Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. zazdroszczę ci instant miejsca zamieszkania....mogłabym mieć tę rasę o której marzę...
  2. gryf80

    .

    póki co marysia na razie się nie odezwała i nie wiadomo co ze szczeniakiem...
  3. po pierwsze jaka to rasa psa,po drugie w jakim jest wieku,no i jakie to wapno(chodzi mi o nazwe i firmę)
  4. generalnie nie powinno być podawane nic dodatkowego prócz wody,oczywiście jeśli pies jest na ścisłej diecie(no bo przeciez u/d jest dietą)jeśli nie jest na ścisłej raz na jakiś czas podanie czegokolwiek nie jest "przestępstwem"-ale raz na jakiś czas a nie codziennie.każdy inny pokarm może spowodować zmianę ph(np.żywienie samym mięsem mocno zakwasza mocz,natomiast roślinożerne bydło ma ph moczu zasadowe)
  5. super,że znalazł sie dt,bo na mrozie to on nie miałby rzadnych szans.czyzby nużyca?
  6. owczarek belgijski...
  7. to może kup następnego?może być tej samej rasy lub mniejszy-np.któryś z terrierów.choć to co czytam to kurcze wierzyć mi sie nie chce.kolo mnie mieszka dwóch sąsiadów-posiadają onki.szczekaczki na całego
  8. "szczeniak labka"na rusell'a?a w którym miejscu on podobny do labradora,nawet kufa jest "bardziej spiczasta"
  9. o,to super,co do boserki-tak jak napisałam nie jestem tam kurcze zalogowana,a nie przypominam sobie kto był"od bokserów"
  10. no to wspólczuję.ale z tego co przynajmniej w lublinie zaobserwowałam większość labkowatych jest koloru jasnego.jedna pani powiedziała mi że czarne są mniej popularne bo ludzie myla je z rottweilerami(!)
  11. dlatego napisałam,że zarobki zależą od regiony,ba nawet miasta
  12. no cóż może drapanie za uchem mu wystarczy-mojej suce,która jest obecnie odchudzana za nagrode musi starczyć tylko głaski
  13. martina może tak byc,moja suka ma po 6 latach nadal awersję do onków i północniaków
  14. tyle,że ja w druga strone;).co do twardych qp po kościach-mam w zanadrzu surowe mleko,dla moich psów najlepszy naturalny sposób na przeczyszczenia.jak już jest efekt to podaję probiotyk i wszystko gra
  15. ewajanka to co-napisać zuzlikowej?czy ktos juz to zrobił?
  16. karme do woreczka nasyp ;)
  17. ewciu poszukaj odp.w dziale wychowanie
  18. [quote name='panbazyl']no ciut nieuprzejmy, tak lekko. Dlatego się z Lublina wynioslam, aby oddychac świeżym powietrzem. :) Poczytaj ten wątek barfowy co Ci napisała filodendron, nikt tu rozumów nie pozjadał i każdy jest świadomy swoich braków w wiedzy - jak się z tym pogodzisz - witaj na pokładzie :)[/QUOTE] ja także ;)
  19. green- jesli pies nadal sie nie wypróznił idz do najbliższej apteki i kup bez recepty lactulosum lub menthoparaffinol i podaj.efekt gwaratowany
  20. anallergenic pakowany jest po 3 i 8 kg,większych nie ma,za 3 kg 140,8kg 290 do poczytania [url]http://www.royal-canin.pl/dermatologia/rozwiazania-zywieniowe-royal-canin,5515/anallergenic,6123.html[/url]
  21. 9-cio m-czny golden ma juz wszystkie zęby stałe.obawiam się ,że kupno klatki pewnie bedzie konieczne.moja obecnie 7 mio letnia suka także zaczynała gryżć w domu rózne rzeczy.kupiłam klatkę i niestety jako 4-m-czne wtedy szczenię była zamykana na 8 godz.także wydaje mi się,że twoja prawie dorosła sucz także da radę(zaznaczam że moje to mix bullteriera wiec równie żywotne),choc początki pewnie będą trudne,ale moim zdaniem na prawde warto.po 6-cio miesięcznym "pobycie/nauce"w klatce psa śmialo można było zostawić w domu.
  22. wiesz,zajmując się dużymi zwierzętami można zarobić dużo,dużo więcej.oczywiście mozna sobie dorabiać w różny sposób
  23. fredziu u ciebie są szczawiany i faktycznie dobrze jest podawać te karmę do końca życia(jak pewnie wiesz szczawiany -kamienie jesli już powstana to w przeciwieństwie do struwitów,usuwa się je chirurgicznie)tak,żeby ph było cały czas zasadowe i uniemożliwilo powstanie oxalatów. kares-raczej kamienie nie sa uwarunkowane genetycznie.napisz jakie to krysztay wyszły w moczu twojego psa
  24. arcy,może zawież psią kupkę do badania -czasem hodowcy odrobaczaja ludzkimi preparatami,które nie zawsze są skuteczne,jeśli nawet odrobaczał prep.dla zwierząt to istnieja"robaki"które na tablety nie reagują.można je wykryc tylko właśnie badaniem tzw.koproskopowym.czy zmieniłeś diametralnie żywienie pieska?czy hodowca poinstruował czym karmić na poczatku.no i jak piesek
  25. gryf80

    .

    marysiu-to co dostałaś w strzykawce to do injekcji czy doustnie,bo to różnica jest.no i jak piesek
×
×
  • Create New...