Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Tak trudno określić jest jego wielkość, niby 6,9 kg a na zdjeciach wydaje sie wiekszy. Macha ogonkiem caly czas.
  2. Tak, bardzo wesoły jest :) Mamy taka nadzieję. Dziewczyny spokojnie, przytulały sie do Ewuni. Teraz wszyscy pojechali po szelki.
  3. Ach ta natura płata figle :) Jaki ładny banerek zrobiłas, pozyczę sobie.
  4. Wizyta u lekarza, badania, kastracja i będziemy szukały dla niego domu. Chyba jest dorosły, sprawdzimy to jeszcze u weterynarza, wiemy tylko ,ze jest wnętrem. Bardzo, bardzo dziękujemy. <3 Tak bardzo chcemy ,zeby znalazł dobry dom!
  5. Serdecznie dziękujemy , Lolek jest wnętrem i ma może około 3 lat, nie wiemy dokładnie.
  6. Serdecznie zapraszamy na wątek naszego kolejnego podopiecznego - Lolka
  7. Serdecznie zapraszamy na watek naszego kloejnego podopiecznego- Lolka
  8. Chesterek skradł moje serce, to jest naprawdę wyjatkowy pies. To będzie cudowny dzień jak Chester się uśmiechnie :) Serce mi pęka kiedy myślę o innych psach z tego schroniska....
×
×
  • Create New...