-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
trzymam kciuki.napisz jak bedziesz mogła,co z pieskiem
-
lekarz mierzył psu ciśnienie?nadciśnienie także uszkadza nerki,jeśli przypisałby leki obnizające ciśnienie można "przychamowac"postępujace uszkodzenie
-
może parę słów odnośnie żywienia-jeśli pies odmawia jedzenia mokrej karmy gotowej to jej nie dawaj.sposób w jaki możesz odawac sucha karmę pewnie znasz:zostawiasz miskę do 0,5 godz i zabierasz.ważne!nikt z domowników nie może ulegać,nikt nie może jej podawać niczego z talerza.jeśli nie mozecie patrzec podczas swojego posiłku na "błagalne spojżenie"psiego wzroku-zamknijcie psa w innym pokoju. nie martw sie pies zdrowy nie zagłodzi się.psy moga nie jesć nawet i tydzień,ważne żeby wode miał do woli
-
Ciesze sie ze jest lepiej.to slinienie sie moze byc zwiazane z mdlosciami
-
Przerost prostaty > problem z wydalaniem - jaka karma?
gryf80 replied to Nedved's topic in Diety weterynaryjne
Tak ,zarowno karma wymieniona przez ciebie jak i rc obesity maja sporo wlokna,zeby zapewnic dlugo sytosc -
Jak tam po nocy.
-
Przerost prostaty > problem z wydalaniem - jaka karma?
gryf80 replied to Nedved's topic in Diety weterynaryjne
Karmy typu intestinal zawieraja malo balastu(nie strawnego wlokna),ktore pobudzaloby perystaltyke jelit.duzo balastu,blonnika masz m.in.w kaszy.jesli chcesz karmic sucha karma to raczej musizz poszu,ac karm typu royal canin fibre response(mam nadzieje ze dobrze pisze),czyli bogato wloknowych.jesli chcesz gotowac to mozesz dosypywac colon c lub otreby. -
Przerost prostaty > problem z wydalaniem - jaka karma?
gryf80 replied to Nedved's topic in Diety weterynaryjne
Nie bardzo rozumiem,co on teraz zajada:kasze czy sucha karme. -
brit special care moge polecić albo pro plan purinę.w obu przyp.do wyboru do koloru
-
jak najbardziej ciało obce może dawac takie objawy,nie wszystkie wychodzą na zdjęciu.jeśli wyniki ma ok to sie nie bój.
-
myślę że trzeba udac sie do weta,może powinien pobrać zeskrobiny na obecnosc pasożytów w skórze,może to faktycznie uczulenie na coś(karma,trawy)?odbijanie sie może byc przyczyna ciągłego lizania łap-przy lizaniu połyka dosć znaczna ilosc powietrza,jeśli skóra jest mocno podrazniona to faktycznie mogła wdac się infekcja bakteryjna ale jako infekcja wtórna(na skótek ciągłego drażnienia językiem ślina,ogólnie środowisko wilgotne).może tez miec chore stawy-liząc łapy próbuje "zalizac"ból
-
Stany lękowe psa? Dziwne zachowania czworonoga
gryf80 replied to LadyPandora's topic in Strachliwość
Mial kiedykolwiek problemy z przytkanymi gruczolami przyodbytowymi? -
Przypuszczam ze jej sie cos sni.u mojego psa czasem tez podczas glebokiego snu wypada jezyk i wyglada to tak jakby cos ssal
-
"Ulewanie" po wypiciu wody przez dorosłą sunię - pomocy!
gryf80 replied to zmierzchnica's topic in Zatrucia
jakoś nie bardzo wierzę że to psi wirus....:roll: -
Uwazam ze puszki nie musza byc jakiejs wybitnej jakosci-przecierz maja sluzyc jako"dosmaczacz".no,chyba ze bedziecie karmic rowniez puszkami(jako np.jeden z posilkow),wtedy jakosc ma znaczenie.
- 105 replies
-
- sucha karma
- szczeniak
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
stężona woda utlenioną?:crazyeye:
-
tłoczonej na zimno niejadkowi nie polecam-przerabiałam marcusy,lukullusa-nawet moja wszystkożerna suka nie bardzo chciala ja jeść.
- 105 replies
-
- sucha karma
- szczeniak
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
:cool!: swietna wiadomosc.pogoda tez ostatnio sprzyja "sercowcom"
-
Yuki jesli pies jest niedozywiony (a w ty przyp.tak moze byc,gdyz jak pisala autorka poprzedni opikunowie nie dawali jej pelnowartosciowego posilku),uzupelnianie o prep wit min jest wskazane(moze byc np.firmy dolfos junior dolvit,drozszy firmy orion nie pamietam nazwy).preparaty witaminowe nie wplyna na podtuczenie psa,one jedynie uzuzpelnia niedobory wynikajace z wczesniejszego niedozywienia
-
Olejek wanilinowy nie dziala "leczniczo"na obecne juz rany.moze byc skuteczny jedynie jako prep.odstrSzajacy owady latajace,ktore moga byc przyczyna takiego stanu rzeczy
-
Paulino pies sam sobie lodowki nie otwiera.od samych lekow nie tyje
-
powoli,pies jest u was-jak piszesz-kilka dni,nabieranie ciała trwa nawet 2 m-ce.pies jest w okresie wzrostu -to nawet dobrze że jest szczupły,przez to nie bedzie miał problemów ze stawami,dokupcie jej jakis dobry preparat witaminowo-mineralny w proszku lub w tabletkach
-
nie sadze że to dobry pomysł.płyny do higieny intymnej maja ph kwasne ok.4.psia skóra moze miec nawet 7,5(i to w zalezności od rasy).myjac psa w prep.mposiadajacych ph kwasne mozemu mu zafundowac problemy dermatologiczne
-
[B]shenandoh87[/B] spróbuj do tych chrupek które masz dorzucic troszke puszki,dla smaku(ja kupuje winston z rossamnna),rozciapać widelcem ,mozesz dolac troche wody,wymieszaj z chrupkami.drugi "przepis":do chrupek dorzuc jajecznice z 1 jajka,wymieszaj wszystko.
- 105 replies
-
- sucha karma
- szczeniak
-
(and 1 more)
Tagged with: