Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Loluś pojechał jak na wycieczkę. Trzymaj się kochany psiaku <3
  2. Dzisiaj mocno trzymamy kciuki za Lolka i jego dom. Loluś tez czuje ,ze zbliza sie jakas zmiana o od 6 rano patrzy na Ewunię. Ciężko jest oddac takiego psiaka ale trzeba myśleć o tym,ze w ten sposób jemu pomogliśmy,że dostał szansę na dobre życie. Dobrego dnia!
  3. Lolek będzie miał dobry dom, ufamy ze sie w nim szybko odnajdzie.
  4. Myślę,ze Loluś po prostu już nie czuwa, poczuł się bezpiecznie.
  5. ..".trochę trudno mi się siedzi, ale tylko tak mogę go mieć na oku bez kołnierza pracując."
  6. Autem jeździ bez problemu, dużo zachowań nauczył sie od Dziewczynek, np. pokonał strach przed wchodzeniem do windy.
  7. Uffff, jest to mięsak więc trzeba by co jakis czas / raz do roku/robić Szmankowi badania krwi. Teraz jest dobrze.
  8. " Leniwy" poranek Lolek - Bucky dzisiejszej nocy dał trochę pospać Ewuni. Dziewczynki spały sobie na górze na kanapie a rano przyszły na przytulanki
  9. Tak, Loluś dobrze się czuję. Zdjecie jeszcze z wczorajszego wieczoru. "Odpoczywamy beż kołnierza po kolejnym spacerze."
×
×
  • Create New...