Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Czy to możliwe, żeby Bonusik miał 6 lat? I te chore oczy. Trzeba podleczyc. Jedyna zaleta.
  2. Bardzo czekamy na Bonusika, te oczka trzeba będzie zdiagnozować.
  3. Czytam z ogromnym wzruszeniem...<3
  4. Szczęśliwy Lolek na długim spacerze https://youtu.be/rwsR4rJArDM https://youtu.be/EtEZd-DRelU
  5. Będzie trzeba to zdiagnozować jak już będzie u Kikou. Taki biedusi jest.
  6. Tola, dziekujemy bardzo Oczywiscie kupimy wszystko co będzie potrzebne.
  7. Trzymajcie sie zdrowo i szerokiej drogi!
×
×
  • Create New...