, którą można wyrzucić, gdy się znudzi, jeśli czujesz, że to pies, którego szukasz i rozumiesz, że maluch został już bardzo skrzywdzony to napisz lub zadzwoń: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel.: 663 214 858
-
[quote name='ronja']często się tak laduje zaczęło zależeć mu na bliskości zapomniałam napisać, że nasz listonosz bardzo chwalił wczoraj Kaluchnego do Bartka, że to mądry pies jest. Kaluchny biegał, nadjechał listonosz, a u nas nie ma dzwonka do furtki. Listonosz powiedział podobno "idź poszukaj pana" i Kaluchny poleciał w stronę domu, gdzie spotkał się z Bartkiem i razem poszli odebrać paczkę.[/QUOTE] No prosze jaki madry Kaluchny:) Na zdjeciach wyglada slicznie, taki psiak do miziania:)
-
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
Ellig replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Madra, kochana sunia:) -
Zulu-Gula - czyli jamnik szorściak na łowach :-) Już upolował!!!
Ellig replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Zula jestes sliczna:) -
Jest tak jak myslalam, tak bylo z nasza sunia, tylko ona jeszcze przed wizyta u Dembele dostawala Imodium, teraz nuzeniec zacznie "wylazic" i tak jak juz wczesniej pisalam bedzie to wygladalo strasznie....Odstawienie hormonow na 2 tyg to nic takiego. Ja przed ch.....a musze odstawiac na miesiac i to jest zalecenie onkologa, wiec nie martw sie , bedzie dobrze, jestem dobrej mysli:)
-
To dla dobra psa :)
-
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
Ellig replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Niesamowite!:) -
Marta juz szukamy domu ....Lepiej o tym za duzo nie pisac;)