-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
Kazda drobna typu junior.poczytaj tez czym karmia ludzie na forum molosowym(pupileo.pl)
-
[quote name='Beatrx']no dobra, ale on wysycha jak się wbije w psa. to w takim razie kiedy pies się zaraża (licząc, ze zabezpieczony nie jest niczym a kleszcz przenosi choroby)?[/QUOTE] Zaraza w momencie ukaszenia,zasysania gdy jeggo wydzielina trafia do krwi psa
-
Sadze ze kulawizna nie ma zwiazku z babeszioza
-
jak "wysycha"taki kleszcz znaczy się obumiera,to nie zaraża
-
Jedna obroza nie zaszkodzi nie boj sie.foresto chyba nie odstrasza wiecpewnie jak reszta preparatow moze sie wbic ale np.w ciagu doby czy dwoch uschnie
-
Gryzie wszystko co plastikowe, nawet czujki od bramy wjazdowej
gryf80 replied to anstar's topic in Wychowanie
JA mialam repelex plus dziala do 8 h.jak nie pada oczywiscie.smarowalam tez pasta chili dosypujac jeszcze pieprzy cayenne. -
ZOw to sMo.opamietaj sie.canagan to canagan tamto,dobry dla wszystkich i na wszystko.przez taka reklame tylko znie hecasz.zalozycielka watku prosila o opinie volmersa....
-
Gryzie wszystko co plastikowe, nawet czujki od bramy wjazdowej
gryf80 replied to anstar's topic in Wychowanie
SProbuj z repelentami np.dr seidla repelex plus,albo gozki paluszek i posmaruj te elementy.moze pomoze.na spacerach starajcie sie ja zmeczyc,jakies rzucanie pilek moze szukanie drugiego czlonka rodziny.niech pies uzywa rozumu.niech spacery nie beda ciagle takie same i tymi samymi trasami? -
MIrko wspolczuje:-(
-
kochan skoro problemem sa pchły to macie np advocate spot on
-
Ja bym na twoim miejscu uwazala na takie rozwazane karmy.nie wwiadomo ile lezala otwarta,czy np.grzyby plesniowe nie zaczely sie na niej mnozyc.a moze to zmiotki spod tasmy?kup lepiej w oryginalnym opakowaniu
-
Przypuszczam ze tak,bo to jest ogolnoeuropejska
-
Moze warto napisac list do hodowcy,zadzwonic do niego,moze umowic sie na spotkanie i zobaczyc w jakich warunkach zyja psy.moze tez zapytaj w dziale hodowla
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
MoZe kot uczulony jest na nosnik,a nie na substancje czynna.koty w polsce nie choruja na odkleszczowki,moze wystarczy zabezpieczac przed samymi pchlami
-
Laktuloza syrop bedzie lepsza dajesz co 8 h az do tzw efektu.zakladajac ze srednio twojnpies wazy ok 10 kk kup w aptece strzykawke 5 ml i po calej podawaj Choc pies nie oddawal stolca przez 2 dni wiec dobrze wykonana lewatywa pewnie bedzie konieczna ze wzgl na tworzace sie tzw kamienie kalowe w jelicie.
-
Tabletki typu bravecto nie maja restracji na koty niestety,jesli zastosujecie to na wlasne ryzyko. Preparatow p.kleszczom dla kotow jest niestety niewiele.
-
[B]rocki[/B] jeśli chciałbys mniejszego pas w typie cao to szukaj po fundacja np.cao w potrzebie.ale dobór drugie psa do twojego bulldoga powinien byc ostrozny,cao czy rasowy czy nie ma silny instynkt dominacji.ja mam 2 samce i mimo że cao jest wykastrowany dośc często dochodzi do spięc miedzy nim a pitem(jak wiesz to także rasa dominujaca jak twój amerykaniec). jeśli nie chcesz ryzykowac to może spróbuj z landseerem lub leonbergerem(predzej tym pierwszym)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
ABstrachujac od tematu p.agnieszki-link ktory przedstawila nestor,moze swiadczyc ze i w srod stada owiec trafi sie czarna...choc tak do konca niewiele wiem o tych inspektorach.
- 1229 replies
-
- agnieszka
- hodowla w puławach
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
zaobserwowałam,że gdy sa dni bardzo dżdżyste lub jest bardzo długo sucho to kleszczy prawie nie ma
-
grzalko jesli nie badaliscie kreatyniny od kilku dni to zróbcie.dowierz sie czy jest gorzej,czy te decyzje trzeba juz podjąć
-
40 50 kg to zrezygnuj z cao,psy moga wazyc nawet i 90 kg(moj wazy 80kg),silny pies czasem nie swiadomy swojej sily,bardzo dobry stroz i duzo szczeka,gubi duzo futra szczegolnie po zimie,slini sie obficie.mosi byc konsekwentnie prowadzony od szczeniaka ale z wyczuciem bez tzw twardej reki. Piszesz ze podobaja ci sie bullowate.mam tez pitbulla wazacego 42 kg,kochany przytulak dla rodziny,niwiele szczeka,czasem poszzczeka pod ogrodzeniem na listonosza ale generalnie do ludzi ma bardzo lagodne uosobienie,czego nie moge powiedziec o innych zwierzetach.generalnie ludzie sie go boja ze wzgl na renome jaka ma ta rasa.kocha przebywanie z nami a w szczegolnosci spanie pod koldra.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
JEsli kuleje to nie sadze ze ten problem psu nie doskwiera.czy twoj pies jest mlody?podawano w miedzy czasie jakies leki p.zapalne?
-
RAdoslawie nie spamuj.nie zasmiecaj watku ktory dotuczy psa w kojcu a nie obrazanie sie na wzJem
-
Moze certifect?no to ta vectra jest jeszcze do przezycia,zwlaszcza ze dziala odstraszajaco na wszelkie fruwajki.cenowo zblizona do advantixa.
-
To Nowe jest co prawda,ta firma jakis bardzo drogich produktow nie ma wiec moze i te beda w rozsadnej cenie, Z preparatow wododpornych przychodza mi te tabletki doustne,gdzies wczesniej linka wstawialam.bravecto czy jakos tak.ale strasznie drogi ten preparat,na malego pieska 2,5 do 4,5 kg koszt jest ok 70zl.