Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. BYc moze,ale raczej cudu bym nie oczekiwala.wymioty byly czy tylko sam brzydki zapach z pyska?
  2. Tyle ze pedigree to najnizej bialkowa.tak jak wyzej napisano-jak chcesz dobrej jakosci bialko to musisz niestety zaplacic. Ja kupuje za 111zl duo delice ppro plan ale ona nie jest karma wysokobialkowa
  3. Moje po mm i lukullusie strasznie....gazowaly
  4. Wlasciwy grzalko,wlasciwy.ulgastran kosztuje podobnie.
  5. zalecał moze czeste przemywanie łapki?bandażowanie?jeśli jest tam wysięk ropny to chyba powinien dostać leki p/bakteryjne. może pogadaj jutro z wetem na ten temat.dexapolcort to sam steryd bez antybiota,więc jeśli nie jest to ranka z infekcią wtórna to za 2-3 dni pownna być poprawa
  6. odpowiedz [B]katarzyna91[/B] na bardzo stary juz post jest moim zdaniem niczym innym jak reklama więc z [B]Pania Profesor[/B] sie zgadzam.dogomaniacy nie lubia spamu więc [B]Panie Profesorze[/B] nie dziw sie z atakiem na takie odpowiedzi a temat nie dotyczy spamowania tylko "psów w kojcu",
  7. [B]marleno[/B] każdy sklep ustala sobie rózne marże stąd ta róznica,wiadomo kupuje sie tam gdzie najtaniej
  8. bardzo utyka na tę łapę?ogladaliście czy cos się nie wbiło,jakis kolec np.?
  9. Jest ich cale mnostwo.pekin to tak jak kazdy pies malej rasy z dlugim wlosem.wiec szukaj czegos moze z biotyna,kwasami omega,aminokwasami
  10. Kurcze moze dzieki temu ze zaczela jesc to bedzie w miare latwo przerzucic psa na wieksza ilosc karmy weglowodanowej.dorzucajac do tego kroplowlki to i moze uda sie kreatynine obnizyc
  11. Wlascicielko swietna wkiadomosc.wytwalosci i cierpliwosci zycze
  12. MOze oddaj do schroniska te obroze.nie wiem czy noszona ktos kupi. Czasem nie ma alternatywy na leki p.zapalne
  13. ZRob ponownie krew i badanie moczu.z krwi nie tylko oznaczenie watroby,ale i cukier oraz nerki
  14. Poniekad bejasty ma racje.nie ma co az tak swirowac.co nie oznacza ze mozna pozwalC suce skakac po meblach.zwazcie tez na to ze w schronisku nikt sukom zadnych faruchow nie zaklada.po zabiegu do klatki i tyle,jak jest schron wypasiony to do izolatki jak nie to do boksu z innymi psami skad ja zabrali. Co do rany.powinna byc sucha po to pies dostaje antybiotyki ogolnie zeby niczym nie przemywac i szew ma byc suchy. Skrwawianie sie psow przewaznie zachodzi do 2 dob po zabiegu z powodu zlego podwiazania przewiazek pod jajnikami,moze byc tez na kikucie.wiec spokojnie.pozdrawiam
  15. MOglo go cos ugryzc jak napisala maltanczyk89,na skutek swiadu czy tez pieczenia pies zaczol to miejsce nagminnie wylizywac,skubac.stad takie lekkie opuchniecie.moze do jutra zniknie
  16. To juz jest stara rana toco sie trochu rozlazlo.za ok tydzien do dwoch zablizni sie.mozna przyspieszyc proces gojenia smarujac te ranke albo argosulfanem albo rivanolem w zelu.chodzi mi o to miejscegdzie sie rozlazlo.moim zdaniem jest zszyta dosc dobrze i nie powinna sobie nic urwac,ani rozerwac,
  17. ZE wzgleduna niska zawartosc miedzi pasuje mi renal z tej farminy,w intestinAlu jest az 15 mg,to duzo.w hepaticu royala jest 5 mg,wie musialabys pogadac z wetem
  18. ZDarza sie.spoko.advantGe jest malo popularny,bo wiadomo pchly to mniejsze zlo
  19. Kiedys mialam probki wc,ale ta karma dla mnie jakas taka sucha..slabo pachniala.jesli sucza dojdzie do tych 25 kg to i tak zostaniemy prawdopodobnoe na obesity.ostatnio porownywalam sklad rc z farmina-w farminie na pierwszym miejscu weglowodany.to dziekujemy takiej karmie.z tego co sie orientuje to bialko odchudza nie weglowodany
  20. Advantage nie dziala na kleszcze,tylko na pchly
  21. Znajomych pewni maja kulionych za pieniadze:diabloti:... A pacjenci ktorzy przychodzili do gabinetu,coz-psy szczekaly w komorce,normalna kolej rzeczy ze sie zamyka na czas przyjmowania klientow:lol::angryy:.
  22. GAyko ja tez sie nad ta karma zastanawialammoja sucza tez jest na obesity obecnie.ale raczej juz zostanie naobesity do konca zycia i tyle.a ty rozwazalas taka mysl?
  23. Jak chcesz miec cisze i spokoj w mieszkaniu to nie mysl o pomie.to szczeekacz,i.choc mi sie ta rasa podoba szalenie
  24. PAdaczka moze miec rozne formy co prawda,ale opisywane przez ciebie objawy nie wygladaja na padaczkowe
  25. MOzesz nagradzac.smakolyki dla ps np.ciastka zawieraja glownie weglowodany.
×
×
  • Create New...