Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Biedaczysko jest z tego onusia.
  2. Bardo dobra wiadomość
  3. Szerokiej i bezpiecznej drogi.
  4. Wciąż myślę o Basi
  5. Bardzo jest mi przykro, Marta trzymaj się Zulcia biegaj szczęśliwa za Tęczowym Mostem
  6. Mocno trzymam kciuki, szerokiej drogi.
  7. Aj, jaka cudowna fotografia Gajulki
  8. I nawzajem dobrych Świąt Bożego Narodzenia. 🕸🕸
×
×
  • Create New...