Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. nie dobrze,a wiesz cos więcej jak do psów,innych futer i takie tam
  2. mała_czarna- mam rozumieć,że gdyby był "kesz"to tę czarną astowata młódkę byś wzięła?
  3. czy są tam jeszcze inne dzieciaki-szczeniaki,czy juz porozchodziły sie po dt i ds?
  4. kinga,a do momentu znalezienia nowego domu może zostać u was?
  5. ile ta mała czarna astowata może mieć m-cy?tak "na oko"
  6. a gdzie ten smutek na 4 łapach przebywa?
  7. :oops:,sory,i dzięki.a zdjęcia :shake:....szkoda słów
  8. hej.daj może "cynk"dziewczynom z forum niebieskiego,albo załóż tam watek
  9. jestem uparta:p,ktos coś wie czy ten:angryy:.... ma w sojej chodofli bullowate?piszcie ok?
  10. dobra kobieto,to daj mi na pw rachunek do ciebie.co ty na to
  11. ten artykuł jest o łezce na pewno,wszystko pasuje
  12. a co z mixami bullowatych?bo mi umknęło? p.s.co jeszcze zostało do zabrania z tego parszywego miejsca
  13. na zaniki mięniowe u starych psów dobre są prep.zawierające hmb.chondroprotektory też by sie przydały,flawitol senior może być,ale nie ma chondroprotekt.
  14. wydaje mi się że niskotłuszczowe jak najbardziej wskazane,odbuduje się psina(moje futra rc gastrointestinal low fat nie chciały nawet powąchać,niestety) p.s.zobaczcie na str.krakvetu.mają teraz prom.na rc(przynajmniej do wczoraj)może i na inne też mają.chora trzustka to nie wyrok
  15. ta mała beżowa kuleczka co ją kierownik w reklamówce znalazł jest troche podobna do pomeraniana lub mieszanki szpica fińskiego.
  16. jak tam u zuzanny?wiadomo co to?
  17. moje gładkowłose futra kąpie 1x szamponem,w lecie polewane są ze szlaucha(dla nich to świetna zabawa i ochloda),cao ponieważ jest cały czas na dworze i nie cierpi wody jest "prany"szamponem dla kotów na sucho i szczotkowany
  18. najmniejsze jaki e mi się w łapy moje dostały to rc starter
  19. weż może jednak spróbuj rc gastrointestinal low fat ma tylko 7% tluszczu
  20. ok tygodnia,ale po której stronie ucha te krostki
  21. a na poprawę stanu skóry(i oczywiście włosa)osobiście polecam olej rybny np.firmy ariovital,bo chyba najtańsz,fakt że w momencie spozywania go trochę cuchnie rybą,ale jaki efekt-polecam bo przetestowałam.
  22. może niedoczynność tarczycy-"szczurzy ogon"to jeden z objawów.inne to ospalość ,tycie,wypadanie włosa w dużych ilościach
  23. cóz.może i rc jest drogi(nawet za drogi jak za taka karmę),ale nie ja ją ją jem tylko moje psy i koty.moje koty maja obecnie po 6 lat i są po kastracji.od początku są na rc.póki co nie mają problemów z drogami moczowymi,mają piekne futro,orijena koty tez jadły ale tylko przez 2 m-ce,natomiast jeden psów nie chce rzadnej karmy po za rc gastrointestinal,drugi orijen 6 ryb,trzeciemu wszystko jedno co je,prócz tego psy dostaja gotowane.
×
×
  • Create New...