Jump to content
Dogomania

diabolina

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About diabolina

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. [quote name='GPooLCLD']A co takiego prestiżowego jest w ZK? Związek jak związek. Czy w ogóle zdajesz sobie sprawę, że pies to jednak żywa zwierze, a nie komputer, który ma spełniać dane kryteria i funkcja i tak ma być? Nikt, nigdy nie da Ci gwarancji, że pies będzie taki a nie taki. Z jakiej hodowli masz psa? Domniemam, że jeżeli tak bardzo zależało Ci na wystawach to jest to jakaś wybitna hodowla? A tak szczerze, to czytałaś uzyskane odpowiedzi, czy jesteś tutaj tylko po to, żeby ponarzekać na ZK? Masz tu link do wzorce, gdzie nie ma zaznaczonej wagi minimalnej... Ja po tej wypowiedzi wyczuwam zwykły trolling, lub skoro już to wspomniałaś to może jednak należysz do jakiegoś stowarzyszenia, które to właśnie chcesz sobie tutaj reklamować. Ot, trochę czarnego PR.[/QUOTE] Ad1. Oczywiście, ze tak. Uwielbiam zwierzęta czy to pies, kot czy dzikie węże mozna powiedzieć że bardziej niż ludzi czym więcej ich poznaje. A hodowle znalazłam z polecenia. Ad2. Nie będziesz mi narzucać narzekania, bo nie narzekam. A odpowiedzi czytałam. Mam doskonały wzrok. Nie należałam i nie należę do żadnego stowarzyszenia.
 2. Niby pies z prestiżowego ZK a nie można go wystawić (tylko jest tak zwany na kolanka)i zrobić hodowlanki, to równie dobrze można kupić psa pięknego, zdrowego np. ze stowarzyszenia. W metrykach powinna być jakaś adnotacja NIE HODOWLANY, NIE WYSTAWOWY a nie ludzie naciągają na kasę bo ma dokument ZK.
 3. [COLOR=#000000]Mam kupionego yorkshire terriera suczkę w wieku 8-9 miesięcy. Jest z metryką ZKwP najprawdopodobniej na wystawę się nie nadaje ponieważ jak sie okazało jest za mały(1,80kg) i już nie urośnie i wygląda na 4 miesięcznego szczeniaka ! Co zrobić? I jak według was powinien wyglądać york w wieku 8-9? Z góry Dziękuje za odpowiedzi.[/COLOR]
 4. Mam kupionego yorkshire terriera suczkę w wieku 8-9 miesięcy. Jest z metryką ZKwP najprawdopodobniej na wystawę się nie nadaje ponieważ jak sie okazało jest za mały(1,80kg) i już nie urośnie i wygląda na 4 miesięcznego szczeniaka ! Co zrobić? I jak według was powinien wyglądać york w wieku 8-9? Z góry Dziękuje za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...