-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
powodzenia,jagody na pewno nie zaszkodzą.dobrze wiedziec na przyszłośc.
-
obrzek był prawdopodobnie pochodzenia kardiogennego(sam pisałeś że pies ma powiekszona sylwetke serca),raczej w leczeniu obrzęku wazniejsze jest podawanie dobrej skutecznej dawki furosemidu niz antybiotyku (ale nie znaczy ze antybiot nie jest wskazany)
-
U psow alergie przebiegaja raczej lacznie z objawami skornymi,rzadko nawet bardzo rzadko psy maja objawy podobne do ludzi przebiegajace z kichaniem lzawieniem wyciekim z nosa.na pewno sam kaszel nie jest objawem alergii.czy palicie papierosy w domu? Wpierw proponowalabym zaczac od spraw najtanszych,najlatwiejszych,czyli badania tego stolca i zrobienia przy negatywnym wyniku na obecnosc robakow wewn.,badanie na obecnosc sercowych.
-
Przy robalach sercowych tez sa problemy z serccem.wielu wetow nie bierze tej jednostki wogole pod uwage leczac psy po prostu na serducho,a problem lezy gdzie indziej.ale masz racje to podstawa kazdej wizyty psa kaszlacego.mysle ze wet osluchujac psie pluca zwrocil tez uwage na serce,rowniez je osluchujac.mogl tezto zbagagelizowac bo pies ma tylko 3 lata
-
Mnie udalo sie otworzyc film bez problemu.piszesz,ze stwierdzono zapalenie oskrzeli.wiedz ze leczy sietodosc dlugo nawet miesiac antybiotykami.inna sprawa czego byc moze nie brano pod uwage sa robaki wewn.,ewentualnie robaki sercowe.nalezaloby wykonac badanie kalu na potencjalne robaki(oblence),ewentualnie wykonanie testu na obecnosc robakow sercowych
-
zaczekać az wet przyjedzie z urlopu.
-
zakładam że to taka forma prowokacji,cos w rodzaju trolla
-
klaudio szkoda.nużyce leczy się długo(ale nie rok,bez przesady),na pewno nie jest to zarażliwe bo w takim przypadku ja czy moja rodzina i moje psy mielibyśmy juz dawno objawy(no chyba że masz kiepski układ odpornościowy)
-
matrioszko nic mu nie będzie.nie denerwuj się.nie zachoruje
-
w sumie sama sobie odpowiedziałas na pytanie(w temacie).idz do weta powinien dac coś na powstrzymanie laktacji
-
kulfoniasty tak jak pisałam wcześniej-nie jest tak tragicznie z kreatynina.jak zapewne czytałas ,ludzie maja znacznie gorzej ze swoimi psami
-
dostaje preparaty poprawiające odporność?to dość ważne.moim zdaniem,jeśłi pies przyjmuje min od 2 tyg taki preparat mógłby zostac zaszczpiony p/ch,zakaznym
-
Alusal przypisuja jako lek zobojetniajacy na zoladek.kiepsko wychwytuje fosfor
-
KReatynina 2,7 nie jest az tak tragicznie.moze dobrze byloby wprowadzic preparat wychwytujacy fosfor?np.ipaktine lub tanszy chitofos.jak nie stosujesz oczywiscie
-
:-( Przykre.wspolczuje
- 29 replies
-
- po sterylizacji
- sterylizacja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
CHyba ze masz psa co bedzie lezal na komende jak posag
-
karolajna nie wiem czy była robiona biochemia krwi przed zabiegiem,jeśli nie to zróbci eteraz.ropomacicze to problem większości narządow nie tylko samej macicy....
- 29 replies
-
- po sterylizacji
- sterylizacja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
klaudia jeśli to jeszcze przeczytasz-co ten wet ci naopowiadał,leczenie nuzycy jest dużo dużo tańsze niz on wyliczył,w zalezności od masy ciała psa max 200-300zł cała kuracja,bez przesady....no chyba że leczysz psa za granica polski
-
Kolor woreczka mosznowego moze byc rozny,nawet laciaty,owlosiony byc nie musi.jeden z moich psow ma lysy woreczek
-
no właśnie,sporo cech tybetana można dostrzec tez w cao np.szczekanie,szczekanie,szczekanie...
-
[B]koszmario [/B]zależy w jakim wieku były te psy. [B]randap[/B] może napisz do forumowej[B] naklejki[/B],chyba ona ma tybetana.co wiem ja: musisz sie liczyc z wysoka cena za szczeniaka,charakter czy tez zachowanie podobne do cao lub kaukaza
-
klaudia napisz póżniej co stwierdził lekarz.
-
Problem ze stolcem moze miec podloze problemow z prostata.raczej nie ma to zwiazku z powiekszonym jadrem.przynajmniej tak mi sie wydaje
-
powodzenia w znalezieniu psa odpowiedniej rasy,co do cao-poczytaj sobie a raczej twój brat,na forum(pupileo.pl)owczarków rodkowoazjatyckich co to za psy i jakie maja potrzeby bo nie jest to łatwa rasa,nie jest to zwykły pies,ma pewne wpisane w rasę"nawyki"które nie każdemu odpowiadają.gdyby były idealne nie nyłoby tylu przedstawicieli tej rasy do adopcji.