Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Nadziejko z całego serca dziękujemy w imieniu swoim i Lolka
  2. Zagladam do pluszowej Suni Jeżeli będą potrzebne ogłoszenia na Warszawę to możesz liczyć na mnie.
  3. "Siedzę przy biurku na telespotkaniu, a Lolek śpi tuż za moim fotelem. Spotkanie mam na głośnikach, ale mu to nie przeszkadza. Figuszka wybrała posłanie, a Peruszka śpi pod biurkiem Jacka. Wszystkie obok mnie."
×
×
  • Create New...