Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. tak,"ta gulka"to forma odczynu,normalne...nie martw się
  2. Po usunieciukleszcza czy calym czy nie miejsce dezynfekuje albo woda utleniona albo jodyna.w zLeznosci co mam pod reka.nigdy zaden ropien sie nie zrobil,odczyn czasami sie pojawil,ale dosc rzadko
  3. Ja tez wykrecam w strone przeciwna do ruchow skazowek zegara.jak zostana lapki czy ryjek to trodno,przeciez pies od tego nie umrze.nie przejmuje sie tym.wazne jest szybkie usuniecie kleszcza
  4. PRzede wszystkim skore jak i oczy powinien w miare szybko obejzec wet.nawet najcudowniejszeoliwki nie pomoga jesli okaze sie zeskora jest chora.idz wczesnij nie czekaj do 11.06
  5. POwinnas udac sie do weta jak najszybciej bez oddstawiania leku i powiedziec mu w czym tkwi problem.plyn fizjologiczny krzywdy oczom nie zrobi.do przemywania nadaje sie znakomicie
  6. no tak ,kaerpiowaty(cóz szczupak tez ryba:razz: ) bogusiu czas pokaże.....
  7. 1,8 kg to i tak "wyczyn",mam stycznosc z yorkiem ważącym 1,1 kg(samiec,rodowód zkwp)
  8. tak,ale trudno.dobrze że podałaś nazwę karmy
  9. jeśli nie mają wartości hodowlanej pomyślcie o kastracji.
  10. to się nazywa bodajże "zgryz szczupaczy"
  11. a kto tak powiedział ,że się nie nadaje na wystawę
  12. przewaznie punkt widzenia zmienia sie po skończeniu/w trakcie studiów lub pracy....
  13. nie wchodzi mi ta strona,
  14. odpowiedż na szybko:badanie stolca na obecnośc pasozytów,jak wyjdzie ujemny moze zmiana karmy,może dajesz jej za dużo na dobę
  15. najlepiej idz do weta i powiedz w czym jest problem.choć osobiście uważam że taka wada może pozostać
  16. gryf80

    Drapanie...

    a wizesz to depanie z założeniem obroży czy też występowało wcześniej.co je na co dzień twój pies,xczy zmieniałaś ostatnio pokarm,szampon psi?
  17. tutka albo odczekaj tydzień jeszcze i zakropl frontline combo ważne sa też inne aspekty:jaki czas minął od poprzedniej kąpieli,czy dobrze zastosowałas preparat(na skóre nie na sierśc),w jednym miejscu czy w kilku zakropliłaś,czy adekwatne do wagi
  18. a pamietasz czyu po tej stronie była wykonywana kiedys injekcja?
  19. wg ciebie co to znaczy niedroga karma do jakiej granicy cenowej
  20. kreatynina 2,2 to super,nie jest żle.wysoka ilośc bialka w moczu moze byc spowodowana wysokim ciężarem własciwym
  21. ado pogadaj z wetem takim co wykonuje dobrze sterylizacje.bardzo duża częsć lek wet może rozłozyc na raty sterylke,wystarczy przyjść i porozomawiać/.
  22. nie mam zielonego pojęcia.moze producenci diet weterynaryjnych coś wiedza więcej na ten temat
  23. ja tam widze zwykłe podniebienie,zabezpieczac przed kleszcvzami trzeba,jeśli jest zdiagnozowana ch.odkleszczowa to sie leczy, "na oko"moje ma ok.5 lat/\.
  24. w tych kaszankach to więcej kaszy niż całej reszty
  25. no i właśnie tu jest problem.producenci prep.p/kleszczowych zapewniają że jeśłi do 2 dób zdążymy usunąć kleszcza to ryzyko zakażenia jest znikome.moje własne doświadczenia niestety tego nie potwierdzają....:shake:
×
×
  • Create New...