Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Ewunia jest w drodze na cmentarz... To są trudne, smutne chwile. Dziękuję bardzo za Wasze wsparcie dla Ewuni i dobre myśli z serca dla Barsiczki. Kibicowanie Bonuskowi. Życie się nie zatrzymuje, Bonusek dostał swoja szansę i jedzie do Kikou.
  2. Barsiczka odeszła dzisiaj o godz. 9:40. Cala noc czuwali przy niej Domownicy, odeszła tak jak żyła wśród kochajacych ją najbliższych Ewuni, Jacka , Marcina. Ja czuwałam z daleka. Rano przyjechał dr Maciek by skrócić jej cierpienie- odchodzenie. Będzie pochowana na cmentarzu obok Semurka, wyjatkowego przyjaciela. Serce pękło.
  3. Bonus jutro wychodzi ze schroniska i jedzie do hoteliku, mocno trzymamy kciuki !
  4. Dziękuję bardzo. Tak odetchnięmy w niedzielę wieczorem. W Warszawie tez paskudna pogoda od wczoraj, podobno od jutra ma być cieplej i słoneczniej i niech tak będzie. Kciuki za Kierowców mocno trzymamy!
  5. Ważne, żeby szczęśliwie dojechały do hotelików, tak stres ogromny. Juz sie troche pogubiłam w tym terminarzu wyjazdów zw schroniska, Musimy dać radę.
  6. Kastracja Lolka już w środę. Przy okazji USG bo jest wnęrtem. Tak oczywiście szukamy domku na miarę szytego.
  7. Ma dla jednych a dla drugich nie :) Jest żywym psem, może łatwo się "nakręcać" , potrzebuje konsekwentnego opiekuna, aktywnego domu, dłuższych spacerów, wiemy też ,ze nie najlepiej reaguje na psy-samce, może to sie zmieni po kastracji.
  8. Lolek był wczoraj bardzo grzecznym gościem :) Na zdjeciach z Peruszką.
  9. Mocno trzymamy kciuki za Tolę i wszystkie wyjeżdżające psiaki. Ewunia i Barsiczka potrzebują teraz dużo ciepła, wsparcia, dobrych i serdecznych myśli. Barsiczka odchodzi, przyszedł bardzo trudny czas pożegnania.
  10. Dzisiaj odwiedziła mnie Ewunia z Figą, Peruszką i Lolkiem. Lolek jest naprawdę wyjątkowo pojętnymi psem. Bardzo szybko się uczy i obserwuje i wsłuchuje się w człowieka. Jest grzeczny, natychmiast reaguje na komendy, podchodzi , żeby zapiąć mu smycz, sprawdza gdzie jest jego czlowiek- Ewunia, ale nie panikuje. Nie rzuca się na smaczki, spokojnie czeka na swoją kolej. Naprawdę uczeń pierwsza klasa. Jest bardzo chętny do rozwiązywania zadań. Ewunia nauczyła Lolka już wiele, dziewczynki też mu pokazują jak należy sie zachować. :)
×
×
  • Create New...