Wizyta u lekarza, badania, kastracja i będziemy szukały dla niego domu.
Chyba jest dorosły, sprawdzimy to jeszcze u weterynarza, wiemy tylko ,ze jest wnętrem.
Bardzo, bardzo dziękujemy. <3
Tak bardzo chcemy ,zeby znalazł dobry dom!
Chesterek skradł moje serce, to jest naprawdę wyjatkowy pies.
To będzie cudowny dzień jak Chester się uśmiechnie :)
Serce mi pęka kiedy myślę o innych psach z tego schroniska....