Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. nie tylko metronidazol ;).ale,na szczęśie gibsoni występuje w polsce dośc rzadko. znam wiele takich regionów że -podobnie jak u ciebie-podaja imizol psom profilaktycznie
  2. to juz rozumiem twoje obawy....mam nadzieje że znadziesz"złoty środek"bo jak złapie go kleszcz z babeszia to moze skonczyc sie dla niego tragicznie(babeszka tez powoduje spadek płytek).osobiście nie wierze w naturalne preparaty p/kleszczom. p.s.ile miał PLT?jeśli mozna spytac
  3. no to trzymam kciuki,że by jednak oakzało sie że "to tylko"zapalenie i antybiotyk pomoże.powodzenia
  4. tylko ck całkowite niewiele mówi,bo zarówwno w miesniacjh jak i sercu czy mózgu występuje aktywność tego enzymu....u ludzi ck oznaczane jaet jako marker ostrego zawału serca np.
  5. zdjęciu kolana bym sie przyjzała uważniej....
  6. :hmmmm: tylko nie bardzo rozumiem w jaki sposób ta jagoda może działac bójczo na tego pierwotniaka...
  7. tak,ale trzeba uważac -moze powodowac m.in.drgawki.no i ma małą skutecznosc w stosunku do Babesia gibsoni.niestety
  8. [B]kasikz [/B]myslę że oba możesz przeciez prep.typu spot on stosowane p/kleszczom rozchodza się w wydzielinie skórnej-moze skonsultuj tojeszcze z innym lek wet?
  9. Moim zdaniem opiekun nie powinien ulegac psu i nie powinien zwiekszac dawki zarcia. Zrob biopsje.dowiesz sie czy to na prawde tluszczak.amputowac lape z powodu tluszczaka to absurd.
  10. PRzed chwila sprawdzalam nic nie bylo na stronie strazy,jeszcze...
  11. MOze dlatego tak jest u nas w polsce bo ludzzie w wieku produkcyjnym tyraja od rana do nocy w pracy.ludzie bedacy na emeryturze czy mlodziez w wieku szkolnym maja wiecej czasu.przychodzac po robocie do domu nie ma czasu ani checi na nic a co dopiero na sporty z psem.moze to z tego wynika Sory za pisownie bez polskich znakow
  12. nowość następna na rynku: [url]http://www.nexgardfordogs.com/Pages/index.aspx[/url]
  13. Fakt bez polskich znakow,bo mam taki troche kijowy sprzet.piszac poprzednia wiadomosc chodzilo mi o to,ze ta rasa nie jest taka chetnie wspolpracujaca,wpatrzona w czlowieka jak polecany np.pudel.
  14. Lula ale dostala steryd bo wyszedl niski cukier czy pies dostal steryd tak na wszelki wypadek?
  15. Ja wtrace 3 grosze odnosnie beagle.czasem mam wrazenie,ze na spacerach staja sie jakby nieobecne.tylko ich nos i slad.jakby czlosiek nieistnkal dla nich.tak,to specyficzna rasa.tez sie dziwie ze staly sie tak popularne jako domowe pupile.moze ze wzgledu na slodkie oczy i krotki slos no i srednia wielkosc.
  16. KAsi porownaj sobie sklad np.dolfos arthrofos tabl. I tego preparatu artrocol.bardzo latwo przeliczyc. Przerw nie robie rzadziej niz co 2 m-ce.czyli podaje 2 m-ce i 2 przerwy i tak na zmiane,pozdrawiam
  17. Saraj generalnie chodzi o czeste oddawanie moczu i wyplukiwanie kreatyniny,wiec uwzam ze powinien jak najwiecwj Ic poki co.
  18. stempelko jak wygląda sytuacja obecnie u twojego psiaka?
  19. ja podaje to :[url]http://www.doz.pl/leki/p7945-Artrocol[/url] ,w promocji trafiłam za 18,9zł za opakowanie
  20. [B]saraj[/B] a dosładzałaś/łeś wodę?np.miodem czy zwykłym cukrem?albo mlekiem uzupełniałes?
  21. JEden kleszcz to i tak sukces.trzeba pamietac ze zaden preparat nie zadziala w 100%.nie ma takiego na rynku
  22. Kahulec wazne zeby jadla cokolwiek.jesli je lubi to czemu nie. Mirka.trzymam kciuki za ciebie i psa
  23. to juz trzeba pytać lek wet który leczy pieska:cool3:
  24. KAsik jesli poes wazy np.15 kg to taka dawka rNigastu nic nie dA
  25. Mirko ,moze.kretek atakuje rozne narzady,ale babesia odzdzialywuje gorzej na nerki niz borelia
×
×
  • Create New...