Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Ewa-"Nie dało się pracować z Lolkiem, za bardzo byl rozproszony, za dużo ludzi i innych psów, a w nas za mało sily dzisiaj. więc krótkie filmiki że spaceru po prostu." A ja uważam, ze Loluś bardzo dużo się nauczył w tak krótkim czasie. Potrzebuje też po prostu spacerów. Cudownie chodzi na smyczy.
  2. Loluś bardzo szybko się uczy i jest cierpliwy, nie jest natarczywy.
  3. Lolek aportowal i uczył się siadania 20 minut, a teraz śpi
  4. Tak to prawda, Lolek jest pracoholikiem I jego przyszły domek byłoby dobrze,zeby lubił taka pracę- zabawę.
  5. :))))))))))) Za to mozna przy nim pracować, wtedy leży sobie przy biurku .
  6. Dziękujemy bardzo za fotki i wiadomosci o Bonusku, moze jak te oczka podleczymy to nie będzie "agresywnie" reagował na szczekanie innych psiaków, a może to takie obronne nawyki ze schroniska.
  7. Bardzo mocno kibicuję , powodzenia!
×
×
  • Create New...