Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Co zrobić z ogłoszeniem Magnusa na Opole? Zamykamy?
  2. Myślę, że już nie musimy martwic się o Farcika, to tylko kwestia czasu kiedy znajdzie dom. zdj. z FB
  3. Dobre wieści , oczywiscie kciuki trzymam niezmiennie.
  4. Tak, nie za wiele o nim wiemy.
  5. Dobrze, ze Magnus praktycznie ma dom.
×
×
  • Create New...